چابهار

سیستم سرمایشی بیمارستان امام علی (ع) تجهیز و نوسازی می شود

در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی و تاکید مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار در نوسازی و بهسازی سیستم تهویه و سرمایشی بیمارستان امام علی(ع)، این سازمان اقدام به نوسازی و بهسازی سیستم تهویه و سرمایشی بیمارستان کرده است. 

در نمایشگاه ایروان شاهد جلسات هدفمند و تعیین کننده بودیم

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار در آئین اختتامیه نمایشگاه عرضه بسته‌های سرمایه‌گذاری و توانمندی‌های صادراتی مناطق آزاد در ایروان به نمایندگی از مدیران عامل اظهار داشت: امروز حاصل تلاش مستمر همکاران در برگزاری این نمایشگاه را شاهد بودیم و 7 منطقه آزاد و مدیران عامل منطقه آزاد، جلسات متعدد تعیین کننده‌ای را برگزار کردیم.

با حضور رئیس دفتر رئیس جمهور؛ اولین نمایشگاه دستاوردهای دولت مردمی سیزدهم گشایش یافت

امروز شنبه (4 شهریورماه) اولین نمایشگاه دستاوردهای دولت مردمی سیزدهم «روایت خدمت (وعده، وفا)» با حضور رئیس دفتر رئیس جمهور و مسئولین کشوری محل دائمي نمايشگاه‌هاي بين‌المللی تهران گشایش یافت.  

انعقاد تفاهم نامه همکاری مشترک چابهار با شرکت پانداگروپ اربیل

مدیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سازمان منطقه آزاد چابهار از انعقاد تفاهم نامه همکاری مشترک این منطقه آزاد با شرکت پانداگروپ اربیل در نمایشگاه بین المللی سلیمانیه عراق، با هدف توسعه روابط دو منطقه برای تبادل گردشگر خبر داد.

30 بسته سرمایه گذاری در مرز ریمدان دشتیاری آماده شد

مدیر منطقه ریمدان دشتیاری و مدیر خدمات پایانه ها و انبارهای منطقه آزاد چابهار گفت: فصل جدیدی در تجارت پایانه مرزی ریمدان با همسایه شرقی آغاز شده و هم‌اکنون 30 بسته سرمایه گذاری با یک‌هزار میلیارد تومان در این مرز فراهم شده است.

استقبال کشورهای خارجی برای حضور در چابهار

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: با استفاده از پتانسیل خدادادی و موقعیت ژئوپولوتیک چابهار، این بندر می‌تواند به پایگاهی برای تبادلات ترانزیتی در کریدور تجاری شمال به جنوب تبدیل شده و نقطه اتصالی برای تجارت آسیای میانه و مرکزی باشد.

چابهار دروازه اقیانوسی ایران با محوریت جذب گردشگر خارجی

 مدیر گردشگری و میراث فرهنگی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در نشست با فعالان گردشگری و صنایع دستی منطقه آزاد چابهار گفت: این منطقه آزاد برای حل خلاهای قانونی و حمایت از کنشگران حوزه گردشگری نیازمند راه اندازی تشکل های صنفی است.

منطقه آزاد چابهار قطب کریکت کشور / تنها پروژه ورزشی کریکت در ایران

با محوریت حمایت و توسعه ورزش کریکت در کشور و به منظور انعقاد تفاهم‌نامه فی مابین سازمان منطقه آزاد و فدراسیون انجمن‌های ورزشی کشور جلسه هم‌اندیشی توسعه کریکت کشور با حضور علی رغبتی مشاور وزیر ورزش و مدیرکل برنامه ریزی، نظارت و رئیس انجمن کریکت کشور با مهدی آبروش مدیر امور اجتماعی سازمان، حسین‌علی سلیمیان نایب رئیس وخانم رفیعی نایب رئیس کریکت بانوان‌ برگزار شد.

بهره‌مندی دفاتر مسافرتی چابهار از خدمات سفرکارت

مدیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: دفاتر مسافرتی چابهار با همکاری بانک مهر ایران از خدمات سفر کارت بهره‌مند می‌شوند.

ایران و روسیه بدنبال تقویت روابط تجاری با استفاده از ظرفیت مناطق آزاد

معاون وزیر کشور روسیه با بیان اینکه مسکو و تهران در سایه تحریم‌های غرب، بدنبال تقویت روابط اقتصادی و تجاری در چارچوب استفاده از ظرفیت‌های مناطق آزاد هستند، تاکید کرد که روابط تجاری دو کشور به سرعت در حال گسترش است.
11 - 20 of 3186

آخرین اخبار آرشیو