اروند

پرداخت حقوق های نجومی در مناطق آزاد تکذیب شد

دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در مورد خبری پیرامون: «پرداخت حقوق‌های نجومی در مناطق آزاد» در خبرگزاری فارس توضیحاتی ارائه کرد.

تلاش دولت در جهت تسهیل چالش های شهرک های صنعتی

استاندار خوزستان، گفت: دولت تلاش دارد امور و چالش های شهرک های صنعتی در جهت توسعه و کارآفرینی را تسهیل نماید تا واحدهای تعطیل و نیمه تعطیل، وارد چرخه تولید شوند.

اجرای مصوبات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید لازم الاجراست

سرپرست سازمان منطقه آزاد اروند، گفت: اجرای مصوبات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید لازم الاجراست و هرکس از آن تخطی کند، می بایست مورد پیگرد قرار گیرد.

شرکت های مهندسین مشاور و پیمانکاران مناطق آزاد در فهرست ارجاع کار قرار می گیرند

دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در اطلاعیه ای اعلام کرد شرکت های مهندسین مشاور و پیمانکاران دارای سابقه کار در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در ارجاع کار مد نظر قرار می گیرند. 

استقرار دانش مدل سازی اطلاعات ساخت ( BIM) در منطقه آزاد اروند

در آیین بهره‌برداری از 62 طرح‌ سرمایه گذاری و زیر بنایی در مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی کشور با دستور رییس جمهور؛ از استقرار دانش مدل سازی اطلاعات ساخت ( BIM) در منطقه آزاد اروند، رونمایی شد.

مرمت و احیاء عکاسخانه « ژرژ یونانی» با کاربری رستوران – موزه

مدیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سازمان منطقه آزاد اروند، از تصویب طرح مرمت و احیای «عکاسخانه ژرژ یونانی» با کاربری رستوران - موزه در جلسه شورای فنی میراث فرهنگی استان خوزستان، خبر داد.

برگزاری کمپ آموزشی تولید محتوا و مدیریت شبکه های مجازی در اروند

مرکر نوآوری اروندتک با همکاری روابط عمومی و اموربین الملل سازمان منطقه آزاد اروند اقدام به برگزاری کمپ آموزشی 3ماهه تولید محتوا و مدیریت شبکه های مجازی می کند.

نقش اثرگذار دانشگاه فرهنگیان در بالارفتن رشدآموزشی منطقه

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند، گفت: با توانمند سازی و فعال کردن دانشگاه فرهنگیان، آموزش و پرورش منطقه رشد بیشتری خواهد داشت.

امنیت پایدار با سرمایه گذاری و توسعه گردشگری محقق می شود

سرپرست سازمان منطقه آزاد اروند گفت: امنیت پایدار با سرمایه گذاری و توسعه گردشگری در منطقه، محقق می شود.

با حضور ویدئو کنفرانسی رئیس جمهور 17 پروژه صنعتی در منطقه آزاد اروند افتتاح و کلنگ زنی شد

در پنجمین آیین افتتاح طرح‌ها و پروژه‌های مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور با حضور حسن روحانی رئیس جمهور در قالب ویدئو کنفرانس، امروز 11 پروژه در منطقه آزاد اروند افتتاح و کلنگ زنی 6 پروژه دیگر نیز آغاز شد.
1 - 10 of 2171

آخرین اخبار آرشیو