يکشنبه 4 فروردين 1398
جستجو به دنبال کلید واژه «منطقه ویژه اقتصادی بندر شهیدرجایی» - تعداد یافته ها 30 مورد

جابجایی کانتینر در بندر شهید رجایی از 1.5 میلیون تی.ای.یو فراتر رفت

مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان و مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر شهیدرجایی از تخلیه و بارگیری یک میلیون و 564 هزار تی.ای.یو کانتینر طی ده ماهه سال جاری در بندر شهید رجایی خبر داد.

راه اندازی مرکز مشاوره و خدمات روان شناختی در بندر شهید رجایی

طی مراسمی با حضور مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان و مدیر منطقه ویزه اقتصادی بندر شهیدرجایی و رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس، مرکز مشاوره و خدمات روان شناختی در بندر شهید رجایی به عنوان نخستین مرکز وابسته به دانشگاه آزاد مستقر در صنایع غرب استان راه اندازی شد.

نصب 36 ساعته پیشرفته ترین ضربه گیرهای جهان در اسکله 20 بندر شهید رجایی

مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان و مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر شهید رجایی از نصب 16 عدد ضربه گیر پیشرفته در اسکله شماره بیست بزرگترین بندر تجاری ایران طی دوره زمانی كمتر از 36 ساعت به همت و توان متخصصان ایرانی خبر داد.

رونق و توسعه بندر شهید رجایی ره آورد بزرگ انقلاب اسلامی است

مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان و مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر شهیدرجایی، رشد و توسعه بندر شهید رجایی و تبدیل شدن آن به راهبردی ترین بندر بازرگانی ایران را از رهآوردهای بزرگ انقلاب اسلامی دانست و از جذب رقمی بالغ بر ۲۸۸۰ میلیارد تومان سرمایه بخش خصوصی طی چهار دهه اخیر خبر داد.

بندر شهید رجایی نگین درخشان ایران در توسعه اقتصاد ملی

براساس آمارهای موجود حدود 90 درصد واردات و 85 درصد صادرات کشور از طریق بندرها انجام می شود که این آمارها نشان دهنده نقش بسزای حمل و نقل دریایی در توسعه اقتصادی کشور است.

افزایش ترانشیپ کالا در بزرگترین بندر تجاری ایران

مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان و مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر شهید رجایی از تخلیه و بارگیری بالغ بر 55 میلیون و 409 هزار و 942 تن انواع کالا و صادرات 26 میلیون تن کالای غیرنفتی از بزرگترین بندر تجاری ایران طی 9 ماه سال جاری خبر داد.

ترانشیپ 181 هزار TEU کانیتنر از بندر شهید رجایی

مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان و مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر شهیدرجایی گفت: طی نه ماهه سال جاری، یک میلیون و 412 هزار TEU کانتینر در بندر شهید رجایی به عنوان پیشرفته ترین بندر کانتینری ایران تخلیه و بارگیری شد.

رونمایی از نخستین شناورهای تفریحی استاندارد ساخت داخل در پایتخت دریایی ایران

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان و مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر شهیدرجایی از به آب اندازی و موفقیت آمیز بودن آزمایش های دریانوردی نخستین نمونه از شناورهای تفریحی مونوهال(تک بدنه) ساخته شده در این استان خبر داد که قرار است تا پایان سال جاری، جایگزین شناورهای غیراستاندارد معروف به قایق تشتی شود. 

کارنامه موفق بندر شهید رجایی در زمینه خروج کالاهای اساسی از بندر

مدیرکل لجستیک و حمل و نقل چندوجهی سازمان بنادر و دریانوردی در دومین نشست تسهیل حمل و توزیع کالاهای اساسی در بندر شهید رجایی گفت: مجموعه مدیریتی این بندر در زمینه تحقق تعهداتش برای خروج سریع کالاهای اساسی، به خوبی عمل کرده است.

سفیر استرالیا از بزرگترین بندر تجاری ایران دیدن کرد

در جریان بازدید سفیر کشور استرالیا از بخش های مختلف منطقه ویژه اقتصادی بندر شهید رجایی در مرکز استان هرمزگان، بر توسعه همکاری های مشترک دریایی و بندری بین دو کشور تأکید شد.

آخرین اخبار آرشیو