انزلي

منطقه آزاد انزلی از مناطق اثرگذار در روابط فرامنطقه ای ایران است

با حضور معاونین اقتصادي دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد و ويژه اقتصادي و سرپرست سازمان منطقه آزاد انزلی به همراه اعضای هیئت مدیره معاونین و مدیران این سازمان نشست تخصصی بررسی ظرفیت های منطقه آزاد انزلی و تدوین برنامه های اجرایی به منظور پیشبرد اهداف اقتصادی و فرهنگی کشور برگزار شد.

انتصابات جدید در سازمان منطقه آزاد انزلی

در احکامی جداگانه از سوی سرپرست سازمان منطقه آزاد انزلی، دو انتصاب جدید ابلاغ شد.

استقبال سرمایه گذاران چینی از فرصت‌های سرمایه‌گذاری در منطقه آزاد انزلی

نمایندگان یکی از بزرگترین شرکت های عمرانی و خدماتی کشور چین به منظور افزایش همکاری ها و اجرای طرح های سرمایه گذاری با سرپرست سازمان و اعضای هیئت مدیره دیدار و گفتگو کردند.

رشد 78 درصدی مبادلات تجاری بندرکاسپین در سال جاری با پهلوگیری 168 کشتی

امین افقی با اعلام این خبر اظهار کرد: از ابتدای امسال تا کنون 168 فروند كشتی در مجتمع بندری كاسپین تخلیه و بارگیری شده كه این تعداد در مدت مشابه سال گذشته برابر با 109 فروندكشتی بوده است.

مجتمع صنعتی تولیدی کارگاهی زیرساخت با حضور 27 برند پوشاک ایران

هلدینگ هپی لند، با حمایت این سازمان اقدام به تأسیس مجتمع صنعتی تولیدی کارگاهی زیرساخت با حضور 27 برنده پوشاک ایران می کند، مجموعه ای که به منظور حمایت از کسب و کارهای ملی و صنایع داخلی در قالب ایجاد اولین زیست بوم تخصصی صنایع پوشاک با مشارکت تولید کنندگان حوزه پوشاک، آخرین مراحل احداث خود را پشت سر می گذارد.

منطقه آزاد انزلی، مزیتی مضاعف در عرصه ملی و بین المللی است

سرپرست سازمان منطقه آزاد انزلی با رییس و اعضای شورای شهر بندر انزلی دیدار و در خصوص راهکارهای هم افزایی بیشتر در حوزه های کاری مشترک شهرستان و منطقه آزاد انزلی به بحث و تبادل نظر پرداختند.

ارائه خدمات در چارچوب دستورالعمل ستاد ملی کرونا در نوروز 1400

جلسه ستاد هماهنگی خدمات سفر منطقه آزاد انزلی با ریاست سید مهدی نقوی، سرپرست سازمان و با حضور نمایندگان دستگاه های اداری استان و بخش های مختلف سازمانی برگزار شد.

كسب رتبه ممتاز اقتصاد مقاومتی توسط منطقه آزاد انزلی

معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد انزلی گفت: در دوران همه گیری بیماری کرونا و تحریم های همه جانبه، سازمان و بخش خصوصی این منطقه در همکاری هم افزا در مسیر تحقق اهداف شاخص های اقتصاد مقاومتی عملکرد قابل قبولی را به نسبت اهداف تعیین شده به دست آوردند.

روابط منطقه ویژه لوتوس با منطقه آزاد انزلی الگوی موفقی از همکاری منطقه‌ای در روسیه است

سید مهدی نقوی سرپرست سازمان منطقه آزاد انزلی با سرگئی میلوشکین مدیر عامل منطقه ویژه لوتوس آستراخان به صورت تصویری گفتگو کرده و در خصوص سازوکارهای توسعه مناسبات فی مابین در چارچوب کریدور شمال-جنوب و اتحادیه اقتصادی اوراسیا به بحث و تبادل نظر پرداخت.

مناطق آزاد در هفته ای که گذشت

عناوین مهم ترین اخبار مناطق آزاد کشور در طول هفته گذشته را مرور می کنیم.
1 - 10 of 1205

آخرین اخبار آرشیو