پنج‌شنبه 27 دی 1397
جستجو به دنبال کلید واژه «منطقه ویژه اقتصادی بندر شهیدرجایی» - تعداد یافته ها 39 مورد

رونمایی از نخستین شناورهای تفریحی استاندارد ساخت داخل در پایتخت دریایی ایران

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان و مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر شهیدرجایی از به آب اندازی و موفقیت آمیز بودن آزمایش های دریانوردی نخستین نمونه از شناورهای تفریحی مونوهال(تک بدنه) ساخته شده در این استان خبر داد که قرار است تا پایان سال جاری، جایگزین شناورهای غیراستاندارد معروف به قایق تشتی شود. 

کارنامه موفق بندر شهید رجایی در زمینه خروج کالاهای اساسی از بندر

مدیرکل لجستیک و حمل و نقل چندوجهی سازمان بنادر و دریانوردی در دومین نشست تسهیل حمل و توزیع کالاهای اساسی در بندر شهید رجایی گفت: مجموعه مدیریتی این بندر در زمینه تحقق تعهداتش برای خروج سریع کالاهای اساسی، به خوبی عمل کرده است.

سفیر استرالیا از بزرگترین بندر تجاری ایران دیدن کرد

در جریان بازدید سفیر کشور استرالیا از بخش های مختلف منطقه ویژه اقتصادی بندر شهید رجایی در مرکز استان هرمزگان، بر توسعه همکاری های مشترک دریایی و بندری بین دو کشور تأکید شد.

رصد دریا با استفاده از سامانه های ماهواره ای و پایش هوایی

مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان و مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر شهیدرجایی گفت: بندر شهید رجایی دارای یکی از بزرگترین و مجهزترین مراکز نگهداری تجهیزات مقابله با آلودگی نفتی دریایی در سطح کشور است.

تبریک سال 2019 میلادی به فرماندهان و خدمه کشتی های خارجی در بندر شهید رجایی

جمعی از مسئولان و کارشناسان واحد دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان طی حرکتی نمادین با حضور روی کشتی های خارجی پهلو گرفته در بندر شهید رجایی، فرا رسیدن سال جدید میلادی را به فرماندهان و خدمه مسیحی کشتی ها تبریک گفتند.

ساخت 2 بندر بزرگ در کشور بعد از انقلاب اسلامی

معاون امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی گفت: پیش از انقلاب تنها 23 تن تخلیه و بارگیری از بنادر ایران انجام می‌شد، اما هم‌اکنون این میزان به بیش از 230 میلیون تن افزایش یافته است.

تبادل اطلاعات بین گمرک و بندر دقیق و شفاف صورت گیرد

در نشست مشترک مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان و مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر شهیدرجایی با مدیرکل جدید گمرک شهید رجایی، بر لزوم تعامل و همکاری دو مجموعه برای ایجاد یکپارچگی بیشتر فعالیت های درون بندر، کاهش میزان ماندگاری کالا در محوطه ها و  دقیق و شفاف تر شدن تبادل اطلاعات بین گمرک و بندر تأکید شد.

توسعه بندر شهید رجایی برای تأثیرگذاری بیشتر در اقتصاد ملی و بین المللی

مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان و مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی بندر شهیدرجایی با اشاره به بازدید اخیر معاون اول رییس جمهور از بندر شهید رجایی گفت: با اتمام طرح های توسعه ای این بندر، نقش تأثیرگذار بزرگترین بندر تجاری ایران در اقتصاد ملی و بین المللی افزایش می یابد.

61 میلیون تن کالا در بنادر هرمزگان جابجا شد

مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان و مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر شهیدرجایی اعلام کرد: طی هشت ماهه سال جاری، بیش از 61 میلیون تن کالا در بنادر این استان تخلیه و بارگیری شد و به 11.5 میلیون نفر سفر در پایانه های دریایی خدمات رسانی صورت گرفت.

6 / اسحاق جهانگیری: هیچ محدودیتی برای واردات کالا‌های اساسی وجود ندارد

معاون اول رئیس جمهور از طرح توسعه بندر شهید رجایی و گمرک بازدید کرد و در جریان ظرفیت بارگیری، ترخیص و تخلیه کالا قرار گرفت.

آخرین اخبار آرشیو