اروند

رونمایی از سند مسئولیت اجتماعی در منطقه آزاد اروند

معاون توسعه مدیریت سازمان منطقه آزاد اروند: همزمان با سالروز آزادسازی خرمشهر، فرایند تدوین سند راهبردی مسئولیت اجتماعی منطقه آزاد اروند آغاز شد.

نقش سازمان منطقه آزاد اروند تسهیل گری و رفع موانع است

سرپرست سازمان منطقه آزاد اروند در نشست کارگروه رفع موانع تولید، تجارت و صادرات؛ گفت: باید موانع را از سر راه تجار و تولید کنندگان برداریم و نقش تسهیل گر را ایفا کنیم.

تشکیل کمیته هماهنگی در شلمچه گامی به سوی رفع موانع

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند در جلسه کارگروه رفع موانع تولید، تجارت و صادرات، گفت: تشکیل کمیته هماهنگی و سیاست گذاری توسط تمام دستگاه های اجرایی مستقر در شلمچه، کمک موثری در کاهش آسیب های موجود می کند.

کسب رتبه های برتر در سومین سمینار بین المللی مسئولیت های اجتماعی (CSR) توسط منطقه آزاد اروند

منطقه آزاد اروند در سومین سمینار بین المللی مسئولیت های اجتماعی در سه بخش حائز رتبه های برتر شد.

احصاء تراز تجاری کربن، جدیدترین برنامه زیست محیطی در‌مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور

سازمان های مناطق آزاد بعنوان حاکمیت می بایست به حوزه محیط زیست و زمینی که میراثی برای آیندگان است توجه ویژه ای داشته باشند و به منظور محاسبه دقیق و ارزیابی این امر پروژه احصاء تراز تجاری کربن در دستور کار دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی قرار گرفته است.

فلسفه وجودی مناطق آزاد برای حضور فعالان اقتصادی است

مشاور رئیس جمهور و دبیرشورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: فلسفه وجودی مناطق آزاد، حضور فعالان اقتصادی و رفع موانع تولید و پشتیبانی و مانع زدایی است.

مشکل کمبود تخت و دستگاه اکسیژن در خوزستان نداریم

رئیس دانشگاه علوم پزشکی خوزستان، گفت: با توجهی که به دانشگاه های علوم پزشکی خوزستان شد، مشکل کمبود تخت و دستگاه اکسیژن دراستان را نداریم.

برگزاری سومین سمینار بین المللی CSR در منطقه آزاد اروند

سمینار بین المللی مسئولیت اجتماعی، با محوریت مناطق آزاد تجاری و تفکر مسئولانه (CSR) همراه رویکرد ارائه عملکرد این مناطق و اعلام برگزیدگان در محل سالن همایش های سازمان منطقه آزاد اروند، به مدت دو روز در حال برگزاریست.

مدیران در طرح‌های توسعه‌ای، حمایت از نیازمندان را در نظر بگیرند

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، گفت: انتظار داریم مدیران در کنار اجرای طرح‌ها، پیوست حمایت از نیازمندان را نیز مدنظر قرار دهند.

مدیران در طرح‌های توسعه‌ای حمایت از نیازمندان را در نظر بگیرند

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، گفت: انتظار داریم مدیران در کنار اجرای طرح‌ها، پیوست حمایت از نیازمندان را نیز مدنظر قرار دهند.
11 - 20 of 2154

آخرین اخبار آرشیو