ماکو

ارتقای فضای کسب و کار در مناطق آزاد موجب تسهیل فرایندهای گمرکی می شود

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو در پیامی به مناسبت روز جهانی گمرک گفت:  بی تردید شفافیت، قانونمندی، تسهیل و تسریع در فرایندهای گمرکی در مرزهای کشور بویژه در مناطق آزاد کشور از یک سو از مولفه های بسیار مهم در ارتقای فضای کسب و کار و کمک به تقویت اقتصاد ملی و ارتباط و پیوند آن با اقتصادهای بین المللی و فرامرزی است.

پیگیری تعهدات مجموعه های وزارت راه و شهرسازی توسط مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو در دیدار با وزیر راه و شهرسازی، پیگیر تعهدات مجموعه های وزارت راه و شهرسازی در منطقه آزاد ماکو شد.

بسیج اطلاع رسانی سلامت منطقه آزاد ماکو عملیاتی می شود

مدیرغذا و داروی سازمان منطقه آزاد ماکو گفت:‌ بسیج اطلاع رسانی سلامت، با هدف انتقال پیام های ترغیب کننده در راستای ارتقای سلامت عمومی و ارتقای سواد عمومی در حوزه سلامت عمومی جامعه عملیاتی می شود.

تعلیق هزار شرکت غیرفعال در منطقه آزاد ماکو

مدیرثبت شرکت های سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: پیرو اطلاعیه قبلی مبنی بر الزام به دریافت مجوز فعالیت اقتصادی، هزار شرکت فاقد مجوز در منطقه آزاد ماکو تعلیق شد.

حمایت دستگاه های اجرایی منطقه آزاد ماکو از واحدهای تولیدی منطقه

معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد ماکو در نامه ای به فرمانداران شهرستان های ماکو، شوط و پلدشت خواستار حمایت حداکثری و همه جانبه از واحدهای تولیدی منطقه آزاد ماکو شد.

مناطق آزاد در هفته ای که گذشت

عناوین مهم ترین اخبار مناطق آزاد کشور در طول هفته گذشته را مرور می کنیم.

ارتقای شاخص های سلامت و بهداشت منطقه رویکرد جدی سازمان منطقه آزاد ماکو است

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو با اشاره به حدیثی از پیامبر اکرم (ص) نعمتان مجهولتان الصّحة و الامان (دو نعمت است که مجهول است و به چشم مردم نمی‎آید، یکی سلامت و دیگری امنیت) گفت: سلامتی و امنیت مهمترین ارکان حیات انسان است گفت: ارتقای شاخص های سلامت و بهداشت که زیربنای توسعه است رویکرد جدی و اصلی سازمان منطقه آزاد ماکو است.

دومین مجمع سلامت شهرستان پلدشت برگزار شد

دومین مجمع سلامت شهرستان پلدشت با هدف جلب مشارکت عمومی در راستای ارتقای سلامت با حضور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو،‌ نماینده رئیس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی،‌مدیر غذا و داروی سازمان و مدیران شهرستان پلدشت برگزار شد.

پروژه آبگرم شوط از پیشرفت فیزیکی ۹۰ درصدی برخوردار است

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: پروژه آبگرم شوط با پیشرفت فیزیکی ۹۰ درصدی بعد از رفع مشکلات جزئی باقمانده بزودی به بهره برداری می رسد.

صرف هزینه هفت و نیم میلیارد ریالی برای اجرای طرح مدارس مروج سلامت شهرستان ماکو

مدیرغذا و داروی سازمان منطقه آزاد ماکو از صرف هفت میلیارد و ۵۲۰ میلیون ریال برای اجرای طرح مروج سلامت در شهرستان ماکو خبر داد.
1 - 10 of 952

آخرین اخبار آرشیو