بازدید مدیرعامل شركت هواپیمایی ماهان از فرودگاه بین‌المللی پیام
با هدف توسعه همکاری‌های مشترک، حمید عرب‌نژاد مدیرعامل شرکت هواپیمایی ماهان ضمن بازدید از منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام، با اکبر قنبرپور مدیرعامل این منطقه دیدار و گفت وگو کرد.
عملکرد سازمان منطقه آزاد چابهار در جذب سرمایه گذاران ستودنی است
حجت الاسلام ملک محمدی مشاور عالی نماینده مقام معظم رهبری در فراجا و دستیار ویژه تولیت آستان مقدس مسجد جمکران، در دیداری صمیمانه با امیرمقدم مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار با اشاره اهمیت ویژه بندر چابهار با تاکید بر اینکه چابهار از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است، تصریح کرد: منطقه آزاد چابهار بدلیل ظرفیتی که دارد می تواند نقش بسیار مهمی در اقتصاد کشور ایفا کند و منطقه آزاد چابهار در بین مناطق از امتیازات ویژه‌ای برخوردار است.
ایجاد فرصت‌های متنوع سرمایه‌گذاری‌ و تلاش برای ورود سرمایه‌گذاران جدید به چابهار
جمعی از اعضاء باشگاه تلاشگران ارزش‌آفرین با هدف ایجاد زمینه‌های همکاری مشترک و گسترش تعامل در حوزه‌های مختلف سرمایه‌گذاری با امیرمقدم مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار دیدار و گفتگو کردند و در ادامه از ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های این منطقه بازدید به عمل آوردند.
برنامه ویژه منطقه آزاد چابهار برای افزایش امکانات رفاهی جهت مسافران و حجاج در فرودگاه چابهار
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار در دیدار با فرماندهی پلیس فرودگاه‌های کشور گفت: برای رفاه و آسایش بیشتر، گسترش چتر حمایتی و خدمات‌دهی مطلوب به مسافران و به ویژه حجاج برنامه‌های ویژه در فرودگاه چابهار داریم.
ظرفیت 20 میلیارد یورویی سرمایه‌گذاری در پتروشیمی مکران
مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی گفت: تا پایان برنامه هشتم به 20 میلیارد یورو حجم سرمایه‌گذاری در این منطقه می‌رسیم.
راه‌اندازی دفتر حمایت و خدمات سرمایه‌گذاری و اورژانس کسب‌وکار
با هدف تسهیل و تسریع در ارائه خدمات به سرمایه‌گذاران و کارآفرینان دفتر حمایت و خدمات سرمایه‌گذاری و اورژانس کسب و کار در منطقه آزاد چابهار آغاز به کار کرد.
اهدای 30 هزار متر مربع زمین جهت احداث بیمارستان 160 تختخوابی منطقه آزاد چابهار / منطقه آزاد چابهار پیشگام در اجرای مسئولیت‌های اجتماعی
در اقدامی ارزشمند سازمان منطقه آزاد چابهار، زمینی در بهترین نقطه منطقه را با نیت ارتقای بهداشت و درمان شهر به سازمان تامین اجتماعی اهدا کرد.
احداث فولاد مکران؛ زمینه ساز تحول در سواحل دریای عمان
رییس هیات عامل ایمیدرو احداث پروژه فولاد مکران را زمینه ساز تحول در سواحل دریای عمان خواند و افزود: احداث فولاد مکران در سال آینده زمینه ساز تحول در سواحل دریای عمان خواهد شد.
بازدید دبیر شورایعالی از پروژه‌های سرمایه گذاری و عمرانی منطقه آزاد چابهار
 مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی صبح امروز به منظور باردید از پروژه‌های سرمایه گذاری و عمرانی به منطقه آزاد تجاری ـ صنعتی چابهار سفر کرد.
37 - 48 of 3277