جمعه 6 ارديبهشت 1398
جستجو به دنبال کلید واژه «بندر امام خمینی (ره)» - تعداد یافته ها 5 مورد

ارتقاء سرعت تخلیه کالاهای اساسی در بندر امام خمینی(ره)

معاون امور بندری و اقتصادی اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان گفت: در پی آمادگی و ارتقاء متداوم توان عملیاتی برای تخلیه کشتی های حامل کالاهای اساسی، رکورد تازه ای حین تخلیه همزمان ده فروند کشتی به میزان یک میلیون و ۵۱۹ هزار و ۵۹۰ تن طی بهمن ماه سال جاری در مجتمع بندری امام خمینی(ره) به ثبت رسید.

آموزش مقررات دريايی به دريابانان نيروی انتظامي

گروهي از دانش آموختگان دانشكده افسري نيروي انتظامي ضمن گذراندن دوره آموزشي در مجتمع بندري امام خميني(ره) ، با قوانين و معاهدات بين المللي دريایي آشنا شدند.

بازدید بیش از 186 هزار نفر از مجتمع بندری امام خمینی(ره)

به دنبال ارائه خدمات متنوع رفاهی، فرهنگی و امدادی به گردشگران و مهمانان نوروزی در مجتمع بندری امام خمینی(ره)، میزان بازدید از این مجتمع بزرگ بندری کشور طی تعطیلات نوروزی سال جاری با چهار و نیم برابر افزایش نسبت به سال گذشته به بیش از 186 هزار نفر رسید.

هوشمندسازی حمل و نقل درون محوطه ای در بندر امام خمینی (ره)

فرآیند حمل و نقل درون محوطه ای کالاهای اساسی با هدف افزایش بهره وری، سطح کارایی و اثربخشی جابجایی این نوع کالا در مجتمع بندری امام خمینی(ره) هوشمندسازی شد.

افزایش ترانزیت انواع کالاهای نفتی و غیر نفتی در منطقه ویژه بندر امام خمینی(ره)

مدیرکل بنادر و دریانوردی خوزستان و مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر امام خمینی (ره) گفت: بیش از 31 میلیون و 531 هزار تن انواع کالای نفتی و غیرنفتی طی نه ماهه سال جاری در منطقه ویژه اقتصادی بندر امام خمینی(ره) تخلیه و بارگیری شد.

آخرین اخبار آرشیو