چابهار

چشم‌انداز عضویت چابهار در سازمان جهانی مناطق آزاد

 برقراری ارتباط تجار، تولیدکننده‌ها و فعالان اقتصادی چابهار با سه میلیون از صنایع کوچک، متوسط و بزرگ دنیا تنها یکی از مزایای عضویت این خطه از سواحل مکُران در سازمان جهانی مناطق آزاد خواهد بود.

برگزاری دوره آموزشی مجازی در منطقه آزاد چابهار

مدیریت فناوری اطلاعات و تحول اداری گفت: دوره آموزشی مجازی «بزرگ‌ترین چالش سازمان‌های دولتی ایران: انگیزش و تعهد کاری کارکنان را چگونه افزایش دهیم؟» با شرکت کارکنان از حوزه‌های مختلف برگزار شد.

تلقیح 1500 دوز واکسن کرونا در منطقه آزاد چابهار

مدیر غذا، دارو و سلامت سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: با راه‌اندازی پایگاه واکسیناسیون ویژه تلقیح واکسن کویید 19 (کرونا) با همکاری مرکز بهداشت شهرستان چابهار در منطقه در یک‌ماه گذشته تعداد 1500 دوز واکسن تلقیح شده است.

چابهار عضو دائم سازمان مناطق آزاد جهان شد

سازمان مناطق آزاد جهان اعلام کرد که عضویت منطقه آزاد چابهار به‌عنوان یک عضو دائم با حق رای در این سازمان پذیرفته شده است.

مستند «کاپیتان دریایی» در جشنواره درخت زردآلو

مستند «کاپیتان دریایی» بزودی در فستیوال مستند مردم‌شناسی درخت زردآلو به نمایش درمی‌آید.

کتاب مسئولیت‌های اجتماعی منطقه آزاد چابهار منتشر شد

پس از ماه ها تلاش شبانه‌روزی به همت تعدادی از روزنامه‌نگاران، فعالان عرصه مسئولیت اجتماعی و کارکنان خدوم سازمان، کتاب مسئولیت‌های اجتماعی منطقه آزاد چابهار با شرح مدون و مستند منتشر شد.

تکمیل طرح‌های زیرساختی چابهار آبادانی سواحل مکران را به دنبال دارد

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: تکمیل طرح‌های زیرساختی در حال اجرای منطقه آزاد چابهار ضمن اینکه برخی از مشکلات پیش رو را مرتفع می‌کند موجب پیشرفت، آبادانی و رونق تولید و اشتغال در سواحل مکُران می‌شود.

403 هزار میلیارد تومان پروژه طی پنج سال در مناطق آزاد کشور افتتاح شد

مشاور رئیس جمهوری و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور گفت: 403 هزار میلیارد تومان پروژه طی پنج سال اخیر در سطح مناطق آزاد کشور به بهره‌برداری رسید.

بازدید مشاور رییس جمهور از طرح های عمرانی و سرمایه گذاری منطقه آزاد چابهار

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در سفر به منطقه آزاد چابهار از طرح‌های عمرانی، زیرساختی و سرمایه‌گذاری این منطقه بازدید کرد.

هشت گفتار در باستان شناسی و تاریخ سیستان و بلوچستان

با حمایت سازمان منطقه آزاد چابهار آخرین یافته‌های باستان شناختی شهر سوخته با عنوان هشت گفتار در باستان شناسی و تاریخ سیستان و بلوچستان منتشر شد.
31 - 40 of 2784

آخرین اخبار آرشیو