اروند

منطقه آزاد اروند به قطب علمی و دانشگاهی منطقه تبدیل می‌شود + فیلم

سرپرست سازمان منطقه آزاد اروند از برنامه‌ریزی‌ها برای تبدیل شدن اروند به قطب علمی و دانشگاهی در بین کشورهای همسایه می‌گوید.

افتتاح 50 پروژه با ارزش 80 هزار میلیارد ریال در مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی / 217 هزار میلیارد تومان پروژه در مناطق آزاد در دست احداث است 

بهره‌برداری از 50 پروژه عمرانی، تولیدی و زیربنایی با ارزش 80 هزار میلیارد ریال و آغاز عملیات اجرایی 50 پروژه دیگر با ارزش سرمایه گذاری بیش از  641 هزار میلیارد ریال در مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی با فرمان رئیس جمهور و از طریق ویدئو کنفرانس آغاز خواهد شد.

افتتاح نمایشگاه صنایع دستی در منطقه آزاد اروند

به مناسبت روز جهانی صنایع دستی، نمایشگاه صنایع و هنرهای دستی همراه با برگزاری کارگاه های مختلف هنری در بازار (خلیج فارس) آبادان افتتاح شد.

کارگاه فنون و تکنیک های تسهیل گری بوم گردی و گردشگری در جوامع محلی

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند از برگزاری کارگاه آموزشی و توان افزایی در منطقه با موضوع روش ها و تکنیک های تسهیل گری حوزه گردشگری در جوامع محلی، برای اولین بار در کشور خبر داد.

« سوگ آفتاب» دیپلم افتخار نخستین جشنواره ملی نماهنگ روستا و عشایر را کسب کرد

«سوگ آفتاب» به تهیه کنندگی روابط عمومی و اموربین الملل سازمان منطقه آزاد اروند، دیپلم افتخار بهترین نماهنگ اولین جشنواره ملی نماهنگ روستا و عشایر را کسب کرد.

ارائه خدمات رایگان دندان پزشکی در منطقه آزاد اروند

در راستای تفاهم نامه مشترک واحد امور مشارکت ها ی اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی، خدمات بهداشتی درمانی آبادان و سازمان منطقه آزاد اروند؛ برنامه های ویزیت و ارائه ی خدمات رایگان دندانپزشکی با همکاری معاونت بهداشت و مراکز بهداشت شهرستان های آبادان و خرمشهر، انجام شد.

افتتاح اسکله استند آپ پدل برد در منطقه آزاد اروند

نخستین اسکله تخصصی پدل برد منطقه، در رودخانه اروند کوچک افتتاح شد.

انتصاب مشاور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند در امورخانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران

سیدعلی حسینی به سمت مشاور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند در امورخانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران، منصوب شد.

ثبت آماری جایگزین ثبت سفارش در مناطق آزاد می شود

معاون سرمایه گذاری و توسعه کسب و کارهای سازمان منطقه آزاد اروند، گفت: با پیگیری های «دکتر جلیل مختار» نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی، رأی دیوان اداری فسخ و از این پس ثبت سفارش برای واردات کالا به مناطق آزاد لغو و ثبت آماری جایگزین آن می شود.

رفع مشکلات شلمچه در گرو اجرایی شدن مدیریت یکپارچه

سرپرست معاونت سرمایه گذاری و توسعه کسب و کارهای سازمان منطقه آزاد اروند در جلسه کارگروه رفع موانع تولید، تجارت و صادارت گفت: مرتفع شدن مشکلات شلمچه در گرو اجرایی شدن مدیریت یکپارچه است.
1 - 10 of 2154

آخرین اخبار آرشیو