شنبه 4 خرداد 1398
جستجو به دنبال کلید واژه «ثبت سفارش» - تعداد یافته ها 13 مورد

نوسان های ارزی بیش از همه عملکرد مناطق آزاد را تحت تاثیر قرار داده است

معاون تولید، صادرات و فناوری دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: تمدید نشدن بخشنامه لغو ممنوعیت ورود کالاهای ۴ به مناطق آزاد، اقتصاد این مناطق را با بحران مواجه خواهد کرد و روند تعطیلی ۲۵ هزار واحد صنفی شتاب بیشتری به خود می‌گیرد.

افزایش سهمیه ارز واحدهای تولیدی و صنعتی در مناطق آزاد

معاون تولید، صادرات و فناوری دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی از رایزنی با بانک مرکزی برای افزایش سهمیه تامین ارز واحدهای تولیدی و صنعتی مناطق آزاد و ویژه خبر داد.

ارائه خدمات ویژه بانکی در مناطق آزاد

معاون تولید، صادرات و فناوری دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی با تاکید بر ارائه خدمات خاص بانک‌ها در مناطق آزاد، گفت: برای ارائه محصولات بانکی، بیمه‌ای و بورسی ویژه مناطق آزاد، رایزنی‌هایی انجام شده است.

شفاف سازی گمرک ایران در خصوص بخشنامه ترانزیت خارجی گروه ٤ به مقصد مناطق آزاد و ویژه اقتصادی

گمرک ایران طی بخشنامه ای در خصوص ترانزیت خارجی گروه ٤ به مقصد مناطق آزاد و ویژه اقتصادی شفاف سازی کرد. 

خودرو به عنوان ترانزیت خارجی کالاهای گروه 4 محسوب نمی شود

معاون فنی گمرک جمهوری اسلامی بخشنامه ای به ناظران و مدیران اجرایی گمرک کشور ابلاغ کرد که براین اساس ترانزیت خارجی کالاهای گروه چهارم به مقصد مناطق آزاد و ویژه اقتصادی باید با شرایط خاصی باشد در حالیکه خودرو به عنوان ترانزیت خارجی این گروه نیست.

مصوبه حمایتی دولت از رونق کسب و کار در مناطق آزاد

 معاون تولید، صادرات و فناوری دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در خصوص مصوبه آزادسازی واردات ۱۳۳۹ قلم کالا به مناطق آزاد و امکان ترانزیت کالاهای گروه چهارم، گفت: این مصوبه دولت را می‌توان نوعی دلگرمی برای فعالان اقتصادی تلقی کرد.

واردات ۱۳۳۹ قلم کالا از مناطق آزاد بلامانع است

براساس بخشنامه جدید گمرک، ترانزیت کالاهای گروه چهارمی ثبت سفارش شده به مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، آزاد شد و امکان انتقال این کالاها را به این مناطق فراهم کرد.

ورود کالا با رعایت استانداردهای لازم به محدوده مناطق آزاد بلامانع است

مدیر توسعه صادرات، امور گمرکی و ارزش افزوده دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: بر اساس قانون، ورود هرگونه کالا با رعایت استانداردهای لازم به محدوده مناطق آزاد بلامانع بوده است.

روند ثبت سفارش ها در استان البرز رضایت بخش است

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز که در گذشته خبر از ثبت سفارش کالا در استان البرز داده بود از روند ثبت سفارش ها در استان ابراز رضایت کرد.

راهکارهای بهبود فعالیت واحدهای اقتصادی و تولیدی در استان فارس بررسی شد

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس گفت: از ابتدای امسال تاکنون 300 میلیون دلار ثبت سفارش کالا توسط واحدهای اقتصادی استان فارس انجام شده است و امید است در گروه های کالایی گروه دو که کالا های مصرفی است شاهد بهبود ثبت سفارش باشیم.

آخرین اخبار آرشیو