شیوه‌نامه انتقال شرکت بین مناطق آزاد و سرزمین اصلی نهایی شد
مدیر امور حقوقی از امکان انتقال شرکت بین مناطق آزاد کشور و سرزمین اصلی و ثبت شعب شرکت‌ها خبر داد.‌
بزرگترین بندر اقیانوسی کشور سهم بزرگی در اقتصاد دریا محور دارد
مدیرعامل منطقه آزاد چابهار گفت: بهره‌گیری از سیاست‌های کلی رهبر معظم انقلاب در حوزه اقتصاد دریا محور در بندر اقیانوسی چابهار می‌تواند بسیار راهگشا باشد و نقش مهمی در توسعه سواحل بلوچستان ایفا کند.
توسعه همکاری‌های صندوق ضمانت صادرات و چابهار
رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل صندوق ضمانت صادرات ایران گفت: منطقه آزاد چابهار از جایگاه استراتژیکی مهمی برخوردار است و می‌تواند در تجارت کشور اثرگذار باشد.
پنج میلیون لارو میگو ببری در آب‌های قشم رهاسازی شد
مدیر شیلات و کشاورزی سازمان منطقه آزاد قشم گفت: 5 میلیون قطعه لارو میگو از گونه ببری برای نخستین بار در آب‌های خیلج همیشه فارس منطقه جزیره جهانی قشم و با هدف بازسازی ذخایر این آبزیان رها‌سازی شد.
ضرورت اختصاص بودجه ملی برای اربعین حسینی..
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند در اولین جلسه ستاد اربعین مناطق آزاد کشور، گفت: اربعین یک رویداد ملی است و ضرورت دارد که یک بودجه ملی برای آن در نظر گرفته شود؛ اگر بخواهیم صرفا از اعتبارات سازمان منطقه آزاد اروند و یا استان استفاده کنیم قطعا جوابگوی عظمت این رویداد نخواهیم بود.
رونمایی از پوستر اولین جشنواره هنرهای تجسمی در منطقه آزاد اروند
رونمایی از پوستر اولین جشنواره هنرهای تجسمی به نام شهید «یوسف برتینا» با حضور نماینده ویژه رئیس جمهور و دبیرشورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در منطقه آزاد اروند انجام شد.
استفاده حداکثری از ظرفیت مناطق آزاد برای خدمات رسانی به زائران اربعین حسینی
دبیرشورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در اولین جلسه ستاد اربعین مناطق آزاد بر استفاده حداکثری از ظرفیت های این مناطق برای خدمات رسانی به زائران اربعین حسینی تأکید کرد.
عبدالملکی: پل «شهدای خدمت» پایان سال 1403 به بهره‌برداری می‌رسد
دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در بازدید از روند احداث پل شهدای خدمت خرمشهر، گفت: این پل یکی از طرح‌های مهم عمرانی در مناطق آزاد کشور است.
«کلینیک مادر» در اروند با حضور عبدالملکی مجدد احیا شد
آیین احیای مجدد «کلینیک مادر» با حضور دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در منطقه آزاد اروند انجام شد.
1 - 12 of 22714