اخبار مناطق ويژه اقتصادي

سالانه بیش از 500 هزار تن انواع عصاره توسط شرکت چاشنی زرین تولید می شود

مدیر عامل شرکت چاشنی زرین البرز گفت: سالانه بیش از 500 هزار تن انواع عصاره و چاشنی غذایی توسط این شرکت که در منطقه ویژه اقتصادی پیام مستقر است تولید و در داخل و خارج از کشور به فروش می رسد.

مجوز نخستین تاکسی هوایی در فرودگاه بین المللی پیام صادر شد

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام در پست اینستاگرام خود از صادر شدن نخستین مجوز تاکسی هوایی تحت عنوان تاکسی هوایی البرز توسط بخش خصوصی مستقر در این منطقه خبر داد.

شرکت خدمات هوایی پیام به سوددهی رسیده است

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام عنوان کرد: مجموع اقدامات مثبت صورت گرفته در منطقه به خصوص طی سال های اخیر موجب شده تا اين شركت به سوددهی قابل توجهی رسیده و در واقع پیام از زیان دهی خارج شده است.

شاهراه اصلی منطقه ویژه اقتصادی پیام البرز آماده بهره برداری است 

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام اعلام کرد که  با توجه به فعال تر شدن بخش مسافری این فرودگاه و توسعه فعالیت های واحدهای تولیدی و صنعتی در این منطقه و همچنین ایجاد زیر ساخت ها برای حضور سرمایه گذاران مسیرهای دسترسی به پیام در مسیر توسعه قرار گرفته است.

پیشرفت 18 درصدی پروژه گازرسانی به مجتمع بندری امام خمینی(ره)

مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر امام خمینی(ره) از پیشرفت 18 درصدی احداث شبکه گازرسانی به مجتمع بندری امام خمینی(ره) خبر داد.

راه‌اندازی پایگاه واکسناسیون کرونا در مجتمع بندری امام خمینی(ره)

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان خوزستان و مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر امام خمینی(ره) از راه اندازی پایگاه مایه کوبی کرونا با هدف تسهیل دسترسی همه اقشار کارکنان مجتمع بندری امام خمینی(ره) به واکسن کرونا در این مجتمع بندری خبر داد.

اجرای پروژه زمینی کردن خط 63 کیلو ولت بندر شهید رجایی

مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان و مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر شهیدرجایی، از اجرای پروژه زمینی کردن خط 63 کیلو ولت بندر شهید رجایی با پیشرفت فیزیکی 55 درصدی از ابتدای سال جاری خبر داد.

مطالبه صنعتگران رفع قوانین دست و ‌پاگیر است

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام البرزبا اشاره به نامگذاری امسال به عنوان تولید، مانع زدایی ها و پشتیبانی ها عنوان کرد: یکی از موانع جدی بر سر راه تولیدکنندگان، قوانین دست و پاگیر و پیچیده بوده که برای توسعه فعالیت ها باید این قوانین اصلاح شود.

پیگیری موضوعات مربوط به مناطق آزاد و ویژه اقتصادی استان خراسان رضوی

«حمیدرضا مومنی» مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در سفر یک روزه خود به مشهد مقدس با «محمدصادق معتمدیان» استاندار خراسان رضوی دیدار و گفتگو کرد.

ورود اولین محموله وارداتی مواد معدنی به بندر پارسیان

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی صنایع انرژی بر پارسیان از ورود اولین محموله وارداتی مواد معدنی مورد نیاز مجتمع آلومینیوم جنوب به بندر پارسیان خبر داد.
1 - 10 of 7888

آخرین اخبار آرشیو