جستجو به دنبال کلید واژه «منطقه ویژه اقتصادی بندر شهیدرجایی» - تعداد یافته ها 12 مورد

ایجاد اسکله های مسافری و تفریحی در غرب هرمزگان

با توجه به مسئولیت های اجتماعی سازمان بنادر و دریانوردی، در زمینه تامین اسکله های شناور تفریحی و گردشگری در این منطقه، مطابق با الگوی سایر مناطق استان هرمزگان اقدامات لازم صورت خواهد گرفت . 

رونق بخشی به فعالیت های تولیدی با ایجاد شهر لجستیکی خلیج فارس

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان و مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر شهیدرجایی آخرین وضعیت ایجاد پایانه مکانیزه مواد معدنی، فاز 3 پایانه کانتینری، شهر لجستیکی خلیج فارس، سه پست اسکله جدید نفتی و سردخانه بزرگ بندر شهید رجایی را تشریح کرد.

نقش راهبردی بندر شهید رجایی در توسعه اقتصادی کشور

مجتمع بندری شهید رجایی از سال 1364 فعالیت رسمی خود را در غرب هرمزگان آغاز کرده و امروز به یک بندر راهبردی و توسعه محور در کشور تبدیل شده است.

ثبت رکورد صدور مجوز قانونی توسعه سواحل در هرمزگان

در چهاردهمین نشست کمیته استانی مدیریت و ساماندهی سواحل با حضور استاندار هرمزگان، ثبت رکورد تاریخی صدور مجوز قانونی ساخت و ساز دريايي در این استان طی دو سال اخیر مطرح شد و توسعه سواحل بر مبنای استاندارد، سیاست گذاری و راهبری دقیق و مشخص مورد تاکید قرار گرفت.

نبض تجارت بین المللی در بندر شهید رجایی تندتر می زند

 مجتمع بندری شهید رجایی به عنوان بزرگترین بندر کانتینری و معروف به دروازه طلایی اقتصاد ایران است که با وجود تحریم های ظالمانه دشمنان، خبرهای خوشی از فعالیت های اقتصادی پویا و رو به رشدی در این بندر مهم و راهبردی به گوش می رسد.

سرمایه گذاری 1143 میلیارد ريالي در بخش های گردشگری دريايي و فرآورده های نفتی هرمزگان

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان و مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر شهیدرجایی، از انعقاد دو قرارداد سرمایه گذاری به ارزش یکهزار و 143 ميليارد ريال در بخش های گردشگری دریایی و تجارت فرآورده های نفتی این استان و اشتغالزایی برای 100 نفر طی ماه نخست بهار سال "رونق تولید" خبر داد. 

رسالت خطیر کارکنان بندر شهید رجایی در تحقق توسعه دریا محور

 معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی با اشاره به نقش خطیر کارکنان بندر شهید رجایی در تحقق توسعه دریامحور کشور، گفت: مباحث مربوط به جذب سرمایه های پراکنده بخش خصوصی برای رونق فعالیت های ارزش افزوده در اراضی 2400 هکتاری (شهر لجستیکی خلیج فارس) پیگیری شود.

نقش تاثیرگذار رسانه ها در فرهنگ سازی ایمنی سفرهای دریایی

مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان و مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر شهیدرجایی ضمن اعلام خبر اجرای 13 سال طرح نوروزی ساماندهی و تسهیل سفرهای دریایی بدون تلفات انسانی در پایتخت دریایی کشور، گفت: همیاران ناجی و رسانه ها در فرهنگ سازی ایمنی سفرهای دریای نقش بی بدیلی داشته اند. 

72 ميليون تن كالا در بندر شهيد رجايي جابجا شد

مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان و مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر شهید رجایی از جابجایی 72 میلیون انواع کالای نفتی و غیرنفتی در بزرگترین بندر بازرگانی ایران طی دوازده ماهه سال گذشته خبر داد.

پهلوگیری بدون نوبت کشتی ۳۶۰۰ تنی حامل دام زنده در بندر شهید رجایی

مدير كل بنادر و دريانوردي هرمزگان و مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر شهیدرجایی، پهلو دهي بدون نوبت كشتي هاي حامل كالاهاي اساسي از جمله دام زنده، روغن خوراكي خام، شكر، گوشت منجمد و نهاده هاي دامي در بندر شهيد رجايي را از جمله اولويت هاي بزرگترين بندر تجاري كشور دانست.