چابهار

چابهار، آسان‌ترین مسیر حمل کالا برای قزاقستان است

مسئول اداره سازمان منطقه آزاد چابهار با بیان اینکه چابهار مسیر ترانزیت کشورهای محصور در خشکی را کوتاه می‌کند گفت: چابهار آسان‌ترین و ارزان‌ترین مسیر حمل کالا برای تجار کشور قزاقستان است.

منطقه مکُران، باید به عنوان موتور پیشران توسعه ملی تلقی شود

دبیر اجرایی شورای توسعه سواحل مکُران با تاکید بر اینکه منطقه مکُران، باید به عنوان موتور پیشران توسعه ملی تلقی شود گفت: نگاه ما به این منطقه، یک نگاه با کارکرد در سطح محلی، ملی، منطقه‌ای و جهانی است.

تکمیل زنجیره زیرساخت‌های ارتباطی و لجستیکی چابهار برای توسعه منطقه مکُران حائز اهمیت است

مسئول اداره سازمان منطقه آزاد چابهار در نشست حسین دهقان دبیر اجرایی شورای توسعه سواحل مکران با مدیران منطقه گفت: تکمیل زنجیره زیرساخت‌های ارتباطی چابهار اعم از حمل و نقل و لجستیک در راستای پیشرفت سواحل مکُران که همواره مد نظر «رهبر معظم انقلاب» بوده برای كشور حائز اهمیت است.

بازدید دبیر اجرایی شورای توسعه سواحل مکُران از شهرک پتروشیمی چابهار

حسین دهقان دبیر اجرایی شورای توسعه سواحل مکُران از شهرک پتروشیمی نگین مکُران چابهار دیدن کرد و از نزدیک روند پیشرفت این مجموعه را مورد بررسی قرار داد.

اندونزی از بندر چابهار برای پوشش صادراتی خود استفاده کند

وزیر صمت در دیدار با نایب‌رئیس مجلس نمایندگان جمهوری اندونزی در امور صنعت و توسعه گفت: اندونزی می‌تواند از بندر چابهار به‌عنوان هاب منطقه برای پوشش صادراتی استفاده کند.

دبیر اجرایی شورای توسعه سواحل مکُران از شهر جدید تیس دیدن کرد

حسین دهقان دبیر اجرایی شورای توسعه سواحل مکران با همراهی نصرالله ابراهیمی مسوول اداره سازمان منطقه آزاد چابهار به منظور بررسی طرح های اقتصادی و اشتغال‌آفرینِ نوار ساحلی جنوب سیستان و بلوچستان از شهر جدید تیس دیدن کرد.

پایان مسابقات فوتبال ساحلی چهار جانبه با قهرمانی تیم چابهار

مسابقات فوتبال ساحلی چهار جانبه با قهرمانی تیم منطقه آزاد چابهار به پایان رسید.

راهپیمایی روز قدس، حمایت از حقوق مردم فلسطین است

مسئول اداره سازمان منطقه آزاد چابهار با بیان اینکه راهپیمایی روز قدس، حمایت از حقوق قانونی مردم فلسطین است گفت: سرزمین بیت‌المقدس از جهات مختلف برای ادیان بزرگ دارای اهمیت است.

روز قدس نماد مقاومت در برابر زورگویان جهانی است

مسئول اداره سازمان منطقه آزاد چابهار با بیان اینکه روز قدس نماد مقاومت در برابر زورگویان جهانی است از همه فعالان اقتصادی، تجار و مدیران منطقه آزاد و خانواده‌های آن‌ها خواست با لبیک به ولی امر مسلمین جهان، در راهپیمایی روز قدس حضور پرشوری داشته باشند.

چابهار می‌تواند به قطب سرمایه گذاری کشور تبدیل شود

ترنم امواج دریا و پیوند آن با سواحل صخره ای، آرامش تنها بندر اقیانوسی آرمیده در پهنه آبی دریای عمان و اقیانوس هند را بر هم می‌زند و افکار هر گردشگری را سوار بر مرکب خیال به گذشته‌های دور تاریخ و فرهنگ این دیار می‌برد.
31 - 40 of 2973

آخرین اخبار آرشیو