انزلي

پیام تسلیت دبیرخانه شورایعالی در پی درگذشت «رئیس انجمن سرمایه گذاران و کارآفرینان منطقه آزاد انزلی»

روابط عمومی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی در پیامی درگذشت «رئیس انجمن سرمایه گذاران و کارآفرینان منطقه آزاد انزلی» را به مردم شریف استان گیلان و خانواده محترم ایشان تسلیت گفت.

جذب شریک تجاری روس به منظور دو برابر نمودن تولید و صادرات ظروف یکبار مصرف خطوط هواپیمایی

رییس هیأت مدیره گروه صنعتی کاپلا از حضور و مشارکت شریک روسی در فرایند تولید ظروف یک بار مصرف در مجموعه تولیدی خود خبر داد و اظهار داشت: در راستای افزایش توان و ظرفیت تولید به منظور تأمین نیازهای داخلی و صادرات به بازارهای کشورهای منطقه، همکاری با شریکی از کشور روسیه در دستور کار قرار گرفته است.

چالش های کارآفرینان مناطق آزاد با قانونگذاران و مجریان قانون مورد بررسی قرار گرفت

جمعی از کارآفرینان در جریان دیدار با با 2 نمایندگان گیلان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به وجود مشکلاتی نظیر عدم پیاده سازی درست قوانین توسط مناطق آزاد و وجود چالش کارآفرینان مناطق آزاد با قانونگذاران و مجریان قانون، خواستار حل این مسایل شدند

منطقه آزاد انزلی از فرصت و ظرفیت های خوبی برای همکاری برخوردار است

شهاب الدین عزیزی خادم رییس فدراسیون فوتبال با علی اوسط اکبری مقدم مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی دیدار کرده و در خصوص سازوکارها و راهکارهای توسعه همکارهای دو جانبه و چند جانبه به تبادل نظر پرداختند.

ایجاد و گسترش روابط تجاری بنادر کره و منطقه آزاد انزلی/ دعوت از شرکت های کشتی سازی برای حضور در نخستین منطقه آزاد شمال ایران

فانگ کیو نام کاردار سفارت کره جنوبی در ایران از منطقه آزاد انزلی و زیرساخت های بندری، تجاری و ترانزیتی این منطقه بازدید به عمل آورده و در دیدار با مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی در خصوص راهکارهای توسعه مناسبات تجاری با این منطقه به گفتگو پرداخت.

هوشمندسازی گمرکات و افزایش خدمات به تجار و بازرگانان در منطقه آزاد انزلی

ابوالقاسم یوسفی نژاد ناظر گمرکات گیلان با علی اوسط اکبری مقدم مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی دیدار و در خصوص افزایش همکاری های دو سویه تبادل نظر کردند.

بیمه ایران معین خسارت «مجموعه خاطره» را تسویه کرد

با پیگیری های صورت گرفته از سوی این سازمان و همکاری شرکت بیمه ایران معین (زیرمجموعه بیمه ایران در مناطق آزاد) بخش دوم و نهایی پرداخت خسارت 239 میلیارد ریالی مجموعه تولیدی،خدماتی،گردشگری خاطره منطقه آزاد انزلی با حضور مدیرعامل شرکت مزبور، انجام گردید.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی از صادر کننده صنعتی منطقه دیدار کرد

علی اوسط اکبری مقدم، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی بهمراه معاون اقتصادی و مدیران سازمان از شرکت تولیدی ـ صادراتی زاج آهن که در شهرک صنعتی ناحیه یک منطقه واقع شده، بازدید به عمل آورد.

مراسم شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) و دومین سالگرد شهادت سردار دلها حاج قاسم سلیمانی

مراسم شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) و دومین سالگرد شهادت سردار رشید اسلام و جبهه مقاومت حاج قاسم سلیمانی با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین شمس الدین امام جمعه بندرانزلی و با حضور مدیرعامل، مدیران و کارکنان سازمان در نمازخانه ساختمان اداری برگزار شد.

تقدیر از نفرات برتر پویش حاج قاسم فردا منطقه آزاد انزلی

پویش حاج قاسم فردا در منطقه آزاد انزلی به منظور آشنایی دانش آموزان 8 تا 18 سال با سیره و افکار حاج قاسم سلیمانی در رشته های نقاشی،داستان نویسی، شعر، فیلم، دابسمش به صورت کارگاه آموزشی برای دانش از سوی معاونت فرهنگی سازمان منطقه آزاد انزلی آموزان برگزار شد.
1 - 10 of 1388

آخرین اخبار آرشیو