اروند

عملکرد منطقه آزاد اروند در سالی که گذشت؛ از افزایش صادرات تا کسب جایزه منطقه برتر در توسعه زیرساخت‌ها

منطقه آزاد اروند در سال ۹۸ شاهد موفقیت‌هایی در زمینه‌های تولید، صادرات و سرمایه گذاری بود که به نظر می‌رسد تصمیم دارد برنامه‌های خود را در سال جدید در این زمینه‌ها با قوت بیشتری پیگیری کند. این منطقه در حوزه‌های فرهنگی، هنری و گردشگری نیز اتفاقات خوبی را در سالی که گذشت پشت سر گذاشت.

کنترل شیوع کرونا ویروس در آبادان قابل قبول است

استاندار خوزستان گفت: شرایط کنترل شیوع کرونا ویروس در حوزه دانشکده علوم پزشکی آبادان؛ خصوصا شهرستان آبادان، قابل قبول است.

مسابقه عکاسی در قرنطینه

مدیر توسعه فرهنگی و هنری سازمان منطقه آزاد اروند از برگزاری مسابقه عکاسی( عکس بگیر جایزه بگیر) برای عموم مردم در دوران قرنطینه خانگی، خبر داد.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند در پیامی روز پاسدار و جانباز را تبریک گفت

اسماعیل زمانی در پیامی سالروز ولادت پرشکوه امام حسین (ع) و روز پاسدار و همچنین میلاد مسعود حضرت ابوالفضل العباس(ع) و روز جانباز را تبریک گفت.

منطقه آزاد اروند قطب صادرات فولاد و شیلات

معاون سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد اروند گفت: میزان صادرات محصولات تولیدی منطقه آزاد اروند درسال گذشته، بیش از 220 میلیون دلار بوده است.

مصمم به قطع زنجیره ی کرونا در آبادان هستیم

سید زین العابدین موسوی معاون استاندار و فرماندار ویژه آبادان از اجرای محدودیت‌های سخت گیرانه ی جدیدی در خصوص مبارزه با بیماری کرونا خبر داد و اظهار داشت: مصمم به قطع زنجیره ی کرونا در آبادان هستیم؛ مسدود شدن جاده ی ماهشهر _ آبادان یکی از مهمترین محدودیت‌هایی بود که فرماندار ویژه بر آن تاکید داشت.

اردوگاه میثاق نقاهتگاه بیماران کوئید ۱۹ در منطقه آزاد اروند شد

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند از قرار گرفتن بخشی از اردوگاه راهیان نور میثاق به عنوان نقاهتگاه بیماران کرونایی جنوب غرب خوزستان خبر داد.

تشدید اقدامات پیشگیرانه در ورود و خروج به منطقه آزاد اروند

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند گفت: تشدید اقدامات پیشگیرانه در ورود و خروج به شهرهای آبادان و خرمشهر(منطقه آزاد اروند) اجرایی می شود.

موفقیت بزرگ دانشکده علوم پزشکی آبادان در درمان بیماران مبتلا به کرونا

رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان از موفقیت بزرگ تیم تحقیقاتی عفونی این دانشکده در درمان کرونا و توقف مرگ ناشی از این بیماری خبر داد.
1 - 10 of 1607

آخرین اخبار آرشیو