اخبار مناطق آزاد

توسعه همکاریهای ترانزیتی و لجستیکی مجتمع بندری كاسپین با بنادر قزاقستان

در راستای توسعه همکاری مجتمع بندری کاسپین با بنادر اکتائو و كوریك قزاقستان و توسعه خط حمل و نقل کانتینری بنادر منطقه آزاد انزلی و بنادر قزاقستان و تسهیل تجارت از مسیر کریدور چین، قزاقستان، ایران و توسعه ترانزیت کالا و مبادلات تجاری دوکشور؛هیات تجاری از كشور قزاقستان وارد منطقه آزاد انزلی شده و از زیرساختهای بندری همچون اسكله ها،مخازن،سیلو و انبارهای مجتمع بندری كاسپین و مجموعه نمایشگاهی بازدید و از آخرین اقدامات سازمان منطقه آزاد انزلی در توسعه همكاری های با محوریت منطقه آزاد انزلی گفتگو كردند.

عمان به موافقتنامه چابهار افزوده می‌شود

وزیر راه و شهرسازی به منظور توافق در زمینه های مختلف حمل و نقلی به مسقط سفر کرد.

حضور فعال سازمان منطقه آزاد قشم در دومین نمایشگاه فناوری اطلاعات و ارتباطات کیش

سرپرست مدیریت فناوری اطلاعات و تحول دیجیتال سازمان منطقه آزاد قشم از نمایش ظرفیت‌ها و توانمندی‌های سازمان منطقه آزاد قشم در دومین نمایشگاه فناوری اطلاعات و ارتباطات کیش موسوم به کیتکس خبر داد.

گذری بر زمینه‌های توسعه همکاری مشترک ارس و مغری

در حاشیه برگزاری هفدهمین اجلاس کمیسیون مشترک همکاری‌های اقتصادی جمهوری اسلامی ایران و جمهوری ارمنستان، یاداشت تفاهم نامه منطقه آزاد ارس و منطقه آزاد مغری در ایروان به امضای مشترک دو مدیرعامل رسید.

بررسی فرصت های تجاری با حضور هیئت عراقی در ارس

با حضور هیئت عراقی در منطقه آزاد ارس، فرصت‌های تجاری و سرمایه گذاری در این منطقه بررسی شد.

از ایده ها و ابداعات نوآورانه در ارس حمایت می کنیم

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس در نخستین همایش مناطق آزاد و اقتصاد دانش بنیان گفت: از ایده ها و ابتکارات و ابداعات نوآورانه و دانش بنیان حمایت می کنیم.

اعضای اکوسیستم نوآوری ارس در حال تکمیل شدن است

رئیس پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی که بصورت ارتباط زنده تصویری در این همایش حضور داشت با اشاره به اینکه در منطقه آزاد ارس با حمایت های این سازمان اعضای اکوسیستم نوآوری در حال تکمیل شدن است گفت: وجود پردیس بین المللی دانشگاه ها، مرکز رشد ارس، صندوق پژوهش و فناوری ارس، صنایع و واحدهای صنعتی و تجاری هر کدام بخش های تکمیل کننده این اکوسیستم می باشند.

ایجاد کارخانجات فرآوری محصولات کشاورزی ـ دامی، ترانزیت کالا و برگزاری نمایشگاه های مشترک

علی اوسط اکبری مقدم مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی در جریان یک نشست مشترک مجازی با خیلیمونچیک نیکیتا سرگیویچ مدیرکل منطقه ویژه اقتصادی اورنبورگ روسیه در خصوص برنامه ها و راهکارهای توسعه همکاری ها به بحث و گفتگو پرداخت.

انتصاب سعید چلندری به سمت سرپرست شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)

با حکمی از سوی رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی، سعید چلندری به ‌عنوان سرپرست شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) منصوب شد.

تحول در توان تولیدی قشم با افتتاح ابرپروژه های زیرساختی

بخش گازی نیروگاه سیکل ترکیبی پاسارگاد قشم به ظرفیت 320 مگاوات و 25 پروژه عمرانی، شهری و بهسازی با حضور ویدئوکنفرانسی رییس جمهوری در منطقه آزاد قشم به افتتاح رسید.
1 - 10 of 293

آخرین اخبار آرشیو