اخبار مناطق آزاد

لزوم آمادگی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی برای ارائه خدمات استاندارد بین المللی به سرمایه گذاران داخلی و خارجی

دهمین جلسه کمیته راهبردی فناوری اطلاعات مناطق آزاد به ریاست مرتضی بانک مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی و با حضور معاونان توسعه مدیریت و مدیران فناوری اطلاعات و تحول اداری سازمان های مناطق آزاد کشور برگزار شد. 

صندوق پژوهش و فناوری ارس در پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی دفتر تاسیس می کند

مدیر مرکز رشد واحدهای فناور منطقه آزاد ارس گفت: با تصویب هیات مدیره و در راستای ارایه خدمات مناسب و سریع به شرکتهای دانش بنیان و فناور استان بزودی با تامین نیروی مورد نیاز و تحویل محل از طرف ریاست پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی، این دفتر افتتاح می شود.

آخرین وضعیت طرح مسکن بومیان منطقه آزاد کیش

معاون اقتصادی و سرمایه‌گذاری منطقه آزاد کیش گفت: در فاز بندی‌های تعریف شده در پروژه مسکن ملی در جزیره کیش، فاز یک حدود ۵ هزار متر مربع طراحی شده بود که ما پیشنهاد دادیم آن را به ۸ هزار متر مربع افزایش دهیم. موقعیت زمین برای ساخت واحد مسکونی بسیار مناسب بوده و زیرساخت‌های ساخت این واحد‌ها نیز فراهم شده است.

رفع تصرف 37.3 هزار مترمربع به ارزش 22.3میلیارد ریال از اراضی ملی در روستای دفاری قشم

رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم از رفع تصرف 37هزار و 300مترمربع از اراضی ملی واقع در خارج از محدوده طرح هادی روستای دفاری قشم خبر داد.

الزام فعالان اقتصادی قشم برای ثبت اطلاعات در سامانه جامع انبار

مدیر صنعت، معدن و تسهیل تولید سازمان منطقه آزاد قشم از الزام تمامی فعالان اقتصادی این منطه آزاد برای ثبت اطلاعات انبار و مراکز نگهداری کالا در سامانه جامع انبار مناطق آزاد و ویژه اقتصادی خبر داد.

گذراندن دوره اصناف برای صدور و تمدید مجوز صنفی در قشم الزامی است

مدیر بازرگانی و اصناف سازمان منطقه آزاد قشم گفت: از این پس تمامی فعالان صنفی و تجاری منطقه آزاد قشم برای اخذ و تمدید مجوز فعالیت ملزم به گذراندن دوره‌های اصناف هستند.

یک انتصاب در سازمان منطقه آزاد ارس

 سرپرست مدیریت طرح و برنامه سازمان منطقه آزاد ارس طی حکمی از سوی مدیرعامل این سازمان منصوب شد.

رفع تصرفات اراضی ملی و دولتی در منطقه آزاد قشم فروردین 98 تا آذر ماه 99

شفافیت در عملکرد، مبنای سیاست گذاری های سازمان منطقه آزاد قشم جهت ایجاد سازمان کارآمد است.

کمپ پارک ساحلی ناز، پایلوت ورزش های هوایی جزیره قشم

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از عملیات اجرایی فاز دوم طرح توسعه کمپ پارک ساحلی ناز درجزایر ناز قشم بازدید کرد و از نزدیک روند پیشرفت این پروژه را بررسی و دستورات مقتضی برای تسریع اجرای این پروژه صادر کرد.

بررسی وضعیت پروژه های قابل افتتاح ریاست جمهوری درجزیره قشم

آخرین وضعیت پروژه های قابل افتتاح ریاست جمهوری در بهمن ماه سال جاری در جزیره قشم در نشستی با حضور رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و جمعی از معاونین و مدیران سازمان در مرکز بین المللی رشد قشم مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
1 - 10 of 539

آخرین اخبار آرشیو