ماکو

توازن توسعه در مناطق آزاد باید در ابعاد مختلف ایجاد شود

مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: پروژه های مناطق آزاد باید پیوست فرهنگی متناسب با فضای اجتماعی و فرهنگی همان منطقه را داشته باشند.

عمده‌‎ترین مشکلات واحدهای تولیدی مناطق آزاد در حوزه بانکی است

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور گفت: براساس بازدیدهای انجام شده عمده ‎‎ترین مشکلات واحدهای تولیدی مستقر در مناطق آزاد در حوزه بانکی است.

رفع مسائل و مشکلات فعالان اقتصادی در گرو اجرای کامل قانون است

مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: رفع مسائل و مشکلات فعالان اقتصادی در مناطق آزاد در گرو تثبیت و اجرای کامل قوانین است.

مشاور رئیس جمهور از پروژه کشت و صنعت دشت زیدون منطقه آزاد ماکو بازدید کرد

 مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی و هیئت همراه به اتفاق محمدرضا عبدالرحیمی مدیرعامل و معاونین سازمان منطقه آزاد ماکو از احداث خط انتقال اصلی و مخزن ذخیره پروژه کشت و صنعت دشت زیدون در منطقه آزاد ماکو بازدید کردند.

بازدید مشاور رئیس جمهور از پروژه بزرگ «سد کرم آباد» منطقه آزاد ماکو

«حمیدرضا مومنی» مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی به اتفاق معاونین و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو از سد مخزنی و شبكه آبیاری و زهكشی «كرم آباد» كه با اهتمام ویژه دولت تدبیر و امید در مدت كمتر از سه سال احداث شده، بازدید کردند.

مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد به منطقه آزاد ماکو سفر می کند

مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی به منظور بازدید از طرح ها و بررسی مشکلات فعالان اقتصادی و رفع موانع تولید روز سه شنبه به منطقه آزاد ماکو سفر می کند.

آغاز بهره برداری آزمایشی از مجموعه تیرپارک آناوطن

تیرپارک چندمنظوره و نوبت دهی کامیون های خروج از کشور آناوطن، تنها مجموعه استاندارد و مدرن در کشور است که با ظرفیت بیش از 600 کامیون فعالیت خود را آغاز کرد.

500 بسته معیشتی سازمان منطقه آزاد ماکو بین خانواده های نیازمند توزیع شد

مدیر روابط عمومی سازمان منطقه آزاد ماکو، از توزیع 500 بسته کمک معیشتی ماه مبارک رمضان بین خانواده‌های نیازمند شهرستان های ماکو، شوط و پلدشت به همت سازمان منطقه آزاد ماکو خبر داد.

افتتاح بزرگ‌ترین مرکز لجستیک مرز بازرگان در سال 1400

معاون اقتصادی و سرمایه‌گذاری سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: پروژه‌های بزرگی در ماکو داشتیم که ماه‌های آینده به بهره‌برداری خواهند رسید. نزدیک به 3 هزار هکتار زمین برای کشت و صنعت، دامداری سنعتی و صنایع وابسته داشتیم. بیش از 10 واحد تولیدی در رشته‌های مختلف داریم.

فلسفه وجودی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها است

دستورکار نظام توسعه ملی و حکمرانی کشور در سال جدید نیز در ادامه سال های اخیر، از سوی مقام معظم رهبری تقویت و گسترش تولید در کشور و لزوم پشتیبانی ها و مانع زدایی ها در این فرایند تعیین گردیده است.
1 - 10 of 1237

آخرین اخبار آرشیو