پنج‌شنبه 5 ارديبهشت 1398
جستجو به دنبال کلید واژه «استارتاپ ها» - تعداد یافته ها 7 مورد

حمایت سازمان منطقه آزاد ماکو از شرکت‌های استارتاپی و طرح‌های فناورانه 

مدیر مرکز نوآوری و فناوری سازمان منطقه آزاد ماکو از حمایت این سازمان برای شرکت‌های استارتاپی و طرح‌های فناورانه خبر داد. 

نقش مهم شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) برای تبدیل تهران به شهری نوآور

جلسه مشترک مدیران منطقه آزاد شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) و مدیر کل برنامه ریزی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در ساختمان منطقه آزاد این مجموعه برگزار شد.

توسعه گردشگری دریایی با ایجاد 3 دفتر در مناطق آزاد

رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه تهران گفت: می‌خواهیم با ارتقای دفاتر در 3 منطقه آزاد، به توسعه گردشگری دریایی و صادرات کمک کنیم.

شرکت‌های دانش بنیان در مناطق آزاد از چه مزایایی برخوردارند؟

معاون تولید، صادرات و فناوری دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: جنس استارتاپ‌ها در ارس و اروند در زمینه تولید و انرژی، در انزلی و کیش در حوزه خدمات فنی مهندسی و فناوری اطلاعات، در چابهار و قشم از نوع خدمات گردشگری و تکنولوژی و در ماکو از نوع کشاورزی و لجستیک است.

عملکرد واردات و صادرات مناطق آزاد / حمایت ویژه مناطق آزاد از استارتاپ‌ها

معاون تولید، صادرات و فناوری دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی با اعلام جزییات عملکرد صادرات و واردات در مناطق آزاد، گفت: در مناطق ویژه برنامه‌هایی برای فعالیت استارتاپ‌ها داریم.

2 / مناطق آزاد پایگاهی برای توسعه «شتابدهنده های صادراتی»

معاون فرهنگی، گردشگری و صنایع خلاق دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: مناطق آزاد می توانند پایگاهی برای رشد و توسعه صنایع خلاق و به شکل ویژه «شتابدهنده های صادراتی» باشند.

کارگاه آموزشی ارزش گذاری فناوری در منطقه آزاد انزلی برگزار شد

کارگاه آموزشی ارزش گذاری فناوری با حضور جمعی از فعالان اقتصادی، فناوران، کارآفرینان و مدیران شرکت های دانش بنیان در راستای توسعه فعالیت های دانش بنیان و کسب و کار های نوین در منطقه، از سوی شورای حمایت از ایده های نوآور و کارآفرین این سازمان برگزار شد.

آخرین اخبار آرشیو