ماکو

درخشش نوجوان منطقه آزاد ماکو در مسابقات جودوی قهرمانی بانوان کشور

آتنا حسینعلی زاده ورزشکار، مربی و وداور برتر استانی در رشته رزمی جودو و عضو تیم ملی جودوی بانوان از شهر مرزی بازرگان موفق به کسب مدال طلای نوجوانان و برنز جوانان و مقام دوم لیگ کشوری برای اولین بار در تاریخ جودوی بانوان آذربایجان غربی شد.

حضور سازمان منطقه آزاد ماکو در شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری تهران

منطقه آزاد ماکو در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری، هتلداری و صنایع وابسته تهران با هدف معرفی فرصت ها و جاذبه های گردشگری و توانمندی های صنایع دستی بومی حضور یافت.

منطقه آزاد ماکو باید در رشد اقتصاد ملی تاثیرگذار باشد

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: منطقه آزاد ماکو باید بتواند در رشد و توسعه اقتصاد ملی تاثیرگذار باشد و اگر اینگونه نشود یعنی به اهداف خود نرسیده ایم.

در دهه فجر 30 کلاس درسی جدید در منطقه آزادماکو به بهره برداری می رسد

مدیرکل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس آذربایجان غربی گفت: در دهه فجرسال جاری،‌ 30 کلاس درسی جدید در منطقه آزاد ماکو به بهره برداری می رسد.

مجمع خیرین مدرسه ساز در سه شهرستان منطقه آزاد ماکو فعال تر شود

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو در نشست شورای آموزش و پرورش منطقه که با حضور معاون وزیر آموزش و پرورش برگزار شد گفت: به منظور بهره مندی از ظرفیت های مردمی و خیرین عزیز منطقه، مجمع خیرین مدرسه ساز در سه شهرستان منطقه آزاد ماکو فعال تر شود چون هرموقع کار به مردم سپرده شده موفقیت حاصل شده است.

اولین نشست مشترک معاونین و مدیران فرهنگی سازمان های مناطق آزاد ماکو و ارس برگزار شد

اولین نشست تخصصی مشترک معاونین و مدیران فرهنگی،‌ اجتماعی و گردشگری سازمان های مناطق آزاد ماکو و ارس به میزبانی منطقه آزاد ماکو برگزار شد.

توسعه گردشگری مناطق آزاد ماکو و ارس با هم افزایی تحقق می یابد

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو گفت:‌ توسعه صنعت گردشگری مناطق آزاد ماکو و ارس با هم افزایی و همکاری مشترک امکان پذیر است.

خانه های بهداشت و مراکز سلامت منطقه آزاد ماکو بهسازی و تجهیز می شود

مدیرغذا و داروی سازمان منطقه آزاد ماکو، از بهسازی و رفع مشکلات خانه های بهداشت و مراکز سلامت منطقه آزاد ماکو که دارای مشکلات و وضعیت نامطلوبی هستند خبرداد.

صنعتی سازی گردشگری رویکرد سازمان منطقه آزاد ماکو

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو گفت:  منطقه آزاد ماکو یکی از مناطق پرجاذبه با امنیت بالا در حوزه گردشگری و  سرمایه گذاری است.

پهنه بافت تاریخی شهر ماکو مورد بررسی کارشناسی قرار گیرد

نماینده مردم ماکو،‌ چالدران،‌ شوط و پلدشت در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر حفظ داشته های تاریخی منطقه،‌ گفت: پهنه بافت تاریخی شهر ماکو مورد بررسی کارشناسی قرار گیرد.
1 - 10 of 1415

آخرین اخبار آرشیو