چابهار

چابهار در اندیشه فصل برداشت

فراز و نشیب‌های توسعه چابهار در گفت‌وگو با مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار

چابهار بر مدار آمار

واکاوی سیر عملکرد منطقه آزاد چابهار بر پایه داده‌های عملکردی و نهاده‌های توسعه‌ای

چابهار؛ کلید راهیابی هند به آسیای میانه و افغانستان| نماد استراتژی «خنثی سازی تحریم» علیه ایران

بندر چابهار علاوه بر ویژگی‌های اقتصادی ممتاز، از لحاظ سیاسی به نماد بازدارندگی اقتصادی – سیاسی ایران در برابر ایالات متحده و نمونه عملیاتی استراتژی خنثی سازی تحریم تبدیل شده است.

آیا تا بحال به روستای درک رفته اید؟!

روستای درک با جاذبه گردشگری در سواحل مکران در جنوب شرقی ایران قرار دارد و سواحل مکران در طول دریای عمان گسترده شده است. این سواحل علاوه بر زیبایی‌ها و جاذبه‌های گردشگری بسیاری که دارد، از نظر جغرافیایی و موقعیت استراتژیکی از موقعیت منحصر‌به‌فردی برخوردار است.

چابهار به کانون نوین و اصلی تجارت در ایران و آسیای میانه تبدیل می‌شود

معاون بندری و اقتصادی اداره‌کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: بندر چابهار با داشتن منطقه آزاد و ظرفیت‌های بالقوه در حال تبدیل شدن به یک کانون نوین، تجارت و صنعت در ایران و آسیای میانه است.

جانمایی پروژه فولاد 10 میلیون تنی چابهار مشخص شد

رئیس هیات عامل با بیان اینکه جانمایی پروژه فولاد 10 میلیون تنی چابهار مشخص شد، اعلام کرد: مدل های تامین مالی و مواد اولیه پروژه برای ورود به فاز اجرا، به زودی مشخص می شود.

راه‌اندازی خط دریایی چابهار-ونیز، مهم‌ترین ارتباطات تجاری بندر شهید بهشتی چابهار

بندر چابهار به عنوان بزرگترین بندر اقیانوسی کشور است که در پنج سال اخیر توانسته توسعه خوبی را در زمینه عمرانی و واردات و صادرات داشته است.

همکاری با یونیدو در پروژه تقویت زنجیره ارزش تن‌ماهیان به ارزش 3‌ میلیون دلار

چشم‌انداز شیلات و صنایع غذایی منطقه آزاد چابهار، تکمیل زنجیره ارزش صنعت شیلات و تلاش برای رسیدن به استانداردهای جهانی به‌منظور ورود به بازارهای بین‌المللی با تأکید بر راه‌اندازی تالار بورس تن‌‌ماهیان است.

بخش دوم تجهیزات هند در بندر چابهار بزودی رونمایی می‌شود

مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: بخش دوم تجهیزات بندری از محل تعهدات 85 میلیون دلاری هندی‌ها بزودی وارد بندر شهید بهشتی چابهار شده و با حضور مسوولان 2 کشور رونمایی می‌شود.

برگزاری چهاردهمین اجلاس کمیسیون مشترک همکاری‌های اقتصادی ایران و ازبکستان در بهار 1400

معاون وزیر و رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران در دیدار با فرقت صدیق اف، معاون وزیر امورخارجه ازبکستان با اشاره به همکاری‌های منطقه آزاد چابهار با مناطق آزاد ازبکستان در زمینه‌های مختلف لجستیکی، انرژی و صنعتی بر تقویت مسیرهای جایگزین دسترسی به بازار ازبکستان تاکید کرد.
11 - 20 of 2640

آخرین اخبار آرشیو