چابهار

مشاور امور بانوان دبیر شورایعالی مناطق آزاد کشور به چابهار سفر کرد

سیده الهام موسوی، مشاور امور بانوان دبیر شورای‌عالی مناطق آزاد کشور به منظور بازدید از اماکن گردشگری، طرح‌های توانمندسازی بانوان و شرکت در نشست و هم اندیشی با بانوان و مدیران حوزه معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری به منطقه آزاد چابهار سفر کرد.

نشست مشاور امور بانوان دبیر شورایعالی مناطق آزاد کشور با بانوان چابهار

نشست مشاور امور بانوان دبیر شورایعالی مناطق آزاد کشور با بانوان چابهار، همزمان و به صورت ویدئو کنفرانسی با مناطق آزاد کشور برگزار شد.

اهمیت راهبردی چابهار در تجار بین‌الملل

چابهار به عنوان تنها بندر اقیانوسی کشور به لحاظ قرار گرفتن در کرانه دریای عمان و دوری از کانون بحران‌های خلیج فارس و به عنوان اتصال دهنده کشورهای محصور در خشکی دارای اهمیت راهبردی برای تجار بین‌المللی است.

چابهار پایتخت دریایی کشور می شود / ایران را نمی شود از حمل و نقل منطقه حذف کرد

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: چابهار پایتخت دریایی کشور می شود.

سعید محمد: تکمیل زنجیره لجستیک کشور مورد تاکید است

مشاور رییس جمهور و دبیر شورای‌عالی مناطق آزاد تجاري _صنعتي و ويژه اقتصادي با تاکید بر اینکه باید زنجیره لجستیک کشور را تکمیل کنیم گفت: اگر بتوانیم خلاءهای زنجیره لجستیک کشور را برطرف کنیم آن موقع می‌توانیم کریدورهای حمل و نقل را احیا کنیم.

همایش لجستیک در چابهار آغاز شد

"همایش ملی لجستیک چابهار" با حضور مقامات کشوری و متخصصان حوزه حمل و نقل ترکیبی با هدف برون رفت از چالش‌های لجستیکی چابهار به عنوان پایتخت دریایی کشور در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی منطقه آزاد چابهار آغاز شد.

به منظور حضور در همایش ملی لجستیک؛ مشاور رييس جمهور وارد چابهار شد

"سعید محمد" مشاور رییس جمهور و دبیر شورای‌عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور با استقبال عبدالرحیم کردی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار برای شرکت در همایش ملی لجستیک ترکیبی وارد چابهار شد.

منطقه آزاد چابهار میزبان مهمترین رویداد لجستیکی ایران

منطقه آزاد چابهار از فردا به مدت سه روز میزبان مهم‌ترین رویداد لجستیکی کشور است.

اینفوگرافیک | خدمات لجستیک پایه، کدامند؟

اینفوگرافیک | خدمات لجستیک پایه، کدامند؟

رویدادی برای تحقق رویای 200 ساله؛ همایش برون‌رفت از چالش‌های لجستیکی

 گردهمایی مدیران و متخصصان حوزه حمل و نقل ترکیبی در راستای تحقق رویای 200 ساله پایتخت دریایی ایران و اتصال کشورهای اروپایی و آسیایی از محور شرق و کریدور شمال جنوب، فردا پنجشنبه در تنها شهر اقیانوسی ایران (چابهار) برگزار می‌شود چراکه این موضوع با آینده لجستیک ایران گره خورده است.
1 - 10 of 2853

آخرین اخبار آرشیو