رونمایی از 31 بسته سرمایه‌گذاری گردشگری منطقه آزاد انزلی به ارزش‌ 6100 میلیارد تومان
همزمان با هفدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری، با حضور حجت الله عبدالملکی مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، از 31 بسته‌ سرمایه‌گذاری حوزه گردشگری منطقه آزاد انزلی رونمایی شد.
یكی از مهمترین اولویت های منطقه آزاد انزلی، تمركز بر بخش‌های مختلف صنعت گردشگری و گردشگری حلال است
مدیر فرهنگی، اجتماعی، گردشگری سازمان منطقه آزاد انزلی در حاشیه هفدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران در گفتگو با خبرنگاران با بیان اینکه منطقه آزاد انزلی با میزبانی از حدود 12 میلیون گردشگر در سال،یکی از قطب‌های گردشگری کشور محسوب می شود، اظهار داشت: به منظور عرضه بسته های سرمایه گذاری، معرفی توانمندی‌های فعالین بخش‌های مختلف صنعت گردشگری منطقه، حضور در نمایشگاه در دستور کار سازمان قرار گرفته است.
حضور منطقه آزاد انزلی با معماری و نمادهای گیلان زمین در نمایشگاه بین‌المللی گردشگری
سخنگوی سازمان منطقه آزاد انزلی در جمع خبرنگاران از حضور این منطقه در هفدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری کشورمان خبر داد.
كاروان منطقه آزاد انزلی قهرمان المپیاد ورزشی كاركنان مناطق آزاد كشور شد
نخستین المپیاد ورزشی کارکنان مناطق آزاد کشور در دو بخش آقایان و بانوان و در رشته‌های فوتسال، والیبال، تنیس روی میز، شطرنج و دارت در منطقه آزاد اروند با درخشش کاروان اعزامی سازمان منطقه آزاد انزلی به پایان رسید.
پنج طرح سرمایه‌گذاری به ارزش 8950 میلیارد ریال در منطقه آزاد انزلی افتتاح شد
به مناسبت جشن‌های چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران، پنج طرح سرمایه‌گذاری در این منطقه با دستور دکتر آیت ا... سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور در آیین افتتاح و بهره‌برداری از طرح‌های سرمایه‌گذاری مناطق آزاد کشور به صورت همزمان افتتاح شد.
وجود منطقه آزاد انزلی ظرفیت قابل توجهی در سطح استانی و ملی ایجاد می‌كند
در دیدار محمد سجاد سیاهکارزاده، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی با آیت ا... رسول فلاحتی، نماینده ولی فقیه در استان گیلان و امام جمعه شهرستان رشت در خصوص ایفای نقش موثرتر نخستین منطقه آزاد شمال کشور در معادلات بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران با هم افزایی استانی بحث و تبادل نظر شد.
کسب رکوردی جدید در مجتمع بندری كاسپین | 5 کشتی با حجم 13 هزار تن در 24 ساعت تخلیه و بارگیری شد
از تاریخ 13 لغایت 14 بهمن‌ماه جاری، مجتمع بندری کاسپین منطقه آزاد انزلی موفق به کسب حد نصاب جدید در خدمات رسانی به کشتی های تجاری رسید و براین اساس ظرف 24 ساعت کاری، کالاهای 5 کشتی با حجم 13 هزار تن در این بندر تخلیه شد.
افتتاح یكی از پنج آزمایشگاه ژنتیك كشور در منطقه آزاد انزلی
با حضور معاونین و مدیران سازمان منطقه آزاد انزلی، یکی از مدرن ترین و مجهزترین آزمایشگاه‌های ژنتیک کشور در این منطقه به صورت رسمی مورد بهره‌برداری قرار گرفت.
پروژه راه آهن رشت ـ كاسپین در مراحل نهایی است
استاندار گیلان به صورت مشترک با مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی و معاون شرکت زیرساخت از پروژه راه آهن رشت ـ کاسپین در محدوده منطقه آزاد انزلی بازدید کرد.
25 - 36 of 1789