انزلي

دریافت نشان برتر در حوزه «رسانه و روابط عمومی» توسط مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی

در جریان اختتامیه نمایشگاه معرفی بسته های سرمایه گذاری و توانمندی های صادراتی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور که با حضور سید احسان خاندوزی،وزیر امور اقتصادی و دارایی و حجت اله عبدالملکی،مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در مرکز نمایشگاهی مشهد مقدس برگزار شد؛ مهدی کاظمیان،مدیر روابط عمومی و امور بین الملل این سازمان،عنوان برتر بخش «رسانه و روابط عمومی» مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور را از آن خود نمود.

انعقاد تفاهم نامه توسعه و تقویت زیرساخت های ترانزیتی در منطقه آزاد انزلی

در آخرین روز نمایشگاه معرفی بسته های سرمایه گذاری و توانمندی های صادراتی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور، تفاهم نامه توسعه و تقویت زیرساخت های ترانزیتی در منطقه آزاد انزلی توسط اکبر نیازی سرپرست سازمان و علی اکبر طهماسبی زاده رییس هیأت مدیره شرکت سفیر هوشمند پارسیان به امضاء رسید.

انعقاد تفاهم نامه همکاری سازمان منطقه آزاد انزلی و شرکت ایران خودرو خراسان

در نمایشگاه معرفی بسته های سرمایه گذاری و توانمندی های صادراتی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی که به میزبانی مشهد مقدس برگزار شد، تفاهم نامه همکاری بین این سازمان و شرکت ایرانخودرو خراسان به امضا رسید.

حضور وزیر کار عراق و قائم مقام آستان قدس رضوی در غرفه منطقه آزاد انزلی در نمایشگاه مشهد

غرفه این منطقه در سومین روز از نمایشگاه معرفی بسته های سرمایه گذاری و توانمندی های صادراتی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی که در مرکز نمایشگاهی بین المللی مشهد مقدس درحال برگزاری است، تنوع گسترده ای از دیدارها و برنامه های کاری همچون حضور وزیر کار عراق و قائم مقام آستان قدس رضوی تا تفاهم نامه همکاری با ایران خودرو خراسان را تجربه نمود.

تبادلات تجاری ایران و تاجیکستان به 240 میلیون دلار رسیده است

سفیر کشور تاجیکستان در ایران با اشاره به افزایش پنج برابری حجم تبادلات تجاری 2 کشور طی سه سال اخیر گفت: در سال 1401 حجم تبادلات تجاری ایران از 57 میلیون دلار به 240 میلیون دلار رسید.

نخستین دوره المپیاد ورزش‌های ساحلی و دریایی در منطقه آزاد انزلی به پایان رسید

مراسم اختتامیه اولین دوره المپیاد ورزش های ساحلی و دریایی که با مشارکت تربیت بدنی و ورزش سپاه گیلان و منطقه آزاد انزلی در این منطقه برگزار شد.

خط کشتیرانی کانتینری منظم (لاینر) بین بندر کاسپین و بندر آکتائو قزاقستان راه‌اندازی شد

معاون اموربندری و حوزه خزر سازمان منطقه آزاد انزلی با اشاره به فعالسازی خط کشتیرانی حمل و نقل کانتینری منظم بین بنادر کاسپین و آکتائو گفت: به دنبال رایزنی و برنامه‌ریزی‌های انجام شده با سرمایه‌گذاری بخش‌خصوصی کشور قزاقستان و همکاری فعالان بندری ایرانی، ماهیانه حداقل دو سفر به صورت مستمر، کشتی های کانتینربر نسل جدید با بالاترین ظرفیت حمل کانتینر در دریای خزر، انواع کالاهای صادراتی، ترانزیتی و واردات مواد اولیه واحدهای تولیدی بین این دو بندر ایران و قزاقستان منتقل می کنند.

عقد قرارداد سرمایه‌گذاری 50 میلیون دلاری برای توسعه بندر کاسپین

با حضور حجت‌الله عبدالملکی مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی، قرارداد ساخت سه پست اسکله در مجتمع بندری کاسپین بین سازمان منطقه آزاد انزلی و یک شرکت داخلی با مشارکت سرمایه‌گذاری از افغانستان به ارزش 50 میلیون دلار منعقد شد.

در تابستان سالجاری هر منطقه آزاد نسبت به جذب سرمایه گذار برای 60 بسته سرمایه گذاری اقدام می کند

جلسه ستاد جهش سرمایه‌گذاری و صادرات منطقه آزاد انزلی با حضور مسعود حسین پور مشاور و قائم مقام دبیر در ستاد جهش سرمايه گذاري، اکبر نیازی سرپرست و اعضای شورای معاونین سازمان برگزار شد.

اولین دوره مسابقات تایم تریل در فاز تجارت و گردشگری منطقه آزاد انزلی برگزار شد

اولین دوره مسابقات تایم تریل با حضور 48 ماشین و در دو بخش آقایان و بانوان و در سه رشته در فاز تجارت و گردشگری منطقه آزاد انزلی با معرفی نفرات برتر در هر رشته برگزار شد.
21 - 30 of 1684

آخرین اخبار آرشیو