جستجو به دنبال کلید واژه «منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی» - تعداد یافته ها 10 مورد

آمادگی شرکت ملی گاز برای تامین خوراک فاز دوم منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی

مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران گفت: با توجه به وجود زیرساخت های مطلوب آمادگی برای تامین افزایش خوراک مورد نیاز پتروشیمی های منطقه ماهشهر وجود دارد.

نبض نفت، گاز و پتروشیمی در مناطق ویژه اقتصادی

در میان مناطق ویژه فعال در کشور چندین منطقه ویژه اقتصادی یافت می‌شود که به‌طور اخص در حوزه نفت، گاز و پتروشیمی فعالیت می‌کنند و تعداد آنها به ۳ منطقه می‌رسد.

بهره برداری از دو تندیس و یک گلخانه نیمه صنعتی در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی

مدیرعامل و تنی چند از مدیران سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی، از دو تندیس در منطقه پرده برداری و از یک گلخانه نیمه صنعتی بهره برداری کردند.

تجهیز و نوسازی ناوگان ایمنی و آتش نشانی منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی

با حضور مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی، دو خودروی آتش نشانی پیشرفته، به ناوگان تجهیزات آتش نشانی این سازمان افزوده شد.

برگزاری مجمع روسای روابط عمومی پتروشیمی‌های مستقر در منطقه ویژه اقتصادی

هفتاد و چهارمین نشست مجمع روابط عمومی‌های شرکت های پتروشیمی مستقر در منطقه ویژه اقتصادی با بررسی برنامه عملیاتی فرهنگی و اجتماعی تشکیل شد.

بازدید مدیر کل حفاظت محیط زیست استان خوزستان از منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی

مدیر کل حفاظت محیط زیست استان خوزستان به منظور بررسی موضوعات زیست محیطی از منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی بازدید کرد.

افزایش تولید اتانول در اوج تحریم‌های دشمن

تعدادی از خبرنگاران و اصحاب رسانه از شرکت پتروشیمی شیمی‌بافت واقع در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی شهرستان بندرماهشهر بازدید کردند.

توسعه فاز 2 منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی متناسب با طرح آمایش سرزمین و ظرفیت های فعلی منطقه

سیاستگذاری کلان و برنامه ریزی برای تامین خوراک طرح های جدید در فاز 2 منطقه ویژه با حضور مدیر عامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی بررسی شد.

رزمایش شیمیایی در استان خوزستان برگزار می‌شود

جانشین قرارگاه شیمیایی سازمان پدافند غیرعامل از برگزاری رزمایش شیمیایی استان خوزستان با مشارکت منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی بندرماهشهر در نیمه دوم سال جاری خبر داد.

افزایش ۶ میلیون تنی ظرفیت پتروشیمی در هاب جدید ماهشهر

معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی با اشاره به اینکه در بحث توسعه ماهشهر و طراحی هاب جدید در این هفته به جمع بندی خواهیم رسید گفت: فعلاً برای هاب جدید ماهشهر تولید حدود ۵ تا ۶ میلیون تن محصول پیش‌بینی می‌شود.

آخرین اخبار آرشیو