دوشنبه 21 آبان 1397
جستجو به دنبال کلید واژه «بندر چابهار» - تعداد یافته ها 41 مورد

اراضی پس‌کرانه‌های تجاری سه بندر چابهار، شهید رجایی و امام خمینی (ره) توسعه می یابد

معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: امیدوارم با روابط مناسبی که با اتحادیه اروپا داریم همکاری ها در حوزه بندر و دریا روز به روز گسترش پیدا کند.

معافیت بندر چابهار از تحریم ها فرصت مناسبی برای توسعه آن است

نماینده مردم شهرستانهای چابهار، قصرقند، کنارک و بخش مرکزی نیکشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: معافیت بندر چابهار از تحریم های آمریکا فرصت مناسبی برای توسعه زیرساخت های این بندر مهم و راهبردی کشور است.

نگاهی به تاثیرات معافیت چابهار از تحریم آمریکا

بندر چابهار مسیر ناگزیر هند و افغانستان و تامین کننده منافع این دو کشور دو شریک آمریکا است و اگر بخواهد معافیت تحریم بگیرد؛ به جهت سرمایه‌گذاری عمده هند در آن معافیتی موقت نخواهد بود.

اعطای اعتبار ۱۵۰ میلیون دلاری توسط بانک هندی برای توسعه بندر چابهار

مدیر کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: تبادلات تجاری بی نظیر هندوستان با سایر کشور‌ها و حجم بالای ترانزیت کالا یکی از مهم‌ترین دلایل پذیرش بندر چابهار برای سرمایه گذاری هندی‌ها است .

چابهار؛ قطب اقتصادی برای همکاری منطقه‌ای ایران، هند و افغانستان می‌شود

پس از اعمال دور دوم تحریم‌ها، آمریکا بندر چابهار را از تحریم‌ها معاف کرد.

چابهار نقطه عطف معافیت‌های تحریمی ایران

چابهار مسیر ناگزیر هند و افغانستان و تامین کننده منافع ایندو کشور دو شریک آمریکا است و اگر بخواهد معافیت تحریمی بگیرد؛ به جهت سرمایه‌گذاری عمده هند در آن معافیتی موقت نخواهد بود .

افزایش 6 برابری ترانزیت کالا در بندرچابهار از ابتدای سالجاری

 مدیر کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: 467 میلیارد تومان قرارداد سرمایه گذاری در زمینه فعالیت های پشتیبانی و لجستیکی از ابتدای سالجاری تاکنون در بندر چابهار امضا شده است.

ظرفیت بنادر آمادگی مقابله با تحریم ها را دارد

معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: دشمن درصدد اعمال تحریم هاست اما ظرفیت ۲۳۰ میلیون تنی بنادر کشور امکان مقابله با تحریم ها را دارد.

شمارش معکوس برای آغاز فعالیت اپراتور هندی در بندر چابهار

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان از آغاز فعالیت اپراتور هندی در بندر چابهار طی روزهای آینده خبر داد و گفت: بلافاصله پس از ارائه ضمانت‌نامه بانکی، فعالیت اپراتوری در این بندر آغاز می‌شود.

اولین نشست اجرایی سازی موافقتنامه چابهار برگزار می شود

با حضور معاونان وزرای سه کشور ایران هند و افغانستان، اولین نشست شورای هماهنگی و اجرایی سازی موافقتنامه سه جانبه ترانزیتی و تأسیس دالان حمل و نقل بین المللی موسوم به « موافقتنامه چابهار » سه شنبه اول آبان در تهران برگزار می شود.