معاون مهندسی و توسعه شرکت مهندسی آبفا کشور:‌

سامانه دانش بنیان نانو گاز منطقه آزاد ماکو نمادی از اصلاح الگوی مصرف است

لینک کوتاه: freena.ir/detail/64712
ساعت 12:09 پنج‌شنبه 30 تير 1401
معاون مهندسی و توسعه شرکت مهندسی آبفا کشور گفت: سامانه دانش بنیان نانو گاز و دستگاه تولیدی شرکت نانو حباب انرژی با کاهش قابل توجه مصرف انرژی در تصفیه آب و فاضلاب، نمادی از اصلاح الگوی مصرف مد نظر مقام معظم رهبری است.

به گزارش فرینا، مجید آقازاده حبشی در آئین رونمایی از سامانه دانش بنیان نانو گاز منطقه آزاد ماکو افزود: اصلاح الگوی مصرف فقط با فرهنگ سازی و کاهش مصرف مردم امکان پذیر نیست بلکه باید دستگاه ها و تجهیزات تولیدی نیز در کنترل مصرف انرژی نقش داشته باشند .

آقازاده حبشی با اشاره به مزیت استفاده از دستگاه نانو گاز در صنعت آب و فاضلاب اضافه کرد: دستگاهی که امروز به بهره برداری می رسد در صنعت آب و فاضلاب نقش مهمی ایفا خواهد کرد و از آنجا که نمونه آن فعلا موجود نیست می توان با تجاری سازی آن، بصورت گسترده درسطح کشور استفاده کرد.

وی، تولید مبتنی بر دانش بنیان را از مصادیق اقتصاد مقاومتی عنوان کرد و افزود: حمایت از تولیدات داخلی و شرکت های دانش بنیان تنها راه برون رفت از وضعیت تحریم ها و رکود اقتصادی است که امیدواریم با حمایت همه جانبه از این شرکت ها بتوانیم از بحران های اقتصادی عبور کنیم.

معاون مهندسی و توسعه شرکت مهندسی آبفا کشور، از حمابت همه جانبه شرکت های آب و فاضلاب آذربایجان غربی وشرقی از این طرح دانش بنیان خبر داد.

 

آخرین اخبار

2500 هنرمند صنایع دستی قشم شناسنامه‌ دارند
رونمایی از پوستر رویداد گماش در نمایشگاه ساخت قشم
طبق ماده65 دستگاه‌ها باید اختیارات خود را به مناطق تفویض کنند
اطلاعیه انتخاباتی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی درباره برخی خبرسازی‌ها
شهرک سینمایی ماکو، فرصتی برای تبادل فرهنگ ایرانی با همسایگان

یادداشت

اهمیت راهبردی بندر چابهار در توسعه‌ منطقه‌ای
مناطق آزاد و ویژه اقتصادی؛ هویت بخش شعار «جهش تولید با مشارکت مردم»
«جهش تولید» نیاز به «مشارکت مردمی» دارد
اهداف اقتصادی در حکومت مردم‌سالار باید توسط توده مردم تعیین شود
ماکو، سرزمین چهارسو