اخبار مناطق ويژه اقتصادي

قطار توسعه منطقه ویژه اقتصادی لامرد شتاب گرفت

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی لامرد گفت: همراستا با منویات مقام معظم رهبری برای تحقق جهش تولید، ضمن رایزنی مستمر با مسئولان ذیربط و در پی موافقت با به مناقصه گذاشته شدن چهار پروژه بزرگ زیر ساختی با اعتباری افزون بر 176 میلیارد تومان مسیر توسعه در این منطقه راهبردی هموارتر شد.

سهم میادین نفتی لاوان از اقتصاد

یکی از شاخه‌های بسیار مهم اقتصاد منطقه ویژه اقتصادی لاوان، بر پایه میادین نفتی و گازی منطقه است. در حال حاضر جزیره لاوان مرکز عملیاتی تولید سه میدان نفتی است که نقش مهمی در اقتصادی منطقه دارند.

رشد 9درصدی صادرات و واردات در بندرشهید رجایی

در یازده ماهه سال جاری حدود 27میلیون و 366هزارتن فعالیت صادراتی و وارداتی انجام شده و در مشابه با سال گذشته 9درصد افزایش داشته است.

اجرای طرح هر روستا یک پارک در جزیره قشم

مدیر منطقه ویژه اقتصادی قشم از آغاز اجرای طرح هر روستا یک پارک درراستای عمل به مسولیت های اجتماعی منطقه آزاد در جزیره خبر داد.

تفاهم نامه همکاری در راستای تعامل بهتر و موثر تر مابین دانشگاه آزاد و منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس

معاون آموزش‌های عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی و رئیس سازمان سما در بازدید از منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس و نشست با مسئولان این منطقه از تاسیس مدارس عالی مهارت، توسط معاونت سما در مراکز استان ها خبر داد.

همکاری آموزش فنی و حرفه ای و صنایع استان بوشهر باعث رونق اشتغال می شود

مدیر عامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس گفت: با همکاری مجموعه آموزش فنی و حرفه ای بزرگترین طرح صلاحیت حرفه ای کشور در منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس اجرا می شود.

سرمایه‌گذاری 17 سرمایه‌گذار بخش خصوصی در منطقه ویژه اقتصادی نمین

مدیر منطقه ویژه اقتصادی نمین استان اردبیل از اعلام آمادگی 17 سرمایه گذار بخش خصوصی برای سرمایه‌گذاری در این منطقه خبر داد.

ورود بیش از 100 هزار تن روغن خوراکی خام به بندر امام

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان خوزستان و مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندرامام خمینی (ره) از ورود 3 کشتی حامل بیش از 100 تن روغن خوراکی خام طی 2 ماه گذشته در بندر امام خمینی خبر داد.

افزايش تقاضا براي سرمايه گذاري در منطقه ويژه اقتصادي پيام 

مديرعامل منطقه ويژه اقتصادي و فرودگاه بين المللي پيام گفت: تقاضا براي استقرار و سرمايه گذاري بخش خصوصي در اين منطقه در حال افزايش است.

کارکرد مناطق ویژه اقتصادی در اقتصاد کشور تشریح شد

مدیرعامل شرکت شهر صنعتی و منطقه ویژه اقتصادی کاوه، کارکرد مناطق ویژه اقتصادی در اقتصاد کشور را تشریح کرد.
1 - 10 of 7758

آخرین اخبار آرشیو