اروند

صعود کوهنورد اروندی به قله «تشگر»

  • اروند,
  • دوشنبه 17 بهمن 1401 - 15:30
کوهنورد منطقه آزاد اروند ضمن گرامیداشت یاد و خاطره تمامی شهدا و مجاهدانی که با فداکاری و ایثار در مقابل دشمنان ایستادگی کردند؛ با صعود به قله3267متری «تشگر»، این عروج را به خون شهدای خلیج فارس، تقدیم کرد.

«سفیر انقلاب» در مدارس منطقه آزاد اروند به اجرای برنامه می‌پردازد

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند، از برگزاری برنامه «سفیر انقلاب» در 10 مدرسه از مناطق کم برخوردار شهرستان‌های آبادان و خرمشهر، خبر داد.

اجرای ویژه برنامه‌های دهه فجر برای مددجویان و توانخواهان منطقه آزاد اروند

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند، از اجرای برنامه های فرهنگی و اجتماعی به مناسبت دهه فجر برای مددجویان و توانخواهان در سطح منطقه خبر داد.

برنامه‌های ایام دهه فجر در منطقه آزاد اروند اعلام شد

مدیر توسعه فرهنگی و هنری سازمان منطقه آزاد اروند، از اعلام برنامه های فرهنگی چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، خبر داد.

فراخوان شناسایی و جذب صاحبان ایده و گروه‌های خلاق و نوآور منطقه آزاد اروند

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند، از انتشار فراخوان برای شناسایی و جذب صاحبان ایده و گروه‌های خلاق و نورآور منطقه آزاد اروند خبر داد.

پیچ و خم های اداری مانع فرصت های سرمایه گذاری در صنعت گردشگری نشود

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند با حضور در برنامه « بازتاب» سیمای مرکز آبادان، گفت: نباید پیچ و خم های اداری مانع ایجاد فرصت های سرمایه گذاری در صنعت گردشگری شود.

خیابان «امیرکبیر» آبادان به زودی بازگشایی می‌شود

معاون فنی و امورزیربنایی سازمان منطقه آزاد اروند، گفت: اگر شهرداری بتواند زیرسازی معابر را سریع‌تر انجام دهد، تا پایان هفته شاهد بازگشایی خیابان «امیرکبیر» در آبادان، خواهیم بود.

دومین جشنواره قرآنی مهاجر برگزار می‌شود

مدیر توسعه فرهنگی و هنری سازمان منطقه آزاد اروند، از برگزاری دومین جشنواره قرآنی مهاجر، یادبود شهدای منا خبر داد.

انتصاب سرپرست معاونت سرمایه‌گذاری و توسعه کسب‌وکارها سازمان منطقه آزاد اروند

«محمدرضا اسکندری» مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند با صدور حکمی «روح‌الله خزایی» را به‌عنوان سرپرست معاونت سرمایه‌گذاری و توسعه کسب‌وکارها این سازمان منصوب کرد.

بهره‌مندی 300 توانخواه از خدمات فرهنگی و تفریحی در آبادان

مدیر توسعه اجتماعی و ورزشی سازمان منطقه آزاد اروند، گفت: حدود 300 تن از توانخواهان تحت پوشش مراکز آموزشی توانبخشی، مراکز حرفه‌آموزی تحت پوشش نهادهای حمایتی آبادان طی 2 روز و با هدف ارتقاء نشاط و روحیه اجتماعی، از خدمات فرهنگی و تفریحی بهره‌مند شدند.
1 - 10 of 2598

آخرین اخبار آرشیو