اروند

استقبال غرفه داران از نمایشگاه سوغات، هدایا و صنایع‌دستی اروند/ واگذاری نمایشگاه منطقه آزاد اروند به بخش خصوصی

خانی، معاون سرمایه‌گذاری سازمان منطقه آزاد اروند گفت: نمایشگاه منطقه آزاد اروند با استقبال خوب غرفه‌داران مواجه شده و 160 غرفه از شهرها و استان‌های مختلف کشور در این نمایشگاه مستقر هستند.

برگزاری بیست و نهمین همایش سالانه خانواده شهیدان نیروی دریایی در منطقه آزاد اروند

بیست و نهمین همایش سالانه خانواده شهیدان، جانبازان، آزادگان و پیشکسوتان تکاور نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در سالن همایش های سازمان منطقه آزاد اروند، برگزار شد.

یادواره « القاسم یجمعنا» مراسمی در جهت ترویج مکتب حاج قاسم سلیمانی

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند برگزاری یادواره سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس را در راستای ترویج مکتب حاج قاسم و عمل به آن، دانست.

انعقاد تفاهم نامه آموزشی، پژوهشی و اجرایی بین سازمان منطقه آزاد اروند و دانشگاه آزاد اسلامی

تفاهم نامه آموزشی، پژوهشی و اجرایی بین سازمان منطقه آزاد اروند و دانشگاه آزاد اسلامی استان خوزستان به منظور ایجاد گسترش هم فکری و همکاری های آموزشی و پرورشی و حمایت از تحقیقات، پژوهش، نوآوری و تولید علم با حضور «محمدرضا اسکندری» مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند و«علی افروس» رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خوزستان، منعقد شد.

بازدید معاون سرمایه گذاری و توسعه کسب و کارهای سازمان منطقه آزاد اروند از شهرک صنعتی خرمشهر

معاون سرمایه گذاری و توسعه کسب و کارهای سازمان منطقه آزاد اروند از شهرک صنعتی خرمشهر بازدید و از نزدیک در جریان روند فعالیت آنها قرار گرفت.

دیدار مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند با کارکنان این سازمان

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند طی نشستی صمیمانه با جمعی از کارکنان این سازمان دیدار کرد.

برگزاری نمایشگاه سوغات و هدایا در منطقه آزاد اروند

معاون سرمایه گذاری و توسعه کسب و کارهای سازمان منطقه آزاد اروند، از برگزاری نمایشگاه سوغات و هدایا از 20تا 30 دی ماه سال‌جاری در این منطقه خبر داد.

شهدا پهلوانان واقعی هستند

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند در یادنامه «مهر مادر» که به مناسبت ایام فاطمیه در تئاتر شهر آبادان بزرگزار شد، گفت: شهدا خودشان را از قل و زنجیز دنیا رها کردند؛ براستی که آنها پهلوانان و قهرمانان واقعی هستند.

در دومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی دونده شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی مسافت 27 کیلومتر را دوید

به مناسبت دومین سالروز شهادت سردار قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس، دونده برتر شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی آبادان ، مسافت 27 کیلومتری از فرودگاه آبادان تا منطقه صفر مرزی شلمچه را طی 3 ساعت دوید.

برگزاری چهارمین میز خدمت در سازمان منطقه آزاد اروند

با حضور مدیرعامل و معاونین سازمان منطقه آزاد اروند، چهارمین میز خدمت جهت رسیدگی به مشکلات شهروندان، برگزار شد.
11 - 20 of 2336

آخرین اخبار آرشیو