جستجو به دنبال کلید واژه «روز خبرنگار» - تعداد یافته ها 10 مورد

حضور مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی بوشهر در خبرگزاری ایرنا

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی بوشهر با مدیر خبرگزاری ایرنا در بوشهر دیدار و گفت و گو کرد.

آئین نکوداشت روز خبرنگار در منطقه آزاد انزلی برگزار شد

در آیین پاسداشت روز خبرنگار سازمان منطقه آزاد انزلی، از پیشکسوتان رسانه گیلان زمین توسط رضا مسرور مدیرعامل سازمان تجلیل به عمل آمد.

از شفاف‌سازی، انعکاس مسائل و موضوعات منطقه از سوی خبرنگاران استقبال می‌کنیم

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار، بابیان اینکه‌ از شفاف‌سازی، انعکاس مسائل و موضوعات منطقه از سوی خبرنگاران استقبال می‌کنیم، افزود: زیرا نقد سازنده را زمینه‌ساز توسعه و خبرنگار را همکار خود می‌دانم چراکه بخشی از تلاش و کارهایی که در مجموعه اجرایی انجام می‌شود بستگی به نحوه انتقال و پوششی دارد که این عزیزان انجام می‌دهند.

باشگاه خبرنگاران منطقه آزاد قشم تاسیس می‌شود

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم از پایه‌گذاری باشگاه خبرنگاران در این منطقه آزاد تجاری ـ صنعتی با هدف ایجاد زنجیره منسجم رسانه ای خبر داد.

پیام تبریک مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی به مناسبت 17 مرداد روز خبرنگار

رضا مسرور مدیرعامل سازمان در پیامی فرارسیدن هفدهم مرداد ماه، روز خبرنگار را به فعالین حوزه رسانه تبریک گفت، در این پیام چنین آمده است:

رسانه ها به شفافیت در سازمان منطقه آزاد قشم کمک کنند

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در آیین تجلیل از خبرنگاران تاکید کرد: اصحاب رسانه جزیره قشم باید به شفاف‌سازی فعالیت­‎های مجموعه سازمان منطقه آزاد کمک کنند و در این راستا می­‌توانند هرگونه کوتاهی یا تخلفی از سوی این مجموعه را به شخص مدیرعامل گزارش‌دهند.

پیام تبریک مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار به مناسبت روز خبرنگار

اصحاب رسانه یکی از مهمترین پایه‌های توسعه هر کشور به شمار می‌روند و با انجام رسالت خطیری که بر عهده دارند، می‌توانند مقدمات و بستر رشد و توسعه پایدار جامعه را فراهم نمایند.

پیام تبریک مرتضی بانک به مناسب «روز خبرنگار»

مشاور رییس جمهور و دبیرشورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در پیامی با گرامیداشت یاد و خاطره شهید محمود صارمی روز خبرنگار را به اصحاب رسانه و خبرنگاران تبریک گفت. 

پوستر نخستین جشنواره مطبوعات اروند رونمایی شد

در مراسم تقدیر از اصحاب رسانه نخستین پوستر جشنواره مطبوعات اروند رونمایی شد.

توسعه صنایع پتروشیمی در مناطق آزاد با سرمایه گذاری های داخلی و خارجی

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و اقتصادی گفت: ظرفیت های ایجاد شده در مناطق آزاد، توسعه صنایع مرتبط با حوزه نفت، گاز و پتروشیمی را تسهیل کرده است و بر این اساس این صنایع، ارزش آفرینی های بالایی در مناطق مذکور ایجاد خواهند کرد که به طور مداوم از سوی شورایعالی مناطق آزاد پیگیری می شود.

آخرین اخبار آرشیو