جستجو به دنبال کلید واژه «منطقه ویژه اقتصادی بندر شهیدرجایی» - تعداد یافته ها 10 مورد

رشد 32 درصدی سوخت رسانی به کشتی ها در بندر خلیج فارس

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان و مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر شهید رجایی با تشریح کارنامه شش ماهه بندر خلیج فارس، از رشد 32 درصدی سوخت رسانی به کشتی ها (بانکرینگ) و صفر شدن واردات بنزین در این بندر خبر داد.

افزایش ۵۶ درصدی ترانزیت نفتی در بندر شهید رجایی

بندر شهید رجایی مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر شهید رجایی با اعلام خبر تخلیه و بارگیری ۳۴ میلیون تن کالا در پنج ماهه امسال و ثبت رشد بیش از ۷درصدی، گفت: با صادرات ۱۶ میلیون تن کالای غیرنفتی از طریق بزرگترین بندر ایران، رشد ۱۵ درصدی را شاهد بودیم.

افزایش 6 درصدی ورود کشتی های تجاری به بزرگترین بندر ایران

مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر شهید رجایی گفت: یک هزار و 416 فروند شناور به بزرگترین بندر تجاری کشور وارد شدند که نسبت به سال گذشته نشانگر افزایش 6.4 درصدی است.

تخلیه و بارگیری 518 هزار کانتینر در بندر شهید رجایی

مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان و مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر شهیدر رجایی با اعلام تازه ترین آمار از عملیات کانتینری در بزرگترین بندر ایران گفت: از ابتدای سال تاکنون، حدود 518 هزار TEU کانتینر در بندر شهید رجایی تخلیه و بارگیری شد.

شتاب گرفتن سرعت خروج کالاهای اساسی و ویژه از بندر شهیدرجایی

مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان با بیان اینکه کاهش ماندگاری و سرعت خروج کالا از بندر شهیدرجایی در پی دستور رییس جمهوری شتاب فزاینده ای یافته است، گفت: در مدت چهار ماه اخیر، حجم تخلیه هفت قلم کالای اساسی و استراتژیک، از مرز یک میلیون تن عبور کرد.

ایجاد اسکله های مسافری و تفریحی در غرب هرمزگان

با توجه به مسئولیت های اجتماعی سازمان بنادر و دریانوردی، در زمینه تامین اسکله های شناور تفریحی و گردشگری در این منطقه، مطابق با الگوی سایر مناطق استان هرمزگان اقدامات لازم صورت خواهد گرفت . 

رونق بخشی به فعالیت های تولیدی با ایجاد شهر لجستیکی خلیج فارس

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان و مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر شهیدرجایی آخرین وضعیت ایجاد پایانه مکانیزه مواد معدنی، فاز 3 پایانه کانتینری، شهر لجستیکی خلیج فارس، سه پست اسکله جدید نفتی و سردخانه بزرگ بندر شهید رجایی را تشریح کرد.

نقش راهبردی بندر شهید رجایی در توسعه اقتصادی کشور

مجتمع بندری شهید رجایی از سال 1364 فعالیت رسمی خود را در غرب هرمزگان آغاز کرده و امروز به یک بندر راهبردی و توسعه محور در کشور تبدیل شده است.

ثبت رکورد صدور مجوز قانونی توسعه سواحل در هرمزگان

در چهاردهمین نشست کمیته استانی مدیریت و ساماندهی سواحل با حضور استاندار هرمزگان، ثبت رکورد تاریخی صدور مجوز قانونی ساخت و ساز دريايي در این استان طی دو سال اخیر مطرح شد و توسعه سواحل بر مبنای استاندارد، سیاست گذاری و راهبری دقیق و مشخص مورد تاکید قرار گرفت.

نبض تجارت بین المللی در بندر شهید رجایی تندتر می زند

 مجتمع بندری شهید رجایی به عنوان بزرگترین بندر کانتینری و معروف به دروازه طلایی اقتصاد ایران است که با وجود تحریم های ظالمانه دشمنان، خبرهای خوشی از فعالیت های اقتصادی پویا و رو به رشدی در این بندر مهم و راهبردی به گوش می رسد.

آخرین اخبار آرشیو