جستجو به دنبال کلید واژه «سیاوش رضوانی» - تعداد یافته ها 9 مورد

رشد 26 درصدی ورود و خروج کشتی به بندر امیرآباد نسبت به مدت مشابه سال قبل

مدیر بنادر و دریانوردی و منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد گفت: تخلیه و بارگیری در بندر امیرآباد تا به امروز حدود 25 درصد و صادرات آن نزدیک به 77 درصد رشد داشته است.

بهره برداری از سه پروژه زیربنایی در منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد

مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد گفت: سه پروژه زیربنایی و عمرانی در بندر و منطقه ویژه اقتصادی امیرآباد در شرق مازندران با حضور معاون بنادر و دریانوردی ایران به بهره‌برداری رسید.

بازدید معاون استاندار ساراتف روسیه از قابلیت های بندری و لجستیکی بندرامیرآباد

معاون استاندار ساراتف روسیه از قابلیت های بندری و لجستیکی منطقه ویژه اقتصادی بندرامیرآباد بازدید کرد.

باشگاه ملوانان بندر امیرآباد امسال افتتاح می‌شود

مدیر بندر و منطقه ویژۀ اقتصادی بندر امیرآباد از پیشرفت 75 درصدی در ساخت باشگاه ملوانان بندر امیرآباد خبر داد و گفت: در سال جاری شاهد افتتاح این باشگاه خواهیم بود.

مشکلات ارزی، حقوقی و عوارض گمرکی، علل دپوی کالا در بنادر کشور

در روزهای آینده با هماهنگی گمرک، کالاهای دپو شده در بندرامیرآباد ترخیص می شوند.

رشد 2 برابری عملیات کانتینری در منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد

مدیر بنادر و دریانوردی و منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد گفت: در 4 ماهه نخست سال جاری میزان تخلیه و بارگیری کانتینر در بندرامیرآباد در مقایسه با مدت مشابه سال قبل از رشد بیش از 2 برابری برخوردار بوده است.

آماده‌سازی بندر امیرآباد برای صادرات سوخت به روسیه

مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد گفت: توافق اولیه برای صادرات نفت از بندرامیرآباد به آستاراخان روسیه با همکاری نفت شمال انجام شد.

اسکله رو ـ رو ریلی تا پایان سال در بندر امیرآباد احداث می‌شود

مدیر بنادر و دریانوردی و منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد گفت: بحث ترانزیت ریلی برای مشتریان بندر امیرآباد ازجمله کشورهای عضو CIS اهمیت ویژه‌ای داشته و به‌شدت پیگیر راه‌اندازی آن هستند. با راه‌اندازی این خط این کشورها می‌توانند از ایران به آذربایجان و سپس به کشورشان ترانزیت داشته باشند.

اولویت های منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد در حوزه بندری، دریایی، سرمایه گذاری

مدیر بندر و منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد گفت : افزایش میزان نرم تخلیه و بارگیری با استفاده از ظرفیت تاسیسات و تجهیزات بندر و کاهش هزینه های مبادلات تجاری (صادرات و واردات) و تبدیل بندر امیراباد به مرکز تجارت از جمله مهمترین اهداف این بندر در سال 98 است .

آخرین اخبار آرشیو