انزلي

انعقاد تفاهم نامه همکاری و ایجاد آزمایشگاه تخصصی استاندارد در منطقه آزاد انزلی

غلامرضا شریعتی رئیس سازمان ملی استاندارد به همراه معاونین این سازمان و مدیر کل استاندارد گیلان با علی اوسط اکبری مقدم مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی دیدار و پیرامون افزایش همکاری‌های دوسویه تبادل نظر کردند.

منطقه آزاد انزلی دروازه ورود با بازار ایران است

رییس اتاق بازرگانی روسیه و ایران گفت: مناطق آزاد ایران می توانند به معبر و مرکزی برای همکاری های اقتصادی روسی ـ اوراسیایی با کشورهای حاشیه جنوبی خلیج فارس و اقیانوس هند تبدیل شوند .

پرداخت حقوق های نجومی در مناطق آزاد تکذیب شد

دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در مورد خبری پیرامون: «پرداخت حقوق‌های نجومی در مناطق آزاد» در خبرگزاری فارس توضیحاتی ارائه کرد.

منطقه آزاد انزلی دروازه ورود به اوراسیا

رییس اتاق بازرگانی ایران و روسیه گفت: منطقه آزاد انزلی دروازه ورود به اوراسیا برای ایرانیان و معبر اصلی ورود به بازارهای ایران و جنوب آسیا برای اعضای اتحادیه اواراسیا است

اتصال منطقه آزاد انزلی به خط ریل سراسری تا زمستان سال جاری

در ادامه پیگیری های سازمان منطقه آزاد انزلی به منظور تسریع در بهره برداری از طرح ملی اتصال این منطقه به خط ریل سراسری، محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی با همراهی اکبری مقدم مدیرعامل سازمان، ارسلان زارع استاندار گیلان، از بخش های مختلف پروژه اتصال ریل به مجتمع بندری کاسپین منطقه آزاد انزلی بازدید به عمل آورد.

اتصال به خط ریل سراسری زیرساخت مهم تبدیل شدن به شاهراه ارتباطی بین قاره ای است

رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان در تداوم بازدیدهای مستمر خود از مراحل تکمیل پروژه ملی اتصال منطقه به خط ریل سراسری از بخش های مختلف این پروژه بازدید به عمل آورد.

شرکت های مهندسین مشاور و پیمانکاران مناطق آزاد در فهرست ارجاع کار قرار می گیرند

دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در اطلاعیه ای اعلام کرد شرکت های مهندسین مشاور و پیمانکاران دارای سابقه کار در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در ارجاع کار مد نظر قرار می گیرند. 

امضای تفاهم نامه همکاری بین سازمان منطقه آزاد انزلی و سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح

با حضور ارسلان زارع استاندار گیلان تفاهم نامه همکاری مشترک سازمان منطقه آزاد انزلی و سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح توسط علی اوسط اکبری مقدم رییس هیأت مدیره و مدیرعامل این سازمان و سرتیپ افشین خواجه فرد معاون وزیر دفاع و مدیرعامل سازمان مزبور امضاء شد.

تقویت و توسعه ارائه خدمات گمرک ایران در بنادر منطقه آزاد انزلی

احمد ذاکری معاون گمرکات کشور به همراه یوسفی نژاد ناظر گمرکات گیلان با مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی دیدار و پیرامون توسعه خدمات گمرکات در این منطقه دیدار گفت و گو کردند.

استقبال سرمایه گذاران،حضور مدیران ارشد دولتی و دریافت تندیس و لوح تقدیر نمایشگاه

نخستین نمایشگاه بین المللی اختصاصی اوراسیا با حضور حدود 100 شرکت از کشورهای روسیه، قرقیزستان،قزاقستان، ارمنستان، بلاروس و افزون بر 150 برند و شرکت برتر بخش خصوصی و تعدادی از نهادهای مالی ـ بانکی دولتی ایرانی از تاریخ هجدهم تا بیست و یک تیر ماه جاری در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد.
1 - 10 of 1302

آخرین اخبار آرشیو