آمادگی کامل سربازان گمنام امام زمان در مرزهای کشور با عراق

وزیر اطلاعات گفت: سربازان گمنام در این روزها، شب و روز نمی‌شناسند و برای آرامش مردم به‌طور شبانه‌روزی کار و تلاش می‌کنند و آمادگی صددرصدی وجود دارد که تمام کسانی که در تلاش برای انجام اقدامات تروریستی هستند را سرکوب کنند.

به گزارش فرینا، حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید محمود علوی در جریان بازدید از مرز شلمچه در جمع خبرنگاران افزود: در چند روز اخیر سه تیم تروریستی در خوزستان شناسایی و  ۱۵ نفر دستگیر شدند. به ادعای بازداشت‌شدگان، آنان قصد انجام اقدامات انتحاری، آسیب و به شهادت رساندن بخشی از زائران را داشتند که با نیت پاک زائران اباعبدالله (ع) و همت سربازان گمنام امام زمان(عج) دستگیر شدند.

وی گفت: تمامی تلاش‌های آمریکا با همراهی صهیونیست و در رأس آن آل‌سعود بر این است که کشور ما را با انواع و اقسام مختلف توطئه‌ها دچار مشکل کنند و با سرمایه‌گذاری روی جریان‌های تجزیه‌طلب و تکفیری آن را به انجام اقدامات تروریستی تشویق می‌کنند اما به حمدالله از هر ۱۰۰ اقدام امنیتی که در تلاش برای انجام آن بودند ۹۹ مورد آن کشف و خنثی‌شده و این تعداد کشف تیم‌های تروریستی در سطح دنیا و در سطح دستگاه‌های اطلاعاتی بی‌نظیر است.

وزیر اطلاعات گفت: به‌جرأت می‌توان گفت در کشورهایی مانند فرانسه از هر ۱۰ اقدام تروریستی تنها توانسته‌اند ۵ یا ۶ عملیات را کشف کنند و مابقی توسط تروریست‌ها عملیاتی شده است.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین علوی با تأکید بر آمادگی ۱۰۰ درصدی سربازان گمنام امام زمان(عج) تصریح کرد: سربازان گمنام در این روزها، شب و روز نمی‌شناسند و برای آرامش مردم به‌طور شبانه‌روزی کار و تلاش می‌کنند و آمادگی صددرصدی وجود دارد که تمام کسانی که در تلاش برای انجام اقدامات تروریستی هستند را سرکوب کنند.

وی بابیان اینکه به‌طورمعمول هرساله کار، تلاش و کوشش در جهت حوزه زیرساخت‌ها برای عبور آسان و راحت زائران در حوزه زیرساختی در مرزها انجام می‌شود، گفت: هرساله از وضعیت مرز بازدید می‌کنیم و شاهد پیشرفت در حوزه خدمات و زیرساختی هستیم البته طبیعی است که تا نقطه مطلوب فاصله‌ داریم و همه باید تلاش و کوشش کنیم تا امکانات بیشتر و بهتری فراهم کنیم، باید به کارها شتاب بیشتری دهیم تا زائران با کمترین مشکل به راه خودشان ادامه دهند.

علوی افزود: طبیعی است مسیر سیدالشهدا، مسیری است که هر‌چه سختی آن بیشتر باشد اجر آن بیشتر است، ما باید به‌عنوان مسئولان و خدمتگزاران زائران، خادمان آنان باشیم و من از تمامی مسئولان استانی و شهرستان تشکر می‌کنم که در این مدت تمام تلاششان را به‌کار گرفتند تا وضعیت زائران بهتر از قبل شود.

وزیر اطلاعات گفت: امید است که به بخش‌های دیگر غیر از زیرساختی نیز توجه بیشتر شود و به‌طور حتم به همت تمام عزیزان این مسائل رفع می‌شود و کار زائران با شدت و وضعیت بهتری دنبال و به انجام می‌رسد.

خبرنگار منطقه آزاد اروند امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آخرین اخبار آرشیو