اروند

موضوع واگذاری آزمایشگاه غدا و دارو به هیچ نهادی تا کنون مطرح نشده است

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند در برنامه بازتاب صداو سیمای مرکز آبادان، گفت: اصلا موضوع واگذاری آزمایشگاه غدا و دارو به هیچ نهادی تا کنون مطرح نشده و فعالیت آن طبق روال گذشته، همچنان ادامه دارد.

هدف سازمان منطقه آزاد اروند استفاده بهینه از آزمایشگاه غذا و دارو است

معاون توسعه مدیریت سازمان منطقه آزاد اروند در برنامه ی بازتاب صداو سیمای مرکز آبادان، گفت: هدف این سازمان استفاده بهینه از آزمایشگاه غذا و دارو و خدمات رسانی بهتر به مردم منطقه بوده است.

همه ما ادامه دهنده راه شهید سلیمانی باشیم

معاون توسعه مدیریت در آئین دومین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی، گفت: امیدوار هستیم همه ما ادامه دهنده راه سردار شهید قاسم سلیمانی، باشیم.

حاج قاسم سلیمانی مصداق عینی «اَشِدّآءُ عَلَی الکُفّارِ رُحَمآءُ بَینَهُم» بود

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند در مراسم دومین سالگرد شهادت سرداران رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی و ابو مهدی المهندس، گفت: حاج قاسم سلیمانی مصداق عینی «اَشِدّآءُ عَلَی الکُفّارِ رُحَمآءُ بَینَهُم» بود.

شفاف سازی آخرین وضعیت آزمایشگاه غذا و دارو منطقه آزاد اروند

در پی انتشار گفتگوی خبری معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی آبادان و واکنش نمایندگان مردم شریف شهرستان های آبادان و خرمشهر در مجلس شورای اسلامی، روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد اروند توضیحاتی را در این خصوص ارائه نمود.

کارگروه توسعه تجارت در منطقه آزاد اروند ایجاد می شود

معاون سرمایه گذاری و توسعه کسب و کارهای سازمان منطقه آزاد اروند از تشکیل کارگروه توسعه تجارت در این منطقه خبر داد.

تشریفات زائد نباید مانعی برای فعالیت بخش خصوصی شود

معاون سرمایه گذاری و توسعه کسب و کارهای سازمان منطقه آزاد اروند با تاکید بر استفاده از ظرفیت‌های بخش خصوصی و ایجاد بستر الکترونیکی در راستای کمک به این بخش گفت: تشریفات زائد همچنان مانع فعالیت بخش خصوصی است.

قائل به تکثر با یک هدف مشترک هستیم

امام جمعه خرمشهر در نشست با معاون فرهنگی اجتماعی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد؛ گفت: ما قائل به تکثر با یک هدف مشترک هستیم که سازمان منطقه آزاد اروند می تواند این کار را انجام دهد تا دستگاه های مختلف بصورت متوازن رشد و توسعه فرهنگ اسلامی ایرانی را ایجاد و پیش ببرند.

نشست هم اندیشی فعالان فرهنگی اروند با معاون فرهنگی، اجتماعی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد

مهدی حسین زاده در نشستی صمیمانه با فعالان فرهنگی و اجتماعی منطقه آزاد اروند؛ از نزدیک دیدار کرد.

بهره مندی از توسعه کشاورزی با ایجاد اداره کل جهاد کشاورزی منطقه آزاد اروند

معاون سرمایه گذاری و توسعه کسب و کارهای سازمان منطقه آزاد اروند، ایجاد اداره کل جهاد کشاورزی برای منطقه را از الزامات توسعه کشاورزی در شهرستان های آبادان و خرمشهر دانست.
21 - 30 of 2336

آخرین اخبار آرشیو