فیلم/ نخستین محموله ترانزیتی از مسیر ریلی بندر کاسپین بارگیری شد
سخنگوی سازمان منطقه آزاد انزلی از بارگیری نخستین محموله ترانزیتی دریایی و انتقال از مسیر ریلی جدید از بندر کاسپین به مقصد کشور ترکیه خبر داد و گفت: این کالا از مبدا ترکمنستان به ایران منتقل و از طریق خط آهن کاسپین ارسال شد.
راه‌آهن رشت کاسپین به بهره‌برداری رسید
سوت قطار راه‌آهن رشت کاسپین به عنوان یکی از مهم‌ترین مسیرهای تکمیل کننده کریدور شمال به جنوب به یاد شهید جمهور و با حضور محمد مخبر، سرپرست ریاست جمهوری، اسدالله عباسی، استاندار گیلان و آیت‌الله رسول فلاحتی، نماینده ولی فقیه در گیلان و محمد صفری، معاون اقتصادی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی به صدا درآمد.
حضور فعال مناطق آزاد در مجمع بین‌المللی اقتصادی سن‌پترزبورگ
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی که به نمایندگی از مناطق آزاد در مجمع بین المللی اقتصادی سن پترزبورگ روسیه شرکت کرده است، به بیان مزیت‌های رقابتی مناطق آزاد بعنوان بهشت سرمایه گذاری ایران برای تجار و بازرگانان خارجی پرداخت.
چرا کریدور شمال - جنوب (دریا به دریا) در تامین منافع ملی ایران نقش حیاتی دارد؟
منطقه آزاد انزلی در صدر جذب سرمایه‌گذاری خارجی گیلان
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی گیلان با بیان اینکه در حال حاضر 22 پروژه سرمایه‌گذاری خارجی در هفت شهرستان گیلان فعال است، گفت: عمده فعالیت سرمایه‌گذاران خارجی استان صنعتی است.
سیاه‌کارزاده: از افزایش همکاری بخش خصوصی ایران و بنگلادش استقبال می‌کنیم
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی به تبیین مهمترین بسته‌های سرمایه گذاری این منطقه برای سفیر بنگلادش پرداخت و گفت: از افزایش همکاری‌های بخش خصوصی دو کشور، ترانزیت و صادرات کالاهای آن کشور به بازارهای هدف استقبال می‌کنیم.
پنجمین پست اسكله و 4 مخزن روغن جدید در مجتمع بندری كاسپین افتتاح شد
با حضور عبدالملکی، دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی و عباسی، استاندار گیلان و سیاهکارزاده، رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان، و حجت السلام سید عبدالجواد شمس الدین، امام جمعه شهرستان بندرانزلی؛ پنجمین پست اسکله مجتمع بندری کاسپین و چهار مخزن روغن صنعتی در پسکرانه این بندر مورد بهره برداری رسمی قرار گرفت.
رونمایی از یادمان شهید جمهور در منطقه آزاد انزلی
با حضور حجت ا... عبدالملکی، نماینده ویژه رییس جمهور، عباسی، استاندار گیلان و سیاهکارزاده، رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان، یادمان شهید آیت الله سید ابراهیم رییسی در بلوار اصلی مجتمع بندری کاسپین رونمایی شد.
نام‌گذاری کریدور ترانزیتی دریا به دریا به نام «شهید آیت‌الله دکتر رییسی»
نماینده ویژه رییس‌جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در مکاتبه‌ای با محمد مخبر، سرپرست ریاست جمهوری پیشنهاد کرد تا کریدور ترانزیتی دریا به دریا به نام «شهید آیت‌الله دکتر رییسی» نام‌گذاری شود.
1 - 12 of 1793