ماکو

احداث پروژه بزرگ هتل پنج ستاره ماوی در منطقه آزاد ماکو

هتل پنج ستاره ماوی با حجم سرمایه گذاری 1700 میلیارد ریالی و با زیربنای 22500 متر مربع در بخش‌های اقامتی تفریحی و تجاری در منطقه آزاد ماکو در حال احداث است.

مناطق آزاد در هفته ای که گذشت

عناوین مهم ترین اخبار مناطق آزاد کشور در طول هفته گذشته را مرور می کنیم.

ماکو ظرفیت تبدیل شدن به قطب تولید پوشاک کشور را دارد

معاون اقتصادی و سرمایه‌گذاری سازمان منطقه آزاد ماکو با اشاره به فعالیت واحد تولیدی پوشاک "دیانا تجارت ریسمان" با حجم سرمایه گذاری خارجی سه میلیون دلاری در شهرک صنعتی این شهرستان از شهریور سال‌ جاری گفت: این منطقه ظرفیت تبدیل‌شدن به قطب تولید پوشاک کشور را داراست.

۶۹ میلیارد و ۶۲۲ میلیون ریال در بهبود زیرساختی سلامت منطقه آزاد ماکو هزینه شد

مدیر غذا و داروی سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: در چهار سال گذشته ۶۹ میلیارد و ۶۲۲ میلیون ریال در حوزه بهبود زیرساخت‌های سلامت این منطقه از محل درآمدهای سازمان هزینه شده است.

صدور 6 هزار میلیارد ریال مجوز سرمایه گذاری در منطقه آزاد ماکو

معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد ماکو از صدور 75 فقره مجوز سرمایه گذاری در حوزه صنعت، معدن، خدماتی و کشاورزی در نیمه نخست سال جاری خبرداد و گفت: پیش بینی می شود این میزان مجوز منجر به سرمایه گذاری 6243 میلیارد ریال و اشتغال 3597 نفر شود.

بازرگان آذربایجان‌غربی؛ مرزی ترانزیتی با ظرفیت ۲۶ میلیارد دلاری

مرز بازرگان که در شمال آذربایجان‌غربی و در مرز ایران و ترکیه قرار دارد، سالیان متمادی دروازه ورودی ایران به بازارهای اروپا به شمار می‌رود و نقش مهمی در ترانزیت سالانه ۲۶ میلیارد دلاری کالا ایفا می‌کند.

۵۰ کپسول اکسیژن تحویل مراکز درمانی منطقه آزاد ماکو شد

مدیر غذا و داروی سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: در راستای توسعه و تجهیز فضاهای بهداشتی درمانی در منطقه، ۵۰ کپسول اکسیژن ۴۰ لیتری توسط سازمان خریداری و تحویل بیمارستان های منطقه شده است.

صدور و تمدید ۵۰۰ مجوز فعالیت اقتصادی در منطقه آزاد ماکو

مدیر بازرگانی سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: از ابتدای سال جاری جهت بهره مندی فعالان اقتصادی منطقه از مزایای قانونی مناطق آزاد، بیش از ۵۰۰ مجوز فعالیت اقتصادی شامل تجاری، خدماتی، بانکداری، صنعتی، فنی و مهندسی صادر و تمدید شده است.

سرمایه گذاری یک هزار و ۶۰۹ میلیارد ریال در بخش کشاورزی ماکو

مدیر کشاورزی و منابع طبیعی سازمان منطقه آزاد ماکو با بیان اینکه امسال میزان سرمایه‌ جذب شده در حوزه کشاورزی این منطقه، هزار و ۶۰۹ میلیارد ریال است، گفت: این سرمایه گذاری‌ها منجر به اشتغالزایی مستقیم و غیرمستقیم برای بیش از ۱۳۰ نفر شده است.

مناطق آزاد در هفته ای که گذشت

عناوین مهم ترین اخبار مناطق آزاد کشور در طول هفته گذشته را مرور می کنیم.
1 - 10 of 1149

آخرین اخبار آرشیو