اروند

فعال کردن ظرفیت ها شرط اصلی جذب سرمایه‌گذاری است

نماینده مردم خرمشهر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ظرفیت های اقتصادی منطقه آزاد اروند گفت: این منطقه از ظرفیت‌های بی‌نظیری به لحاظ موقعیت استراتژیک و جغرافیایی برخوردار است. اگر ظرفیت این منطقه را فعال کنیم هر سرمایه‌گذار داخلی و خارجی ترغیب به سرمایه‌گذاری در منطقه می‌شود.

کوهنورد اروندی به قله «خلنو» صعود کرد

به مناسبت گرامی داشت هفته دفاع مقدس؛ کوهنورد خرمشهری موفق شد به قله چهار هزار و 375 متری «خلنو» در استان تهران صعود کند.

تردد خودروهای اتباع عراقی، منطقه آزاد اروند را تبدیل به قطب گردشگری می‌کند

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند، تردد خودرویی دو منطقه مجاور در استان‌های خوزستان و بصره عراق را تحولی بزرگ در حیطه گردشگری قلمداد کرد.

رونمایی از طرح جدید کارت هوشمند شهروندی منطقه آزاد اروند

همزمان با هفته دفاع مقدس و با حضور معاون پارلمانی رئیس جمهور، از طرح جدید کارت هوشمند شهروندی منطقه آزاد اروند رونمایی شد.

نقش اثرگذار سازمان منطقه آزاد اروند در پیش برد اهداف آموزش و پرورش

معاون حقوقی و‌ امور مجلس وزارت آموزش و پروش در نشستی با مدیرعامل و معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند از حمایت ها و اقدامات انجام شده توسط این سازمان در حوزه های مختلف آموزش و پروش، تقدیر کرد.

رونمایی از شش کتاب دفاع مقدس هم زمان با سالروز شکست حصر آبادان

آیین رونمایی از شش کتاب دفاع مقدس هم زمان با پنجم مهرماه سالروز شکست حصر آبادان، در سالن اجتماعات منطقه آزاد اروند برگزار شد.

سازمان منطقه آزاد اروند،حامی توسعه ورزش و پیشرفت ورزشکاران

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند، در آیین افتتاح مسابقات بین‌المللی آزاد شطرنج به میزبانی شهرستان آبادان، گفت: سازمان منطقه آزاد اروند در جهت کمک به امر ورزش و توسعه فضاها و ازدیاد رویدادهایی که می‌تواند به رشد و پیشرفت ورزشکاران کمک کند، از هیچ تلاش و حمایتی فروگذار نخواهد بود.

یادواره بیش از 4 هزار شهید آبادان در دوران دفاع مقدس برگزار شد

همایش یادبود بیش از 4 هزار شهید شهرستان آبادان در دوران دفاع مقدس، همزمان با سالروز شکست حصر این شهر، در سازمان منطقه آزاد اروند برگزار شد.

یادواره چهار هزار شهید شهر آبادان برگزار می‌شود

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند از برگزاری یادواره بیش از چهار هزار شهید آبادان در دوران دفاع مقدس در سالروز شکست حصر آبادان، خبر داد.

برقراری دو پرواز جدید در مسیر آبادان به کیش و بندرعباس

دو پرواز جدید در مسیر آبادان ـ کیش و آبادان ـ بندرعباس و بالعکس، از آبان ماه امسال برقرار می‌شود.
1 - 10 of 2801

آخرین اخبار آرشیو