کارنامه عمرانی و زیربنایی ماکو در دولت سیزدهم - بخش اول
فراخوان مشارکت در احداث سوله صنعتی در منطقه آزاد ماکو
سازمان منطقه آزاد ماكو در نظر دارد با مشاركت بخش خصوصي نسبت به احداث 10 فقره سوله صنعتي واقع در فاز توسعه سایت شهرک صنایع سبک به شرح جزئيات ذيل اقدام نمايد.
940 میلیارد تومان سرمایه‌گذاری داخلی و 44میلیون دلار خارجی در ماکو
معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد ماکو گفت:‌ 104 طرح سرمایه گذاری داخلی به ارزش 9400 میلیارد ریال و سرمایه گذاری خارجی 44 میلیون دلار در منطقه آٰزاد ماکو در طی سه سال دولت سیزدهم به بهره برداری رسید.
فیلم/ ماکو سرزمین فرصت‌های سرمایه‌گذاری
قسمت اول: دشت زیدون و بزرگترین باغ مدرن و مکانیزه غرب آسیا
شاخص صنعت ماکو در دولت سیزدهم
سرمایه گذاری 375 میلیارد ریالی ماکو برای آبرسانی به مناطق محروم
مدیر شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: از ابتدای سال 1400 تا پایان سال 1402 بالغ بر 375 میلیارد ریال پروژه برای اجرای پروژه های مبلمان شهری و زیر ساختی شهرداریهای منطقه، پروژه های آبرسانی به مناطق محروم روستایی و شهری و پروژه های طرح هادی روستاها در این منطقه هزینه شده است.
فاز دوم بزرگترین باغ پسته هوشمند کشور در ماکو راه اندازی شد
فاز دوم بزرگترین باغ پسته یکپارچه و هوشمند کشور راه اندازی شد.
شهرک سینمایی ماکو، فرصتی برای تبادل فرهنگ ایرانی با همسایگان
مدیر عامل سازمان منطقه آزاد ماکو: در این شهرک 10 هکتاری، دو سوله 500 متری با تمامی امکانات مورد نیاز گروه های فیلمبرداری تجهیز می‌شود و مضاف بر آن ساختمان‌های اداری مورد نیاز تیم های تولید و تهیه کنندگان و اسکان عوامل نیز در نظر گرفته شده است.
بهره‌برداری از 6500 میلیارد ریال پروژه زیربنایی در ماکو
به گفته معاون عمرانی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد ماکو از ابتدای دولت سیزدهم تا خرداد ماه 1403، 6 هزار و 500 میلیارد ریال پروژه زیربنایی به بهره برداری رسیده و پنج هزار و 570 میلیارد ریال پروژه در حال اجرا است.
1 - 12 of 1675