جستجو به دنبال کلید واژه «بازدید» - تعداد یافته ها 11 مورد

بازدید رییس کل دادگستری فار از منطقه ویزه اقتصادی شیراز

رئیس کل دادگستری فارس به همراه هیئت همراه از گمرک و اداره کل گمرکات استان فارس مستقر در منطقه ویژه اقتصادی شیراز بازدید کرد.

بازدید وزیر صمت از منطقه ویژه اقتصادی جهان آباد

وزیر صنعت، معدن و تجارت، در ادامه سفر دو روزه خود به همدان علاوه بر شرکت در نشست اعضای قرارگاه اقتصاد مقاومتی این استان، از منطقه ویژه اقتصادی جهان آباد، شهرک فناوری های برتر و نخستین شهرک بنکداری کشور، بازدید کرد.

اصلاحیه اساسنامه فرودگاه پیام در هیات دولت مطرح می شود

وزیر راه و شهرسازی گفت : اصلاحیه اساسنامه فرودگاه بین المللی پیام البرز در نشست های پیش روی هیات دولت مطرح و تعیین تکلیف می شود.

آمادگی فرودگاه پیام برای شروعی دوباره

فعالیت فرودگاه بین المللی مسافری پیام البرز آرزویی که در شهریور ماه سال گذشته محقق شد و رویای پرواز از این استان پس از سال ها به همت دولت تدبیر و امید محقق شد.

بخش مسافری فرودگاه پیام البرز راه اندازی می شود

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری با اشاره به اهمیت فعالیت فرودگاه بین المللی پیام استان البرز گفت : با اقدامات انجام گرفته طی سه سال گذشته ، بخش مسافری این فرودگاه به طور رسمی راه اندازی می شود.

پروازهای مسافری فرودگاه پیام هفته بعد از سر گرفته می‌شود

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در صفحه اینستاگرام خود اعلام کرد که پروازهای مسافری فرودگاه پیام از هفته آینده مجدداً شروع خواهد شد.

وزیر امور خارجه کشورمان در رأس هیأتی به چابهار سفر کرد

محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان امروز (دوم خرداد)، در رأس هیأتی به منظور بازدید از پتانسیل‌ها و زیرساخت‌های شهرستان چابهار و بازدید از بنادر شهید بهشتی و شهید کلانتری وارد شهرستان چابهار شد . 

بازدید معاون فرهنگی سازمان منطقه آزاد اروند از دو مرکز ترک اعتیاد

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند در بازدید از دو مرکز ترک اعتیاد تی سی گفت: اعتیاد یک بیماری است که باید با مبتلایان به آن برخورد صحیح صورت گیرد.

زیرساخت‌های مناسبی در منطقه آزاد انزلی برای بارگذاری آینده تجاری و اقتصادی کشور ایجاد شده است

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی به همراه مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی از زیر ساخت های تجاری، بندری، صنعتی و گردشگری این منطقه بازدید کردند.

حمایت شهرداران از واحدهای تولیدی مستقر در منطقه ویژه اقتصادی بندر بوشهر

استاندار بوشهر بر حمایت شهرداران از واحدهای تولیدی مستقر در منطقه ویژه اقتصادی بندر بوشهر تاکید کرد.

آخرین اخبار آرشیو