شهر فرودگاهی امام(ره)

رشد 200 درصدی تعداد پرواز و 285 درصدی تعداد مسافر در فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره)

  • سه شنبه 16 فروردين 1401 - 11:39
عضو هیئت مدیره و معاون بهره برداری فرودگاهی اظهار داشت: در ایام نوروز 1401، از مورخ 25 اسفند لغایت 7 فروردین 1401، شاهد بیش از 1834 پرواز مسافری و تردد بیش از 278 هزار مسافر بودیم که نسبت به مدت مشابه سال قبل به ترتیب 200 و 285 درصد رشد داشته است.

سازمان بازرسی اصلی‌ترین دستگاه نظارتی در همه ابعاد دستگاه های اجرایی کشور

  • سه شنبه 16 فروردين 1401 - 11:36
معاون بازرس کل امور راه و شهرسازی سازمان بازرسی کشور از روند اعزام و پذیرش مسافرین نوروزی در شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) بازدید کرد.

استاندارد سازی و افزایش تابلوهای اطاعات پرواز در دستور کار شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره)

  • سه شنبه 16 فروردين 1401 - 11:34
طی بازدید رئيس هیئت مدیره و مدیرعامل این شرکت از ترمینال مسافری بر اساس گزارش مردمی و بررسی های کارشناسی از روند پذیرش و اعزام مسافر، دستور داد با قید فوریت استاندارد سازی و افزایش تابلوهای اطاعات پرواز در دستور کار قرار گیرد .

بازدید عضو هیئت مدیره و معاون بهره برداری فرودگاهی از باند و سطوح پروازی شهر فرودگاهی امام خمینی(ره)

  • سه شنبه 16 فروردين 1401 - 11:30
علیرضا مجذوبی عضو هیئت مدیره و معاون بهره برداری فرودگاهی پنج شنبه چهارم فروردین از باند و سطوح پروازی شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) بازدید کرد.

قدردانی مدیرعامل شرکت هواپیمایی ایران ایرتور از خدمات ارائه شده به مسافرین و پرواز ها فرودگاه امام خمینی(ره)

  • سه شنبه 16 فروردين 1401 - 11:29
مدیرعامل شرکت هواپیمایی ایران ایرتور از رئیس هیئت مدیره شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) به خاطر کیفیت خدمات ارائه شده به مسافرین و پروازها قدردانی کرد.

بازدید معاون استاندارد پرواز سازمان هواپیمایی کشوری از ایرلاین های فعال در فرودگاه امام خمینی (ره)

  • سه شنبه 16 فروردين 1401 - 11:27
آرش خدایی معاون استاندارد پرواز سازمان هواپیمایی کشوری، از ایرلاین های فعال در فرودگاه امام خمینی (ره) بازدید کرد.

تخصیص اعتبار مکفی نسبت به تغییر نقاله‌های ایکس ری های موجود مناسب با رفاه حال مسافر

رئیس هیئت‌ مدیره و مدیرعامل شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) ضمن قدردانی از زحمات پلیس فرودگاه و لزوم فعال بودن تمامی گیت‌ها به منظور جلوگیری از ایستایی مسافر، بر هماهنگی مدیران ترمینال با پلیس تاکید کرد و دستور داد: با تخصیص اعتبار مکفی نسبت به تغییر نقاله‌های ایکس ری های موجود مناسب با رفاه حال مسافر اقدام واصلاح و بهینه سازي آن به سرعت انجام شود.

فرودگاه امام خمینی(ره) بیشترین سهم در اعزام و پذیرش مسافران نوروزی را به خود اختصاص خواهد داد

معاون هوانوردی و اموربین الملل سازمان هواپیمایی کشوری باحضور سرزده در ترمینال یک مسافری شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) ضمن بازدید از جریان اعزام وپذیرش مسافران نوروزی به بررسی تغییرات و بهبود های انجام شده پرداختند.

رتبه سوم سوددهی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) در وزارت راه‌ و شهرسازی

جلسه بررسی گزارش حسابرسی صورت‌های مالی طرح تملک دارایی‌های سرمایه‌ای شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) با سرپرست مرکز امور مجامع و نظارت بر قراردادها و نماینده وزیر راه و شهرسازی در مجمع عمومی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) تشکیل شد.

درخشش مناطق آزاد در مسابقات اتومبیلرانی کشوری

با وجود نوپا بودن هیات‌های ورزشی مناطق آزاد، عملکرد آنان در مسابقات کشوری چشم‌گیر بوده است و این مناطق می‌توانند با بهره‌گیری از موقعیت جغرافیایی، ظرفیت‌های قانونی و زیرساخت‌های ورزشی خود، نقش مهم و مؤثری در توسعه باشگاه‌های حرفه‌ای، اقتصاد ورزش و گردشگری ورزشی ایفا نمایند.
11 - 20 of 520

آخرین اخبار آرشیو