جستجو به دنبال کلید واژه «مناطق ویژه اقتصادی» - تعداد یافته ها 13 مورد

1 / کیش میزبان عبدالناصر همتی و مرتضی بانک

عبدالناصر همتی رییس کل بانک مرکزی و مرتضي بانك مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی امروز (پنجشنبه) به منطقه آزاد کیش سفر می کنند. 

کریدورهای واردات و صادرات در مناطق ویژه اقتصادی

پنج منطقه ویژه اقتصادی در کشور وجود دارند که در آن موضوعات خدماتی همچون انتقال کالا، عبور خارجی، تقویت و پشتیبانی از صادرات غیرنفتی و همچنین خدمات گمرکی و انبارداری اهم فعالیت‌های این مناطق را شامل می‌شود.

نبض نفت، گاز و پتروشیمی در مناطق ویژه اقتصادی

در میان مناطق ویژه فعال در کشور چندین منطقه ویژه اقتصادی یافت می‌شود که به‌طور اخص در حوزه نفت، گاز و پتروشیمی فعالیت می‌کنند و تعداد آنها به ۳ منطقه می‌رسد.

مناطق ویژه اقتصادی بندری، تنظیم‌کننده نبض اقتصاد ایران

از بین ۳۵ منطقه ویژه اقتصادی که در کشور ایجاد شده است ۶ منطقه آن بندری محسوب می شوند که دارای ظرفیت ها و پتانسیل های بالایی برای ترانزیت کالا هستند و به‌عنوان دروازه واردات و صادرات، نقش تنظیم‌کنندگی نبض اقتصاد کشور را برعهده دارند.

صادرات ۲۰ میلیارد دلاری از مناطق ویژه اقتصادی در سال ۹۶ گویای توانمندی این مناطق است / مناطق ویژه اقتصادی کانون تولید و صادرات برای کشور هستند

جلسه بررسی مسائل و مشکلات مناطق ویژه اقتصادی با حضور مدیران مناطق ویژه اقتصادی کشور پیش از ظهر امروز (دوشنبه) به ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار شد.

با مناطق ویژه اقتصادی در روسیه آشنا شوید

روسیه بزرگترین کشور جهان و یازدهمین اقتصاد بزرگ دنیاست که با 14 کشور آسیایی و اروپایی مرز زمینی و با کشورهای پیرامون دریای برینگ، دریای ژاپن، دریای خزر، دریای سیاه و دریای بالتیک ارتباط دریایی دارد.

مناطق آزاد در هفته ای که گذشت

عناوین مهم ترین اخبار مناطق آزاد کشور در طول هفته گذشته را مرور می کنیم.

آینده ای طلایی در انتظار مناطق ویژه اقتصادی کشور است

معاون وزیر صنعت معدن و تجارت و رئیس سازمان توسعه تجارت کشور از منطقه ویژه اقتصادی بوشهر بازدید کرد.

بزرگترین چالش نیم دهه ی اخیر منطقه ویژه اقتصادی بوشهر برطرف گردید

در یک نشست فوق العاده تیم اقتصادی استان بوشهر موفق به رفع مهمترین چالش سالهای اخیر منطقه ویژه اقتصادی بوشهر شد.

آخرین اخبار آرشیو