انزلي

برگزاری همایش دوچرخه سواری هوای پاک به میزبانی منطقه آزاد انزلی

همایش دوچرخه سواری با محوریت هوای پاک و حفظ محیط زیست به میزبانی این منطقه برگزار شد.

مناطق آزاد در هفته ای که گذشت

عناوین مهم ترین اخبار مناطق آزاد کشور در طول هفته گذشته را مرور می کنیم.

جشنواره زمستانه منطقه آزاد انزلی با رویکرد رونق گردشگری زمستانی شروع به کار کرد

جشنواره زمستانی این منطقه از اول بهمن ماه تا پانزدهم اسفندماه سال جاری در این منطقه برگزار می شود.

برگزاری کارگاه آموزشی اوراسیا در منطقه آزاد انزلی به منظور معرفی ظرفیت های این اتحادیه اقتصادی

کارگاه آموزشی آشنایی با اتحادیه اقتصادی اوراسیا و موافقتنامه منعقد شده با این اتحادیه با حضور معاونین و مدیران این سازمان و ١٢٠ مدیر و کارشناس نهادهای دولتی استان گیلان در تالار فرهنگی این سازمان برگزار شد.

مجتمع تجاری، فرهنگی،تفریحی به مساحت 22 هزار مترمربع در منطقه آزاد انزلی ایجاد می شود

در راستای سیاست های حمایتی سازمان از توسعه نظام بازارهای شفاف، ارزان قمیت، باقابلیت دسترسی سریع؛ و در جهت حمایت از تولیدکنندگان بخش خصوصی داخلی، ایجاد یک مرکز داد و ستد کالا به منظور تکمیل حلقه های خدماتی-تفریحی حوزه گردشگری منطقه برای ماندگاری گردشگران ورودی به استان و منطقه، با سرمایه گذاری بخش خصوصی فعال در منطقه در دستور کار گرفته داده است.

تقویت مسیرهای ترانزیتی جدید، راهبردی ملی برای جذب سرمایه گذار تولیدی و اشتغالزایی است

در دیدار معاون هماهنگی امور اقتصادی وزیر کشور با مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی تصریح شد: منطقه آزاد انزلی در دهه آینده به عنوان مرکز ثقل ارتباطی اوراسیا به بازارهای ایران و حوزه جنوبی خلیج فارس به ایفای نقش خواهد پرداخت.

برگزاری نشست بررسی توانمندی ها و سازوکارهای لازم برای استقبال از مهمانان نوروز 99

نشست ستاد هماهنگی گردشگری و خدمات سفر با حضور دکتر محمد ولی روزبهان مدیرعامل، معاونین و مدیران سازمان منطقه آزاد انزلی، فرماندهان نیروی انتظامی و سپاه، مسوولان هلال احمر و شبکه بهداشت و سایر اعضای این ستاد، با هدف بررسی توانمندی ها و سازوکارهای لازم برای پذیرایی و استقبال از مهمانان نوروز 99 این منطقه برگزار شد.

صادرات واحدهای تولیدی منطقه آزاد انزلی به ۱۳۹ میلیون دلار رسید

واحدهای تولیدی صنعتی فعال در منطقه آزاد انزلی در 9 ماهه امسال 25 میلیون و 130 هزار دلار از محصولات خود را به کشورهای دیگر صادر کردند.

صادرات 139 میلیون دلاری محصولات تولیدی در منطقه آزاد انزلی

به گزارش فرینا، واحدهای تولیدی صنعتی فعال در محدوده این منطقه، از ابتدای فروردین لغایت اول دی ماه سال جاری 25 میلیون و 130 هزار دلار از محصولات تولیدی خود را به کشورهای دیگر صادر نمودند.

منطقه آزاد انزلی هاب داد و ستد و مهم ترین مرکز تجارت در اوراسیا

مدیر توسعه صادرات، گمرک و ارزش افزوده دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی بیان کرد: منطقه آزاد انزلی به لحاظ قرار گرفتن در یک موقعیت استراتژیک، نزدیکی به پایتخت، برخورداری از زیر ساخت های بندری، تجاری و عمرانی؛ مهم ترین مرکز برای انجام مراودات تجاری با کشورهای اوراسیا معرفی شده است.
1 - 10 of 836

آخرین اخبار آرشیو