جستجو به دنبال کلید واژه «حمیدرضا مومنی» - تعداد یافته ها 12 مورد

ریتم تند توسعه در جزیره قشم

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در بازدیدهای مداوم هفتگی خود از چندین پروژه عمرانی بازدید کرد.

شکوفایی اقتصاد قشم در گرو امنیت دریایی است

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در دیدار با فرمانده دریابانی شهرستان قشم گفت: فرزندان این نیرو در قشم با ایجاد امنیت در حوزه دریا موجب شکوفایی بیشتر اقتصاد این منطقه شده اند.

صنایع قشم در مسیر توسعه

منطقه آزاد قشم با پروژه های نفت، گاز، شیلات و صنایع تولیدی، فعالانه در مسیر رشد اقتصادی گام برمی دارد.

گردشگری، راهگشای توسعه اقتصاد کشور

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: گردشگری به عنوان یک صنعت سبز و پاکیزه جزو اقتصادی ترین صنعت های جهان به حساب می آید و ارتقای این صنعت توسعه اقتصاد کشور و جزیره را تضمین می کند.

آغاز طراحی و عملیات عمرانی دومین ایستگاه آتش نشانی شهر قشم تا پایان امسال

همزمان با روز آتش نشانی و ایمنی، رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و تعدادی از مدیران این سازمان با حضور در ایستگاه آتش نشانی شهر قشم از پرسنل فداکار آتش نشانی تقدیر به عمل آوردند.

تعلیم و تربیت کانون اصلی نظام فکری سازمان منطقه آزاد قشم

آیین زنگ مهر امسال با حضور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم به همراه معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری این سازمان و جمعی از مسئولین استان و شهرستان در مدرسه متوسطه ابن سینای درگهان و با حضور مدیران سازمان منطقه آزاد قشم در مدارس روستاهای جزیره به صدا درآمد.

صورت های مالی سال 97 سازمان منطقه آزاد قشم تایید شد

صورت های مالی سازمان منطقه آزاد قشم برای سال مالی منتهی به 29 اسفند ماه 1397 مورد تأیید کارگروه تخصصی شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی قرار گرفت.

خروج خودروهای پلاک قشم به مدت 2 ماه در سال

با پیگیری های انجام‌شده توسط مدیرعامل سازمان منطقه آزادقشم، تردد خودروهای پلاک منطقه آزاد قشم با حجم موتور بالاتر از 2500 cc به مدت 2 ماه (بصورت متوالی و یا دو بازه یکماهه) به داخل کشور به آخرین مراحل صدور مجوز رسیده است.

رسانه ها به شفافیت در سازمان منطقه آزاد قشم کمک کنند

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در آیین تجلیل از خبرنگاران تاکید کرد: اصحاب رسانه جزیره قشم باید به شفاف‌سازی فعالیت­‎های مجموعه سازمان منطقه آزاد کمک کنند و در این راستا می­‌توانند هرگونه کوتاهی یا تخلفی از سوی این مجموعه را به شخص مدیرعامل گزارش‌دهند.

سفر وزیر راه و شهرسازی به جزیره قشم

وزیر راه و شهرسازی با استقبال مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و تنی چند از مسوولین سازمان، استان و شهرستان از طریق فرودگاه بین المللی قشم وارد جزیره شد.