اخبار مناطق آزاد

منطقه آزاد قشم به کمپین "نه به تحریم و نه به کرونا" پیوست

مشاور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در امور بانوان و خانواده از همراهی منطقه آزاد قشم با فراخوان ائتلاف احزاب زنان اصلاح‌طلب برای پیوستن به کمپین "نه به تحریم و نه به کرونا" خبر داد.

فعالیت بخش عمده ای از اصناف و مشاغل در جزیره قشم تعطیل یا محدود شد

رییس کمیته نظارت، تنظیم بازار، ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات ستاد اجرایی خدمات سفر قشم گفت: فعالیت بخش عمده ای از اصناف و مشاغل در جزیره قشم همانند همه شهرهای کشور براساس مصوبه ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا و دستور ریاست جمهوری اسلامی ایران تعطیل یا محدود شد.

اطلاعیه مدیریت منابع انسانی سازمان منطقه آزاد قشم برای کارمندان در سفر

مدیر منابع انسانی سازمان منطقه آزاد قشم طی اطلاعیه ای از شرایط حضور در محل کار کارمندان در سفر این سازمان در راستای پیشگیری از شیوع کرونا و رعایت طرح فاصله گذاری اجتماعی، منطبق بر دستورالعمل های بهداشتی خبر داد.

ثبت و کنترل تردد قشموندان به داخل و خارج جزیره قشم

رییس کمیته برنامه ریزی و آمار ستاد اجرایی خدمات سفر قشم از ثبت و کنترل تردد قشموندان به داخل و خارج جزیره توسط سامانه کیا با هدف اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی تا رفع مشکل شیوع کرونا و به ویژه در ایام نوروز خبر داد.

افزایش ضریب ایمنی و سلامت پاکبانان و نیروهای فضای سبز قشم

مدیر امور شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد قشم از تامین تجهیزات و اقلام بهداشتی مورد نیاز برای افزایش ضریب ایمنی و سلامت پاکبانان و نیروهای فضای سبز قشم باهدف مبارزه و پیشگیری از گسترش بیماری کووید ۱۹ خبر داد و بر ضرورت همکاری ارگان های دولتی و خصوصی در این بخش تاکید کرد.

بازدید مومنی از واحدهای انتظامی و اجرای طرح ملی جداسازی اجتماعی در سطح شهر قشم

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم ظهر روز سیزده فروردین از فعالیت چند واحد انتظامی و ایستگاه های بازرسی در سطح شهر قشم بازدید و از نزدیک روند اجرای طرح ملی جداسازی اجتماعی را در این شهر بررسی کرد.

پیام مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم به مناسبت روز طبیعت

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در پیامی روز طبیعت سال ۱۳۹۹ را به همه مردم ایران و جزیره تبریک گفت.

اطلاع رسانی پیشگیری از کرونا مهمترین هدفگذاری ستاد

رییس کمیته اطلاع رسانی، تبلیغات، امور فرهنگی و فضای مجازی ستاد خدمات سفر قشم گفت: به رغم آمادگی کامل و گسترده این کمیته برای استقبال بی نظیر از مسافران و گردشگران نوروزی قشم، با شروع بحران شیوع ویروس منحوس کرونا در کشور و قشم، اطلاع رسانی در خصوص پیشگیری از شیوع این ویروس به عنوان هدفگذاری اصلی ستاد، در دستور کار این کمیته قرار گرفت.

عملکرد‌ مثبت کمیته های ستاد اجرایی سفر قشم در مهار ویروس کرونا

بازرس مدیرعامل در ستاد اجرایی خدمات سفر قشم گفت: فعالیت های کمیته ۱۰ گانه این ستاد براساس سیاست های رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و ریاست عالی این ستاد در مهار شیوع ویروس کرونا در جزیره قشم بسیار موثر بوده و عملکرد آنها خوب بوده است.

کنترل شیوع کرونا ویروس در آبادان قابل قبول است

استاندار خوزستان گفت: شرایط کنترل شیوع کرونا ویروس در حوزه دانشکده علوم پزشکی آبادان؛ خصوصا شهرستان آبادان، قابل قبول است.
1 - 10 of 549

آخرین اخبار آرشیو