ماکو

ارتقای شاخص های سلامت و بهداشت منطقه رویکرد جدی سازمان منطقه آزاد ماکو است

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو با اشاره به حدیثی از پیامبر اکرم (ص) نعمتان مجهولتان الصّحة و الامان (دو نعمت است که مجهول است و به چشم مردم نمی‎آید، یکی سلامت و دیگری امنیت) گفت: سلامتی و امنیت مهمترین ارکان حیات انسان است گفت: ارتقای شاخص های سلامت و بهداشت که زیربنای توسعه است رویکرد جدی و اصلی سازمان منطقه آزاد ماکو است.

دومین مجمع سلامت شهرستان پلدشت برگزار شد

دومین مجمع سلامت شهرستان پلدشت با هدف جلب مشارکت عمومی در راستای ارتقای سلامت با حضور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو،‌ نماینده رئیس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی،‌مدیر غذا و داروی سازمان و مدیران شهرستان پلدشت برگزار شد.

پروژه آبگرم شوط از پیشرفت فیزیکی ۹۰ درصدی برخوردار است

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: پروژه آبگرم شوط با پیشرفت فیزیکی ۹۰ درصدی بعد از رفع مشکلات جزئی باقمانده بزودی به بهره برداری می رسد.

صرف هزینه هفت و نیم میلیارد ریالی برای اجرای طرح مدارس مروج سلامت شهرستان ماکو

مدیرغذا و داروی سازمان منطقه آزاد ماکو از صرف هفت میلیارد و ۵۲۰ میلیون ریال برای اجرای طرح مروج سلامت در شهرستان ماکو خبر داد.

۴۰میلیارد و ۲۰۴ میلیون ریال در حوزه بهداشتی و درمان منطقه آزاد ماکو هزینه شده است

مدیرغذا و داروی سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: ۴۰ میلیارد و ۲۰۴ میلیون ریال در حوزه بهداشت، درمان و تجهیزات پزشکی در شهرستان های ماکو،‌ شوط و پلدشت هزینه شده است.

پیگیری ارتقای نظام پولی بانکی در منطقه آزاد ماکو

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو با تاکید بر ضرورت حل مشکل فنی نظام بانکی در خصوص واردات کالا به منظور عرضه به مسافران در بازارچه های منطقه گفت: با تمام توان پیگیر ارتقای نظام پولی بانکی در منطقه آزاد ماکو هستم.

فرصت‌های سرمایه گذاری در منطقه آزاد ماکو کدام است؟ / آشنایی با فعالیت‌های اقتصادی منطقه

منطقه آزاد ماکو یکی از مناطق آزاد ایران است که به دلیل برخورداری از موقعیت جغرافیایی ممتاز و دسترسی به بازارهای بین المللی و امکاناتی همچون توانمندی بالای صادراتی و ترانزیت و... توانسته در پیوند اقتصاد ملی با اقتصاد جهانی نقش ایفا کند و بسترساز تعامل سازنده کشور با جهان باشد.

تجهیز 8 مدرسه مروج سلامت در شوط

مدیر غذا و داروی سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: 3 میلیارد و 600 میلیون ریال اعتبار برای تجهیز 8 مدرسه مروج سلامت شهرستان شوط در سال جاری هزینه شد.

مناطق آزاد در هفته ای که گذشت

عناوین مهم ترین اخبار مناطق آزاد کشور در طول هفته گذشته را مرور می کنیم.

ضریب نفوذ تلفن همراه در جاده‌های آذربایجان غربی بالاتر از متوسط کشوری است

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان‌غربی گفت: ضریب نفوذ تلفن همراه در این استان بیش از ۷۰ درصد است که در مقایسه با متوسط کشوری بالاست.
1 - 10 of 946

آخرین اخبار آرشیو