قصرشيرين

مدیرعامل منطقه آزاد قصرشیرین منصوب شد

به پیشنهاد نماینده ویژه رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی یعقوب محمودیان بعنوان مدیرعامل منطقه آزاد قصرشیرین منصوب شد.

طرح جامع ساختاری ـ راهبردی منطقه آزاد قصرشیرین بررسی شد

طرح جامع ساختاری ـ راهبردی منطقه آزاد قصرشیرین با حضور اساتید منتخب دانشگاه‌های استان کرمانشاه بررسی شد.

تاکید نمایندگان مجلس بر تقویت مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور

مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی از اجرای طرح جامع منطقه آزاد قصرشیرین خبر داد و گفت: مراحل انتخاب مدیرعامل و هیئت مدیره این منطقه نیز در دست انجام است تا هرچه سریع تر آغاز به کار این منطقه را شاهد باشیم. 

نشان تجاری منطقه آزاد قصرشیرین ثبت ملی شد

مدیر اجرایی منطقه آزاد قصرشیرین از ثبت ملی نشان تجاری منطقه آزاد قصرشیرین خبر داد.

امضای تفاهم نامه سرمایه گذاری 2.5 میلیون دلاری در منطقه آزاد قصرشیرین

مدیر اجرایی منطقه آزاد قصرشیرین از امضای تفاهم‌نامه‌ سرمایه‌گذاری 2.5 میلیون دلاری بین منطقه آزاد قصرشیرین و یک سرمایه‌گذار از اقلیم کردستان عراق خبرداد.

اهمیت مرز پرویزخان در ترانزیت و تجارت مرزی ایران و اقلیم کردستان عراق

مدیراجرایی منطقه آزاد قصر‌شیرین در نشست همکاری های مشترک فعالین اقتصادی ایران و اقلیم کردستان عراق گفت:‌ مرز پرویزخان در منطقه آزاد قصرشیرین در ترانزیت و تجارت مرزی ایران و اقلیم کردستان عراق نقش مهمی دارد.

معرفی منطقه آزاد قصرشیرین به عنوان غرفه برتر در نمایشگاه «ارائه توانمندی‌های تولیدی و صادراتی غرب کشور»

نادر نادری، مدیر اجرایی سازمان منطقه آزاد قصرشیرین از معرفی غرفه این منطقه آزاد به عنوان غرفه نمونه و برتر در نمایشگاه «ارائه توانمندی‌های تولیدی و صادراتی غرب کشور» خبرداد.

معرفی 66 بسته سرمایه‌گذاری «منطقه آزاد قصرشیرین» در نمایشگاه گردشگری سلیمانیه

مدیر اجرایی منطقه آزاد قصرشیرین با اشاره به حضور در نمایشگاه گردشگری سلیمانیه، از ارائه 66 بسته پیشنهادی به سرمایه‌گذاران و فعالین حاضر در این نمایشگاه خبر داد.

با حضور معاون اجرایی رئیس جمهور، موانع و موضوعات مناطق آزاد جدید بررسی شد

نشست بررسی مسائل و موضوعات مناطق آزاد جدید با حضور معاون اجرایی رییس جمهور، دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی و مدیران اجرایی مناطق آزاد جدید برگزار شد.

عزم جدی دبیر شورایعالی مناطق آزاد بر استقرار و آغاز فعالیت های اقتصادی در مناطق آزاد جدید

با دستور حجت الله عبدالملکی مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی کشور، مدیرکل امور حقوقی و تقنین دبیرخانه شورایعالی طی سفر یک‌روزه به استان کرمانشاه با معاونت اقتصادی استانداری کرمانشاه، مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌های استان، امام جمعه شهرستان قصرشیرین، مدیر کل گمرک پرویزخان، مدیرکل پایانه‌های پرویزخان و خسروی و تعدادی از سرمایه‌گذاران منطقه دیدار و گفتگو کرد و از محدوده منطقه آزاد در هر دو مرز رسمی پرویزخان و خسروی بازدید به عمل آورد.
1 - 10 of 21