پنج‌شنبه 1 فروردين 1398
جستجو به دنبال کلید واژه «بندر چابهار» - تعداد یافته ها 76 مورد

منطقه آزاد چابهار توسعه می‌یابد

لایحه توسعه منطقه آزاد چابهار، محدوده فعلی 14 هزار هکتاری بدون مرز آن را به 67 هزار هکتار افزایش می‌دهد چابهارمنطقه آزاد چابهار توسعه می‌یابد.

پهلوگیری سومین کشتی گندم در بندر شهید بهشتی چابهار

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان از پهلوگیری سومین کشتی کابوتاژی گندم در بندر شهید بهشتی چابهار خبر داد .

11 / تبادلات تجاری ایران، هند و افغانستان توسعه می باید

وزیر راه و شهرسازی گفت: امروز روز ملی چابهار است و شاهد تحقق یکی از موافقت نامه های مهم منطقه ای میان کشور ایران، هند و افغانستان برای انجام تبادلات تجاری این سه کشور هستیم.

9 / هیچ محدودیتی برای توسعه همکاری ها با کشورهای همجوار در چابهار نداریم

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: هیچ محدودیتی برای توسعه همکاری ها با کشورهای همجوار نظیر افغانستان محصور در خشکی نداریم و تمام کشورهای آسیای میانه می توانند از فرصت های بی نظیر این منطقه استفاده کنند.

8 / چابهار گذرگاه تجارت خارجی با كشورهای همسایه

معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: ظرفیت‌ها و مزیت‌های بندر چابهار برای ذینفعان قابل چشم‌پوشی نبوده و ما چابهار را به عنوان دروازه ملل نامیده‌ایم تا تمام ظرفیت‌های آن برای كشورهای منطقه معرفی شود. 

7 / چابهار منطقه ای امن برای سرمایه گذاری است

 امام جمعه اهل سنت زاهدان گفت: چابهار منطقه ای ملی و نقطه ای امن برای سرمایه گذاری است و مردم سیستان و بلوچستان به هیچ فرد و گروهی اجازه ناامنی و ایجاد مشکل بویژه در بندر مهم و استراتژیک چابهار را نمی دهند. 

6 / چابهار؛ محور و پیشران توسعه سواحل مکران

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: برگزاری همایش های بین المللی در چابهار می تواند این منطقه را به منطقه ای استراتژیک، پيشران توسعه سواحل مكران، تقویت کننده پایه های نظام توسعه ملی و گسترش همکاری های منطقه ای و بين المللي تبدیل کند.

5 / سرمایه گذاری ۲۴۰ میلیون یورویی در بندر چابهار

معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی از سرمایه گذاری ۲۴۰ میلیون یورویی در بندر چابهار شامل احداث مخازن، انبارها، سیلوی غلات و کارخانه مکانیزه مواد معدنی خبر داد. 

4 / برگزاری «همایش بین المللی توسعه چابهار» با حضور 17 کشور

همایش بین المللی توسعه چابهار یا «روز چابهار» با حضور وزیر راه و شهرسازی، دبیر شورایعالی مناطق آزاد، نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان، امام جمعه مسجد مکی اهل سنت زاهدان و مهمانانی از 17 کشور دنیا امروز (سه شنبه) آغاز شد. 

3 / آغاز نخستین همایش توسعه بندر چابهار با حضور وزیر راه و شهرسازی

با حضور محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی و مرتضی بانک مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد نخستین همایش بین المللی توسعه بندر چابهار آغاز شد.

آخرین اخبار آرشیو