شنبه 4 اسفند 1397
جستجو به دنبال کلید واژه «بندر امام خمینی (ره)» - تعداد یافته ها 6 مورد

هوشمندسازی حمل و نقل درون محوطه ای در بندر امام خمینی (ره)

فرآیند حمل و نقل درون محوطه ای کالاهای اساسی با هدف افزایش بهره وری، سطح کارایی و اثربخشی جابجایی این نوع کالا در مجتمع بندری امام خمینی(ره) هوشمندسازی شد.

افزایش ترانزیت انواع کالاهای نفتی و غیر نفتی در منطقه ویژه بندر امام خمینی(ره)

مدیرکل بنادر و دریانوردی خوزستان و مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر امام خمینی (ره) گفت: بیش از 31 میلیون و 531 هزار تن انواع کالای نفتی و غیرنفتی طی نه ماهه سال جاری در منطقه ویژه اقتصادی بندر امام خمینی(ره) تخلیه و بارگیری شد.

آموزش مدیریت پایانه های نفتی در منطقه ویژه اقتصادی بندر امام خمینی(ره)

دوره آموزشی مدیریت پایانه های نفتی بنادر با هدف ارتقای ایمنی در عملیات تخلیه و بارگیری فرآورده های نفتی طی آبان ماه سال جاری به میزبانی مجتمع بندری امام خمینی(ره) برگزار شد.

اراضی پس‌کرانه‌های تجاری سه بندر چابهار، شهید رجایی و امام خمینی (ره) توسعه می یابد

معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: امیدوارم با روابط مناسبی که با اتحادیه اروپا داریم همکاری ها در حوزه بندر و دریا روز به روز گسترش پیدا کند.

بنادر رجایی، امام و شهید بهشتی مراکز لجستیکی کشور

مدیرکل لجستیکی و حمل و نقل چند وجهی سازمان بنادر و دریانوردی با اشاره به بررسی نحوه اجرای "سند آمایش مراکز لجستیک کشور" ، گفت: این سند به عنوان یک سند بالادستی برای احداث مراکز لجستیکی کشور محسوب می شود.

احداث خطوط انتقال روغن خوراکی در مجتمع بندری امام خمینی(ره)

کریدور و خطوط انتقال روغن خوراکی با هدف افزایش ظرفیت پذیرش و تخلیه کشتی های حامل روغن خوراکی با مشارکت بخش خصوصی در مجتمع بندری امام خمینی(ره) توسعه و احداث شد.

آخرین اخبار آرشیو