اروند

حضور نمایندگان مناطق آزاد ایران در نمایشگاه گردشگری فیتور اسپانیا 

نمایشگاه فیتور اسپانیا 2020؛ به عنوان یکی از بزرگترین و مهم ترین نمایشگاه های صنعت گردشگری در دنیا، روز دوم بهمن ماه 98 در حالی چهلمین دوره از برپایی خود را آغاز کرده است که نمایندگانی از مناطق آزاد جمهوری اسلامی ایران نیز در این نمایشگاه حضور دارند. 

اولین همایش تجلیل از مادران و همسران شهدا در منطقه آزاد اروند

به مناسبت سالروز وفات حضرت ام البنین(س) و در راستای آرامش و امنیت امروز ایران اسلامی که مدیون خانواده شهداء، ایثارگران و جانبازان است؛ بیش از 400 مادر و همسر گرانقدر شهید در منطقه آزاد اروند، تجلیل می شوند.

حضور سازمان منطقه آزاد اروند در نمایشگاه صنعت گردشگری مادرید

سازمان منطقه آزاد اروند در نمایشگاه صنعت گردشگری مادرید (FITUR) که از تاریخ دوم الی ششم بهمن ماه در شهر مادرید کشور اسپانیا برگزار می گردد، حضور پیدا کرد.

بهترین نسبت بودجه عمرانی به جاری در سازمان های مناطق آزاد کشور است

سرپرست مدیریت فنی و امور زیر بنایی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: تنها دستگاه اجرایی کشور که امروز می تواند طبق مصوبه قانونی 60 تا 70درصد بودجه خود را در بخش عمرانی هزینه کند، سازمان های مناطق آزاد هستند.

هموارسازی بستر ورود گردشگران به منطقه آزاد اروند

در نشستی اختصاصی با رایزن اقتصادی و معاون سرکنسول ایران در بصره، هموارسازی بستر ورود گردشگران به منطقه و کشور مورد ارزیابی قرار گرفت.

بررسی مشکلات پیش روی پروازهای داخلی و خارجی فرودگاه آبادان

معاون سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد اروند گفت: نشستی به منظور بررسی مشکلات پیش روی پروازهای داخلی و خارجی فرودگاه بین المللی آیت الله جمی آبادان برگزار شد.

گرامیداشت روز ملی هوای پاک با شعار «هوای پاک، اقدام و عمل»

معاون فرهنگی،اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند با توجه به نام گذاری بیست و نهم دی ماه به نام روز ملی هوای پاک، گفت: امسال این روز با شعار «هوای پاک، اقدام و عمل» در کشور گرامی داشته می شود.

بکارگیری دانش فنی جدید در مهندسی عمران منطقه آزاد اروند

معاون فنی و امور زیربنایی سازمان منطقه آزاد اروند بروز شدن و بکارگیری دانش فنی جدید در مهندسی عمران منطقه را از رویکردهای اصلی این سازمان در آینده برشمرد.

افتتاح سالن آزمون آنلاین شهدای مقاومت آبادان

سالن آزمون آنلاین شهدای مقاومت آبادان با اعتبار هشت هزار میلیون ریال و با مشارکت سازمان منطقه آزاد اروند و مراکز آموزش فنی و حرفه ای آبادان، افتتاح شد.

هشتمین کارگاه ارتقاء سطح دانش و مهارت مدیران، مربیان مهدهای کودک و پیش دبستانی منطقه آزاد اروند

هشتمین کارگاه ارتقاء سطح دانش و مهارت در راستای توزیع بسته های آموزشی«زمین ما و آنچه در آن است» بین مهدهای کودک و مراکز پیش دبستانی شهری و روستایی، توسط سازمان منطقه آزاد اروند برگزار شد.
1 - 10 of 1496

آخرین اخبار آرشیو