اروند

فقدان یک پژوهشگاه تخصصی خلاء مناطق آزاد است

معاون فرهنگی، اجتماعی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در جلسه چگونگی شکل گیری و تحقق پذیری منطقه 11 آموزش عالی با رویکرد آموزش های بین المللی در منطقه آزاد اروند، گفت: نقطه خلاء مناطق آزاد فقدان یک پژوهشگاه تخصصی، برای این مناطق است.

عزم و ارادۀ جوانان برای تغییر وضع موجود به‌‌‌بزرگی مشکلات است‌

معاون فرهنگی، اجتماعی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در دیدار با امام جمعه خرمشهر، گفت: عزم و ارادۀ جوانان برای تغییر وضع موجود به‌‌‌بزرگی مشکلات است‌.

منطقه آزاد اروند باید راوی باشد

معاون فرهنگی، اجتماعی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در حاشیه بازدید از موزه جنگ خرمشهر، گفت: منطقه آزاد اروند می بایست برای هشت سال ایثار، فداکاری، دفاع مقدس و همه آن مفاهیم و ارزش هایی که به مرور در حال فراموشی است؛ راوی باشد.

نشست هم اندیشی مدیران روابط عمومی سازمان های مناطق آزاد کشور برگزار شد

نخستین نشست هم اندیشی مدیران روابط عمومی سازمان های مناطق آزاد کشور با حضور «سعید محمد» مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی در محل دبیرخانه شورایعالی برگزار شد.

مدیر توسعه و تسهیل سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد اروند منصوب شد

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند، طی حکمی «روح اله تهرانی» را به سمت مدیر توسعه و تسهیل سرمایه گذاری این سازمان، منصوب کرد.

مدیر بهبود محیط کسب و کار و توسعه رقابت سازمان منطقه آزاد اروند منصوب شد

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند، طی حکمی« روح اله خزائی » را به سمت مدیر بهبود محیط کسب و کار و توسعه رقابت سازمان منطقه آزاد اروند، منصوب کرد.

سومین میز خدمت در سازمان منطقه آزاد اروند برگزار شد

معاون سرمایه گذاری و توسعه کسب و کارهای سازمان منطقه آزاد اروند در سومین دیدار مردمی با معاونین این سازمان،گفت: با توجه به مراجعات متعدد شهروندان به سازمان منطقه آزاد اروند و مطرح کردن مشکلات، مدیریت جدید این سازمان تصمیم به راه اندازی دیدارهای مردمی( میز خدمت) گرفت.

تقویت کسب و کارهای نوین در آبادان نیازمند آموزش و فرهنگ سازی است

معاون سرمایه گذاری و توسعه کسب و کارهای سازمان منطقه آزاد اروند در دیدار با اعضای هیات رئیسه اتاق اصناف آبادان، گفت: تقویت کسب و کارهای نوین و اینترنتی در این شهرستان نیازمند آموزش و فرهنگ سازی است.

ضرب‌الاجل یک هفته ای برای ساماندهی اتاق اصناف خرمشهر

معاون سرمایه گذاری و توسعه کسب و کارهای سازمان منطقه آزاد اروند با تعیین ضرب الاجل یک هفته ای برای ساماندهی مشکلات اتاق اصناف شهرستان خرمشهر گفت: تعلل در رفع مشکلات به هیچ وجه قابل قبول نیست.

افتتاح آموزشگاه آزاد هنرهای تجسمی «محمد جانی»

آموزشگاه آزاد هنرهای تجسمی «محمد جانی» در آبادان به مدیر مسئولی«فاطمه محمد جانی» با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد اروند، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آبادان، استاد امجد، استاد زرین و جمعی از هنرمندان، افتتاح شد.
31 - 40 of 2336

آخرین اخبار آرشیو