اخبار مناطق آزاد

استفاده از ظرفیت‌های قانونی مجلس برای پیشرفت منطقه آزاد ارس

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس در دیدار با نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی، بر استفاده از ظرفیت‌های قانونی مجلس برای پیشرفت ارس تاکید کرد.

صنعت پتروشيمي به عنوان يك صنعت پيشران در كشور مطرح است

مشاور رييس جمهور و دبیر شورايعالي مناطق آزاد تجاري_صنعتي و ويژه اقتصادي در مراسم امضای تفاهم نامه همكاري با شركت ملی صنايع پتروشيمي ايران گفت: در راستای این تفاهم نامه پيش بيني مي كنيم که ما بتوانیم سرعت رشد و توسعه را در مناطق آزاد بهبود ببخشیم و در جهت صرفه و صلاح کشور گام مهمی برداریم.

تفاهم نامه همکاری بين دبیرخانه شورايعالي مناطق آزاد و ویژه اقتصادی و شركت ملي صنايع پتروشيمي امضا شد

تفاهم نامه پتروشيميايي و پتروپالايشگاهي بین دبیرخانه شورايعالي مناطق آزاد تجاري-صنعتي و ويژه اقتصادي و شركت ملي صنايع پتروشيمي ايران امضا و الزامات طرفين در بخش هاي مختلف نيز تفكيك و اعلام شد.

نشست «تنظیم‌گری در مناطق آزاد و اقتصاد دانش بنیان» برگزار شد

نخستین نشست از سلسله نشست‌های «نقش تنظیم‌گری در اقتصاد دانش بنیان» با محوریت موضوع مناطق آزاد، تحت عنوان «تنظیم‌گری در مناطق آزاد و اقتصاد دانش بنیان» با حضور جمعی از اعضای هیات علمی ‌دانشگاه‌ها و مدیران اجرایی کشور در مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری برگزار شد.

نگاه عملیاتی به افزایش ارتباطات و تجارت ارس با کشورهای همسایه

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس در گفت‌وگوی تصویری با سفیر ایران در ارمنستان نگاه عملیاتی این سازمان به افزایش ارتباطات و تجارت با کشورهای همسایه را مورد تاکید قرار داد.

سازمان امورمالیاتی،نگاه تسهیلگرانه و حمایتی به فعالان اقتصادی داشته باشد

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: سازمان امورمالیاتی در اعمال معافیتهای مالیاتی در مناطق آزاد& نگاه حمایتی و تسهیلگرانه به فعالان اقتصادی و تولیدکنندگان در منطقه آزاد داشته باشد. 

رفع تصرف بیش از 130 هکتار از اراضی خالصه از ابتدای سال

رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم از رفع تصرف بیش از 130 هکتار (یک میلیون 307 مترمربع) اراضی خالصه در جزیره قشم از ابتدای فروردین ماه تا پایان تیرماه سال جاری خبر داد.

مشکلات شهر تجاری درگهان با همکاری بین مسئولان قابل‌حل است

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در دیدار با مردم شهر درگهان گفت: مشکلات زیرساختی، خدماتی و رفاهی این شهر تجاری با همکاری بین مسوولان قابل‌حل است.

سرعت بخشی خدمات مردمی اولویت منطقه آزاد قشم

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از سرعت بخشی در روند خدمات به مردم به‌عنوان اولویت این منطقه آزاد یاد کرد.

نبض اقتصاد 5 تریلیون دلاری در چابهار می‌زند

مسئول اداره سازمان منطقه آزاد چابهار در یادداشتی برگزاری رویداد روز چابهار 2022 در بمبئی را نشان از آن دانست که هندوستان مسیر چابهار را جایگزین پاکستان نکرده است ولی یادآور شد که هند تا ابد معطل چابهار نمی‌ماند.
21 - 30 of 263

آخرین اخبار آرشیو