اخبار مناطق ويژه اقتصادي

توسعه همکاری‌های مشترک مناطق آزاد و فدراسیون فوتبال در احداث کمپ‌های تیم‌های ملی 

«سعید محمد» مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی در نشست مشترک با رییس فدراسیون فوتبال در خصوص توسعه همکاری‌های مشترک و احداث کمپ‌های تیم‌های ملی دیدار و گفتگو کردند.

امضای تفاهم‌نامه ساخت نیروگاه 500 مگاواتی در منطقه ویژه اقتصادی صنایع انرژی بر پارسیان

با تلاش مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی صنایع انرژی بر پارسیان و پیگیری های نماینده غرب هرمزگان سهم پارسیان از امضاء تفاهم‌نامه بین وزارت نیرو و وزارت صنعت، معدن و تجارت نیروگاه 500 مگاواتی شد.

فاز دوم منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی براساس تکمیل زنجیره ارزش شکل می گیرد

مدیر برنامه‌ریزی و توسعه شرکت ملی صنایع پتروشیمی، فاز دوم منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی در ماهشهر را با وجود تنوع خوراک از مناطق مهم توسعه صنعت پتروشیمی عنوان و تأکید کرد: فاز دوم با در نظر گرفتن تکمیل زنجیره ارزش شکل خواهد گرفت.

عملکرد مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی بوشهر در حمایت از تولید ستودنی است

مدیرکل بازرسی استان بوشهر گفت: عملکرد مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی بوشهر در حمایت از تولید ستودنی است.

ترانزیت فرآورده‌های نفتی در مجتمع بندری امام خمینی(ره) افزایش یافت

مدیرکل بنادر و دریانوردی خوزستان و مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی بندر امام خمینی (ره) گفت: بیش از 976 هزار تن فرآورده‌ نفتی در 6 ماهه نخست سال جاری در پایانه‌های نفتی مجتمع بندری امام خمینی(ره) تخلیه و بارگیری شده است.

منطقه ویژه اقتصادی بوشهر گواهینامه ISO 9001:2015 دریافت کرد

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی بوشهر گفت: این سازمان موفق به دریافت گواهینامه ISO 9001:2015 در زمینه سیستم مدیریت کیفیت ارائه خدمات شد.

ثبت بالاترین آمار جذب سرمایه‌گذاری در سال جاری در منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس

مناطق ویژه اقتصادی در کشورهای مختلف از جنبه‌های گوناگون حائز اهمیت هستند. این مناطق بیشتر در سواحل دریاهای آزاد قرار دارند، به عنوان محلی امن برای سرمایه‌گذاری به شمار می‌آیند زیرا از یک سو، زیرساخت‌های اساسی مانند آب، برق، گاز، راه دسترسی و... برای سرمایه‌گذاران فراهم است و از سوی دیگر، تجارت و واردات و صادرات سریع و آسان در مناطق ویژه اقتصادی انجام می‌شود.

مشوق های سرمایه گذاری به شرکت های دانش بنیان در منطقه ویژه اقتصادی پیام ارائه می شود

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام با اشاره به استقرار 16 واحد دانش بنیان و فناوری های نوین در این منطقه گفت: با هدف استقرار هر چه بیشتر این شرکت ها مشوق هایی از جمله 25 درصد تخفیف در اجاره بها به این شرکت‌ها اعطا می‌گردد.

مجوز زیست محیطی منطقه ویژه اقتصادی شمال استان بوشهراخذ شد

فرماندار دیلم استان بوشهر گفت:  مجوز زیست محیطی منطقه ویژه اقتصادی شمال استان بوشهر در حوزه این شهرستان پس از 10 سال امروز در جریان سفر رئیس جمهوری و هیاتن دولت سیزدهم به این استان اخذ شد.

رییس جمهور از منطقه ویژه اقتصادی بوشهر بازدید کرد

آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی، رئیس‌جمهور صبح روز جمعه (16 مهرماه) در ششمین سفر استانی خود به استان بوشهر از منطقه ویژه اقتصادی این استان بازدید کرد.
1 - 10 of 7949

آخرین اخبار آرشیو