سرمایه گذاری 375 میلیارد ریالی ماکو برای آبرسانی به مناطق محروم
مدیر شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: از ابتدای سال 1400 تا پایان سال 1402 بالغ بر 375 میلیارد ریال پروژه برای اجرای پروژه های مبلمان شهری و زیر ساختی شهرداریهای منطقه، پروژه های آبرسانی به مناطق محروم روستایی و شهری و پروژه های طرح هادی روستاها در این منطقه هزینه شده است.
شهرک سینمایی ماکو، فرصتی برای تبادل فرهنگ ایرانی با همسایگان
مدیر عامل سازمان منطقه آزاد ماکو: در این شهرک 10 هکتاری، دو سوله 500 متری با تمامی امکانات مورد نیاز گروه های فیلمبرداری تجهیز می‌شود و مضاف بر آن ساختمان‌های اداری مورد نیاز تیم های تولید و تهیه کنندگان و اسکان عوامل نیز در نظر گرفته شده است.
حضور فعال مناطق آزاد در مجمع بین‌المللی اقتصادی سن‌پترزبورگ
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی که به نمایندگی از مناطق آزاد در مجمع بین المللی اقتصادی سن پترزبورگ روسیه شرکت کرده است، به بیان مزیت‌های رقابتی مناطق آزاد بعنوان بهشت سرمایه گذاری ایران برای تجار و بازرگانان خارجی پرداخت.
همه اراضی کشاورزی ماکو امسال سنددار می‌شوند
مدیرکل ثبت اسناد و املاک آذربایجان غربی گفت:‌ بیش از 62 درصد اراضی کشاورزی ماکو تاکنون سنددار شده و درصددیم تا پایان امسال کل اراضی ماکو سنددار شوند.
شیوه‌نامه انتقال شرکت بین مناطق آزاد و سرزمین اصلی نهایی شد
مدیر امور حقوقی از امکان انتقال شرکت بین مناطق آزاد کشور و سرزمین اصلی و ثبت شعب شرکت‌ها خبر داد.‌
بزرگترین بندر اقیانوسی کشور سهم بزرگی در اقتصاد دریا محور دارد
مدیرعامل منطقه آزاد چابهار گفت: بهره‌گیری از سیاست‌های کلی رهبر معظم انقلاب در حوزه اقتصاد دریا محور در بندر اقیانوسی چابهار می‌تواند بسیار راهگشا باشد و نقش مهمی در توسعه سواحل بلوچستان ایفا کند.
توسعه همکاری‌های صندوق ضمانت صادرات و چابهار
رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل صندوق ضمانت صادرات ایران گفت: منطقه آزاد چابهار از جایگاه استراتژیکی مهمی برخوردار است و می‌تواند در تجارت کشور اثرگذار باشد.
پنج میلیون لارو میگو ببری در آب‌های قشم رهاسازی شد
مدیر شیلات و کشاورزی سازمان منطقه آزاد قشم گفت: 5 میلیون قطعه لارو میگو از گونه ببری برای نخستین بار در آب‌های خیلج همیشه فارس منطقه جزیره جهانی قشم و با هدف بازسازی ذخایر این آبزیان رها‌سازی شد.
ضرورت اختصاص بودجه ملی برای اربعین حسینی..
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند در اولین جلسه ستاد اربعین مناطق آزاد کشور، گفت: اربعین یک رویداد ملی است و ضرورت دارد که یک بودجه ملی برای آن در نظر گرفته شود؛ اگر بخواهیم صرفا از اعتبارات سازمان منطقه آزاد اروند و یا استان استفاده کنیم قطعا جوابگوی عظمت این رویداد نخواهیم بود.
13 - 24 of 22730