چابهار

بازگشت آرامش به زندگی ۹۰ خانوار آسیب دیده از سیل روستای تیس چابهار

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: زندگی ۹۰ خانوار آسیب دیده از سیل در روستای تیس این شهرستان پس از اقدامات و خدمات مناسب به حالت عادی باز گشته است.

عملکرد منطقه آزاد چابهار در سالی که گذشت؛ از افزایش محدوده تا انقلاب در زیر ساخت‌ها

منطقه آزاد چابهار یکی از پر اتفاق ترین مناطق آزاد ایران است که در همه حوزه ها فعالیت داشته و توانست در سالی که گذشت با خبرهایی همچون معافیت از تحریم های آمریکا، افزایش سرمایه گذاری و صادرات، الحاق بنادر آن به منطقه آزاد سالی پر بار برای مناطق آزاد ایران رقم بزند.

تسهیلات ۱۸ گانه برای صادرکنندگان فاقد تخلف گمرکی

گمرک ایران تسهیلات ۱۸ گانه‌ای را برای حمایت از تولید و صادرت به‌خصوص برای صادرکنندگان فاقد تخلفات گمرکی تدوین و به کلیه گمرکات اجرایی کشور ابلاغ کرد.

تصویب بودجه سال ۱۳۹۹ سازمان‌های مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی

معاون اول رییس جمهور تصویبنامه بودجه سال ۱۳۹۹ و اصلاحیه بودجه سال ۱۳۹۸ هفت سازمان‌ منطقه آزاد تجاری ـ صنعتی را ابلاغ کرد.

درخواست تاسیس بانک خارجی در منطقه آزاد چابهار

معاون اقتصادی دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی از درخواست تاسیس شعب بانک خارجی در منطقه آزاد چابهار خبر داد.

آمادگی ستاد مدیریت بحران سازمان منطقه آزاد چابهار برای بارندگی دوم فروردین ماه ۹۹

دبیر ستاد مدیریت بحران سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: با انتشار اخطاریه شماره ۲۵ اداره‌کل هواشناسی استان سیستان و بلوچستان مبنی بر بارندگی دوم و سوم فروردین ماه ۹۹ و احتمال آبگرفتگی معابر و جاری شدن سیلاب و روان آبها ستاد مدیریت بحران سازمان منطقه آزاد چابهار به ریاست محمداکبر چاکرزهی عضو هيئت مديره و معاون فرهنگی اجتماعی و گردشگری و با شرکت اعضای ستاد تشکیل جلسه داد و پس از بحث و بررسی آمادگی خود را برای بروز هرگونه حوادث احتمالی اعلام کرد.

اقدام ارزشمند 300 نفر از مالکین املاک تجاری در منطقه آزاد چابهار

رییس اتاق بازرگانی و اصناف منطقه آزاد چابهار : باتوجه به شیوع کروناویروس درمنطقه و تعطیلی مراکز تجاری و عدم فروش در صنوف مختلف ممکن است این تعداد افزایش یابد.

عدم رعایت حریم رودخانه تیس چابهار خسارت سیلاب را بیشتر کرده است

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: عدم رعایت حریم رودخانه تیس، تصرف غیرمجاز اراضی، ساخت و سازهای غیر مهندسی، خسارت سیلاب به واحدهای مسکونی و زیرساخت‌ها را در تیس بیشتر کرده است.

ماجرای یک دستور ویژه به نیروی دریایی ارتش از سوی رهبر انقلاب / ارتش، پای ثابت آبادسازی سواحل مکران

حضور میدانی ارتش در سواحل مکران، روند توسعه این منطقه راهبردی و استراتژیک را پُرشتاب کرده است.

اجرای کوتاه‌مدت، میان‌مدت و بلندمدت پروژه‌های عمرانی پیش‌بینی‌شده روستای تیس

معاون فنی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: درصدد بهبود و تغییر چهره روستای تاریخی تیس با انجام و اجرای پروژه‌های عمرانی پیش‌بینی‌شده در قالب کوتاه‌مدت، میان‌مدت و بلندمدت هستیم.
1 - 10 of 2127

آخرین اخبار آرشیو