شهر فرودگاهی امام(ره)

بازدید وزیر راه از کارخانه نوآوری و صنایع خلاق سروش سیما شهر فرودگاهی امام خمینی(ره)

وزیر راه و شهرسازی از کارخانه نوآوری و صنایع خلاق سروش سیما شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) بازدید کرد.

استفاده از ظرفیت‌های منطقه آزاد و ویژه اقتصادی فرودگاه امام خمینی (ره) در توسعه لجستیک کشور

وزیر راه و شهرسازی در بازدید سرزده از شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) گفت: منطقه آزاد و منطقه ویژه اقتصادی در کنار مهم‌ترین دروازه ورودی هوایی کشور دارای ویژگی‌های منحصر به فرد و ممتاز است.

جایگاه ویژه فرودگاه امام خمینی(ره) در برقراری تعاملات روابط تجاری ایران ـ سوریه

شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) با تحت اداره داشتن دو منطقه آزاد و ویژه اقتصادی و مهم‌ترین فرودگاه بین‌المللی کشور می‌تواند در برقراری تعاملات روابط تجاری با کشور سوریه، جایگاه ویژه‌ای در سیاست‌های اقتصادی وزیر محترم راه و شهرسازی داشته باشد.

منطقه آزاد تجاری - صنعتی و ویژه اقتصادی شهر فرودگاهی امام خمینی(ره)

هشتمین منطقه آزاد کشور هم راستا با ماموریت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) با راهبرد تقویت موقعیت کشور در شبکه حمل ونقل هوایی بین‌المللی، افزایش درآمد ناشی از ترانزیت و حمل ونقل کالا و مسافر هوایی، کمک به ایجاد اشتغال مولد و تبدیل فرودگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) به قطب اول حمل‌ونقل بار و قطب دوم حمل‌ونقل مسافری منطقه، ایجاد شده است.

نشست هم اندیشی مدیران روابط عمومی سازمان های مناطق آزاد کشور برگزار شد

نخستین نشست هم اندیشی مدیران روابط عمومی سازمان های مناطق آزاد کشور با حضور «سعید محمد» مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی در محل دبیرخانه شورایعالی برگزار شد.

پیوست فرهنگی در مناطق آزاد امری لازم الاجراست

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی گفت: مناطق آزاد کشور از ظرفیت بالای فرهنگی برخوردارند و معاونان فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان های این مناطق باید بهره کافی از این فرصت ها را ببرند.

منطقه آزاد فرودگاه امام (ره) یکی از ظرفیت های مهم اقتصاد کشور محسوب می شود

مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی امروز سه شنبه (23 آذرماه) با حضور در شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) از هسته پیشران 240 هکتاری منطقه آزاد شهر فرودگاهی و انبار هوشمند بار این منطقه بازدید کرد.

ارتقای زیرساخت‌های فرودگاه امام خمینی (ره) در دوران کرونا

معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) دیدار و گفت‌وگو کرد.

پرداخت حقوق های نجومی در مناطق آزاد تکذیب شد

دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در مورد خبری پیرامون: «پرداخت حقوق‌های نجومی در مناطق آزاد» در خبرگزاری فارس توضیحاتی ارائه کرد.

شرکت های مهندسین مشاور و پیمانکاران مناطق آزاد در فهرست ارجاع کار قرار می گیرند

دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در اطلاعیه ای اعلام کرد شرکت های مهندسین مشاور و پیمانکاران دارای سابقه کار در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در ارجاع کار مد نظر قرار می گیرند. 
1 - 10 of 500

آخرین اخبار آرشیو