يکشنبه 4 فروردين 1398
جستجو به دنبال کلید واژه «بندر شهیدرجایی» - تعداد یافته ها 13 مورد

رشد 100 درصدی کابوتاژ غیرنفتی از بندر شهید رجایی

مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان و مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر شهیدرجایی از تخلیه و بارگیری بالغ‌بر 65 میلیون تن انواع کالا و رشد 100 درصدی کابوتاژ غیرنفتی از بندر شهید رجایی به عنوان بزرگ‌ترین بندر تجاری ایران طی 11 ماهه سال جاری خبر داد.

راه اندازی مرکز مشاوره و خدمات روان شناختی در بندر شهید رجایی

طی مراسمی با حضور مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان و مدیر منطقه ویزه اقتصادی بندر شهیدرجایی و رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس، مرکز مشاوره و خدمات روان شناختی در بندر شهید رجایی به عنوان نخستین مرکز وابسته به دانشگاه آزاد مستقر در صنایع غرب استان راه اندازی شد.

نصب 36 ساعته پیشرفته ترین ضربه گیرهای جهان در اسکله 20 بندر شهید رجایی

مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان و مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر شهید رجایی از نصب 16 عدد ضربه گیر پیشرفته در اسکله شماره بیست بزرگترین بندر تجاری ایران طی دوره زمانی كمتر از 36 ساعت به همت و توان متخصصان ایرانی خبر داد.

رونق و توسعه بندر شهید رجایی ره آورد بزرگ انقلاب اسلامی است

مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان و مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر شهیدرجایی، رشد و توسعه بندر شهید رجایی و تبدیل شدن آن به راهبردی ترین بندر بازرگانی ایران را از رهآوردهای بزرگ انقلاب اسلامی دانست و از جذب رقمی بالغ بر ۲۸۸۰ میلیارد تومان سرمایه بخش خصوصی طی چهار دهه اخیر خبر داد.

بندر شهید رجایی نگین درخشان ایران در توسعه اقتصاد ملی

براساس آمارهای موجود حدود 90 درصد واردات و 85 درصد صادرات کشور از طریق بندرها انجام می شود که این آمارها نشان دهنده نقش بسزای حمل و نقل دریایی در توسعه اقتصادی کشور است.

ترانشیپ 181 هزار TEU کانیتنر از بندر شهید رجایی

مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان و مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر شهیدرجایی گفت: طی نه ماهه سال جاری، یک میلیون و 412 هزار TEU کانتینر در بندر شهید رجایی به عنوان پیشرفته ترین بندر کانتینری ایران تخلیه و بارگیری شد.

سفیر استرالیا از بزرگترین بندر تجاری ایران دیدن کرد

در جریان بازدید سفیر کشور استرالیا از بخش های مختلف منطقه ویژه اقتصادی بندر شهید رجایی در مرکز استان هرمزگان، بر توسعه همکاری های مشترک دریایی و بندری بین دو کشور تأکید شد.

تبادل اطلاعات بین گمرک و بندر دقیق و شفاف صورت گیرد

در نشست مشترک مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان و مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر شهیدرجایی با مدیرکل جدید گمرک شهید رجایی، بر لزوم تعامل و همکاری دو مجموعه برای ایجاد یکپارچگی بیشتر فعالیت های درون بندر، کاهش میزان ماندگاری کالا در محوطه ها و  دقیق و شفاف تر شدن تبادل اطلاعات بین گمرک و بندر تأکید شد.

خیز بنادر هرمزگان برای میلیون ها سفر دریایی بدون سانحه در نوروز 98

مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان و مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر شهیدرجایی در نخستین نشست ستاد تسهیل سفرهای دریایی نوروز 98 از آماده سازی بنادر مسافری و ناوگان دریایی این استان برای پشتیبانی از میلیون سفر دریایی بدون سانحه در تعطیلات پایان سال خبر داد.

1/ معاون اول رییس جمهور از فاز3 طرح توسعه بندر شهید رجایی بازدید می کند

اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهور فردا سه شنبه 20 آذرماه در جریان سفر به استان هرمزگان از فاز 3 طرح توسعه بندر شهید رجایی به عنوان بزرگترین و پیشرفته ترین بندر کانتینری ایران بازدید می کند.

آخرین اخبار آرشیو