شهر فرودگاهی امام(ره)

اعلام قیمت پایه اجاره اراضی در منطقه آزاد شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)

عضو هيئت مديره، معاون امور اقتصادي و سرمايه گذاري و رئيس كميته ارزيابي زمين منطقه آزاد شهر فرودگاهي امام خمینی(ره) از آخرین قیمت گذاری اراضی این منطقه آزاد خبر داد.

بازدید رئیس امور ساختار های سازمانی سازمان امور استخدامی کشور از شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)

علیرضا شاهپری، رئیس امور ساختار های سازمانی سازمان امور استخدامی کشور و هوشنگ یاورپور، معاون توسعه مدیریت و منابع شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) به منظور تحلیل شرایط و هدفمندسازی عملکرد نیروی انسانی در این مجموعه نشستی مشترک در شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) برگزار کردند.

سرپرست عملیات فرودگاهی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) منصوب شد

سکان دار جدید عملیات فرودگاهی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) مسئولیت سنگین خود را به دست گرفت تا باری دیگر فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) با تکیه بر دانش و تجربه، پیشرو درمسیر موفقیت حرکت کند.

شکل گیری هسته ایجاد شهر هوشمند در قلب شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)

رئيس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) با تاکید بر اهمیت گام برداشتن به سوی ایجاد شهرالکترونیک و هوشمند گفت: شهر الکترونیک در شرایطی محقق خواهد شد که اجزاء فعال در شهر هر یک به شکل مجزا الکترونیک و هوشمند شوند و این اجزا به شکل سیستماتیک و معنی دار اینتگریت شوند. همچنین در شرایطی می توان از هوشمندی و الکترونیک بودن شهر سخن گفت که برنامه ریزی به صورت سیستمی انجام و هماهنگ اجرا شود و آنچه باید نسبت به آن توجه داشت اینکه هسته مدیریت شهر هوشمند مورد توجه محوری قرار گیرد. این هسته وظیفه اتصال هماهنگ اجزا را به عهده دارد.

راهبر امور هوانوردي شركت شهر فرودگاهي امام خميني(ره) منصوب شد

محمد مهدی کربلایی، رئيس هيئت مديره و مديرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) در تازه ترین ابلاغ خود راهبری امور هوانوردی را به "عليرضا مجذوبي" محول کرد.

انجام بیش از ١٠ هزار تست تشخیص ویروس کووید١٩

مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) آخرین اقدامات و مصوبات ستاد مبارزه با کرونا این مجموعه را تشریح کرد. بر این اساس بیش از ٥٠٠ تست تشخیص کرونا در ٨ مرحله از کارکنان ستادی شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) و بیش از ١٠ هزار تست توسط کارشناسان مراقبت بهداشت مرزی از مسافران ورودی به کشور گرفته شده است.

یک انتصاب در شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره)

محمد مهدی کربلایی، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) طی حکمی "محمد جعفرآبادی" را به عنوان مدیرکل دفتر شهر فرودگاهی الکترونیکی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) منصوب کرد.

مناطق آزاد در هفته ای که گذشت

عناوین مهم ترین اخبار مناطق آزاد کشور در طول هفته گذشته را مرور می کنیم.

افزایش ۱۲۶ درصدی کالاهای صادراتی از گمرک فرودگاه امام خمینی(ره)

مدیرکل گمرک فرودگاه امام خمینی (ره) با اشاره به این که عمده کالاهای صادراتی این گمرک شامل زعفران، طلا، فرش، گلیم و دارو می باشد گفت: در ۳ ماهه امسال ۱ هزار و ۲۸۴ تن کالا به ارزش ۲۳۱ میلیون و ۳۱۸ هزار دلار به خارج کشور صادر شده که از لحاظ ارزش، کالاهای صادراتی این گمرک رشدی ۱۲۶ درصدی را نسبت به مدت مشابه سال قبل داشته است.

مناطق آزاد در هفته ای که گذشت

عناوین مهم ترین اخبار مناطق آزاد کشور در طول هفته گذشته را مرور می کنیم.
21 - 30 of 484

آخرین اخبار آرشیو