جمعه 3 خرداد 1398
جستجو به دنبال کلید واژه «حسن روحانی» - تعداد یافته ها 14 مورد

9 / توسعه امروز ایران، نتیجه اتحاد همه اقوام و اقلیت ها است

رئیس جمهور، توسعه امروز ایران را نتیجه اتحاد همه اقوام و اقلیت ها دانست و تاکید کرد: افتتاح طرح های بزرگ، پاسخ قاطع ما به کسانی است که خیال می کنند ملت ایران با فشار، سر خم می کند.

5/ آغاز عملیات آبگیری و بهره‌برداری از سد مخزنی کرم آباد پلدشت با حضور دکتر روحانی

عملیات آبگیری و بهره‌برداری از سد مخرنی و شبکه آبیاری و زهکشی کرم آباد در شهرستان پلدشت به عنوان یکی از طرح‌های عظیم توسعه منابع آب و خاک وزارت نیرو در شمال غرب کشور با دستور رئیس جمهور آغاز شد.

4 / دکتر روحانی وارد منطقه آزاد ماکو شد

رئیس جمهور به منظور بهره‌برداری از چند طرح و پروژه زیربنایی و اقتصادی در استان آذربایجان غربی وارد شهرستان ماکو شد.

دستور رئیس جمهور به دستگاه های اجرایی برای تسهیل در فرایند سرمایه گذاری داخلی و خارجی

رئیس جمهور به دستگاه های اجرایی دستور داد تا برای تسهیل فرآیند سرمایه گذاری داخلی و خارجی و رفع موانع آن به ویژه در زمینه مقررات زاید و دست و پاگیر و غیرضرور و جذب سرمایه ایرانیان مقیم خارج از کشور و همچنین واگذاری بنگاه های اقتصادی به بخش غیردولتی به طور جدی تسریع نمایند.

رئیس جمهوری از مهمان نوازی مردم سیستان و بلوچستان تقدیر کرد

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: رئیس جمهوری در تماس حدود نیم ساعته ضمن در جریان قرار گرفتن وضعیت طرح های مختلف و سفرهای نوروزی هموطنان به این استان، از مهمان نوازی مردم خونگرم شیعه و سنی سیستان و بلوچستان تقدیر کرد.

برای توسعه راهی جز رونق تولید داخلی نداریم

رئیس‌جمهور در دیدار جمعی از وزرا، مدیران و مسئولان اجرایی کشور اظهار داشت: بی‌تردید اگر کشوری بخواهد توسعه‌یافته و نیازمندی‌های خود را مرتفع کند، راهی جز افزایش و رونق تولید داخلی ندارد.

8 / رییس جمهور: از وزیر راه می خواهم تا در سال ۹۹ خط ریلی را به بندر کاسپین برساند

رئیس جمهور افتتاح راه آهن قزوین – رشت را دستاوردی ارزنده برای مردم استان گیلان، ایران و منطقه دانست با بیان ضرورت تسریع در تکمیل این خط ریلی تا انزلی و آستارا تاکید کرد: تکمیل کریدور ریلی جنوب - شمال زنجیره ای از روابط تجاری از شرق تا اروپا ایجاد می کند.

5/ تمام تلاش دولت باید اتصال سریعتر خط آهن به بنادر خزر باشد

رئیس جمهور با بیان اینکه دشمن مشکل می سازد، اما بدون تردید به نتیجه نخواهد رسید، تصریح کرد: در شرایط جنگ اقتصادی کشور به فرمانده واحد نیاز دارد؛ به مقام معظم رهبری پیشنهاد دادم فرماندهی با حضرتعالی و ما و سایر قوا پشت سر شما هستیم؛ فرمودند فرمانده این جنگ باید رئیس جمهور باشد.

3 / راه آهن قزوین- رشت با حضور رئیس جمهوری بهره برداری شد

راه آهن قزوین - رشت عصر چهارشنبه با حضور رئیس جمهوری اسلامی ایران راه اندازی و به طور رسمی بهره برداری شد.

قطار توسعه گیلان روی ریل 

اتصال رشت به خط آهن کشور نمود تحقق یکی از وعده های اقتصادی دولت در خصوص گسترش چشمگیر خطوط ریلی است که در سفر روحانی به استان گیلان رخ می دهد.

آخرین اخبار آرشیو