پيشنهاد سردبير

تبلیغ و ترویج سنت وقف برای عبور از تنش آبی جزیره قشم

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم بر ضرورت احیا، تبلیغ و ترویج سنت وقف جهت حضور خیران برای عبور از تنش آبی جزیره تاکید کرد.

میزان تولید آمیکو 3برابر شد/ همت خودروسازان ارس برای تامین نیاز بازار

مديرعامل سازمان منطقه آزاد ارس در گفت‌وگو با خبرنگاران از تحقق دستور ریاست‌جمهور در سفر به ارس خبر داد.

جزئیات برنامه جذب سرمایه 20 میلیارد یورویی در مناطق آزاد تا پایان سال

مشاور و قائم‌مقام دبیر شورایعالی مناطق آزاد در ستاد جهش سرمایه‌گذاری مناطق آزاد و ویژه اقتصادی از برنامه‌ریزی برای فراهم کردن تسهیلات و شرایط ویژه برای حضور حداکثری سرمایه گذاران در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی خبر داد و گفت: تا پایان سال 1402 زمینه مناسب را برای حدود 20 میلیارد یورو سرمایه‌گذاری در مناطق آزاد ایجاد می‌کنیم.

افتتاح پروژه های 3020 میلیاردی در سفر هیات دولت به ارس

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس، از افتتاح چند پروژه در حوزه اقتصادی و عمرانی در ارس، همزمان با سفر هیات محترم دولت خبر داد و اظهار کرد: آخر هفته‌ی جاری پروژه سرمایه‌گذاری 1920 میلیارد ریالی صنایع غذایی برادران نظری افتتاح می‌شود که اشتغالزایی برای 157 نفر را درپی خواهد داشت.‌

احتمال امضای توافق تجارت ترجیحی ایران و ازبکستان| چابهار؛ پل ترانزیتی شمال‌ ـ جنوب

با امضای قرارداد تجارت ترجیحی میان ایران و ازبکستان نفوذ تجاری ایران به منطقه ژئواستراتژیک و ژئوپلیتیک آسیای میانه پررنگ‌تر از قبل خواهد شد که دستاوردهای سیاسی اقتصادی مطلوبی برای ایران دارد.

اولین نشست استانداران هم مرز ایران و اقلیم کردستان عراق در ارومیه برگزار شد

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو در نخستین نشست استانداران هم مرز ایران و اقلیم کردستان عراق که به میزبانی هتل آنای ارومیه برگزار شد، با اشاره به ظرفیت ها، مزایا و فرصت های کسب و کار در منطقه آزاد ماکو گفت:‌ مسیر ترانزیتی منطقه آزاد ماکو، با صرفه ترین و سریع ترین راه ارتباطی آسیای میانه به اروپا است که برای ارتباط اقلیم کردستان عراق با اروپا و آسیای میانه بهترین موقعیت را دارد.

واحد ذخیره‌سازی و ترانشیپ سوخت در مرز ماهیرود به بهره‌برداری رسید

واحد ذخیره‌سازی و ترانشیپ سوخت در منطقه ویژه اقتصادی سایت مرزی ماهیرود با سرمایه‌گذار 70 میلیارد تومانی بخش خصوصی به بهره‌برداری رسید.

آغاز به کار صنعتگران در نخستین شهرک صنعتی غیر دولتی شیراز نوید بخش رونق تولید

استقرار صنایع در شهرک‌ها به منظور توسعه صنعتی و متمرکز شدن تولیدات در این بخش اهمیت بسیاری دارد؛ مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی شیراز نیز معتقد است مهیا کردن زمینه برای حضور صنعتگران و فعالان اقتصادی نقش پر رنگی در تحقق شعار سال دارد و آغاز به کار صنعتگران در نخستین شهرک صنعتی غیر دولتی شیراز در آینده‌ای نزدیک نویدبخش رونق تولید در این عرصه است.

تسهيل تجارت و رفع موانع توليد با اقزایش تعامل بین گمرک ایران و منطقه آزاد

رئیس ستاد مرکزی پیشگیری و مبارزه با کالای قاچاق و ارز کشور گفت: با افزایش تعامل بین گمرک ایران و گمرک منطقه آزاد شاهد تسهیل و رفع مواند تولید و فعالیت اقتصادی خواهیم بود.

ارائه گزارش عملکرد سعید پورزادی در آیین معارفه مدیرعامل جدید سازمان منطقه آزاد كيش

معاون عمرانی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد کیش، گزارش جامعی از عملکرد سازمان در دوران سرپرستی خود طبق رهنمودهای مقام معظم رهبری مبنی بر نشاط و امید آفرینی در جامعه و در راستای سیاست های دولت سیزدهم با تاکید بر تکمیل پروژه های نیمه تمام ارائه کرد.
1 - 10 of 223

آخرین اخبار آرشیو