چابهار

خودروهای دپو شده در مناطق آزاد کشور تعیین تکلیف شدند

مدیر توسعه صادرات، گمرک و ارزش افزوده دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی از تعیین تکلیف خودروهای دپو شده در مناطق آزاد کشور خبر داد.

برگزاری برنامه‌های متنوع به مناسبت روز جهانی تالاب‌ها در چابهار

مدیر محیط‌زیست سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: به مناسبت روز جهانی تالاب‌ها با همکاری اداره محیط‌زیست شهرستان چابهار و موسسه موج و مرجان و با شعار "از بین رفتن تالاب‌ها برابراست با از بین رفتن تنوع زیستی" ، برنامه‌های متنوعی برگزار شد.

مسابقات ورزشی ایام‌الله دهه فجر ویژه کارکنان سازمان منطقه آزاد چابهار

مدیر توسعه منابع انسانی سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: مسابقات ورزشی ایام‌الله دهه فجر یادواره شهید سپهبد سردار حاج قاسم سلیمانی ویژه کارکنان بانوان و آقایان سازمان منطقه آزاد چابهار در رشته‌های مختلف ورزشی در حال برگزاری است.

گردشگری غذا، رویکردی نو در توسعه پایدار گردشگری چابهار

استان سیستان و بلوچستان که از پهناورترین استان‌های کشور می‌باشد، به لحاظ جغرافیایی دارای تنوع آب و هوایی دارای فراوانی است که همین امر سبب به وجود آمدن تنوع غذایی متفاوتی در ذائقه مردم منطقه شده است.

بازسازی و ساخت مدارس سیل‌زده، مأموریت سازمان منطقه آزاد چابهار

برای اجرای هر چه‌بهتر مسئولیت اجتماعی در سازمان منطقه آزاد چابهار، سند مسئولیت اجتماعی تعریف‌شده و حمایت از برنامه‌های ورزشی، کاهش آسیب‌های اجتماعی، بهداشت و درمان و نیز برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی در دستورکار این سازمان می‌باشد.

چابهار نقش مهمی در توسعه روابط تجاری ایران و بنگلادش دارد

سفیر بنگلادش در ایران گفت: ارتباط ۲ طرفه بین تجار و سرمایه‌گذاران ایران و بنگلادش می‌تواند در رونق تجارت منطقه موثر باشد که چابهار ایفا کننده نقش جدی در این ارتباط خواهد بود.

آغاز مسابقات بین‌المللی شطرنج جام فجر به میزبانی منطقه آزاد چابهار

معاون فرهنگی اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد چابهار از آغاز مسابقات بین‌المللی شطرنج جام فجر یادواره سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی به میزبانی منطقه آزاد چابهار خبرداد و افزود: این مسابقات تا ۲۱ بهمن‌ماه ۹۸ ادامه دارند.

منطقه آزاد چابهار راهکاری برای توسعه اقتصادی ایران

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی گفت: هرچه منطقه آزاد چابهار توسعه پیدا کند عملکرد اقتصادی ما هم با نتایج مثبت‌تری توام خواهد شد. این منطقه می‌تواند جهش خوب و قابل ملاحظه اقتصادی را برای ایران به ارمغان بیاورد.

ورود همزمان 2 کشتی 60 و 66 هزار تنی کالای اساسی به بندر چابهار

مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: اولین کشتی 60 هزار تنی گندم وارداتی در اسکله طرح توسعه بندر شهید بهشتی چابهار پهلو گرفت.
31 - 40 of 2096

آخرین اخبار آرشیو