انزلي

تأسیس بانک تخصصی مناطق آزاد از رییس جمهور پیگیری می شود / شبکه رادیویی و تلویزیونی کیش به شبکه ملی مناطق آزاد کشور تبدیل می شود

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: باتوجه به پتانسيل مناطق آزاد در عرصه منابع مالی تأسیس بانک تخصصی مناطق آزاد از رییس جمهور پیگیری می شود.

عملیات اجرایی هتل 5 ستاره در منطقه آزاد انزلی آغاز شد

با حضور حمیدرضا مومنی مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور، عملیات اجرایی ساخت هتل 5 ستاره در فاز تجارت و گردشگری این منطقه و در پس کرانه مارینا آغاز شد.

مشاور رییس جمهور از واحد تولیدی پوشاک در منطقه آزاد انزلی بازدید کرد

مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور از واحد تولیدی پوشاک خرد اندیشان شهرک صنعتی شماره 1 منطقه آزاد انزلی بازدید بعمل آورد.

بازدید دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور از مجتمع بندری کاسپین

«حمیدرضا مومنی» مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی از بندر کاسپین یکی از مهم ترین بنادر ایران در دریای خزر بازدید کرد.

بازدید مشاور رییس جمهور از چند واحد تولیدی منطقه آزاد انزلی

حمیدرضا مومنی، مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در سفر به منطقه آزاد انزلی، از چند واحد تولیدی ـ صنعتی این منطقه بازدید به عمل آورد.

اتصال راه آهن رشت به بندرکاسپین تا پایان دولت دوازدهم

معاون رییس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه از روند اجرایی پروژه راه آهن رشت به بندر کاسپین منطقه آزاد انزلی بازدید کرد.

افزایش 75.6 درصدی جذب طرح های سرمایه گذاری در منطقه آزاد انزلی به ارزش 22658 میلیارد ریال

رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان با بیان اینکه سازمان متبوع وی با افزایش 75.6 درصدی در شاخص جذب طرح های سرمایه گذاری نسبت به مدت مشابه سال 98، اظهار داشت:

جلسه مشترک مدیران کل ثبت اسناد و منابع طبیعی استان گیلان با مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی

جلسه ای به منظور حفاظت و صیانت اراضی، رفع معارض و بهره برداری بهینه از اراضی ملی و دولتی محدوده منطقه تشکیل شده است

حمایت دستگاه قضایی برای تسریع در اجرای پروژه راه آهن رشت- بندر کاسپین

حجت الاسلام و المسلمین حمزه خلیلی، رییس کل دادگستری گیلان همراه با دادستان مرکز استان ، مدیرکل بازرسی گیلان و رییس حفاظت و اطلاعات دادگستری در جریان بازدید از منطقه با مهندس علی اوسط اکبری مقدم رییس هیأت مدیره و مدیرعامل، اعضای هیئت مدیره و معاونین سازمان دیدار و در خصوص راهکارهای حمایت از سرمایه گذاران و تولیدکنندگان و رفع موانع آنان به گفتگو پرداختند.

پاشنه آشیل مناطق آزاد کجاست؟

رفتار کشور ظرف چند دهه اخیر در قبال مناطق آزاد مبین این واقعیت است که چشم انداز مشخص و مورد توافقی در خصوص کارویژه و کارکردهای مناطق آزاد در اقتصاد ملی و همکاری های منطقه ای ایران اسلامی وجود ندارد و این امر خطرناکی است.
1 - 10 of 1254

آخرین اخبار آرشیو