اخبار مناطق ويژه اقتصادي

واحد ذخیره‌سازی و ترانشیپ سوخت در مرز ماهیرود به بهره‌برداری رسید

واحد ذخیره‌سازی و ترانشیپ سوخت در منطقه ویژه اقتصادی سایت مرزی ماهیرود با سرمایه‌گذار 70 میلیارد تومانی بخش خصوصی به بهره‌برداری رسید.

ضرورت حمایت دستگاه قضایی از شرکت های منطقه ویژه اقتصادی شیراز

مسئولان قضایی استان فارس با هدف بررسی شرایط شرکت ها و واحدهای مستقر در منطقه ویژه اقتصادی از این منطقه بازدید و با حضور در دوکارخانه نیتل پارس و جوش شیرین با مدیران و پرسنل این مجموعه ها به گفت و گو پرداختند.

آغاز به کار صنعتگران در نخستین شهرک صنعتی غیر دولتی شیراز نوید بخش رونق تولید

استقرار صنایع در شهرک‌ها به منظور توسعه صنعتی و متمرکز شدن تولیدات در این بخش اهمیت بسیاری دارد؛ مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی شیراز نیز معتقد است مهیا کردن زمینه برای حضور صنعتگران و فعالان اقتصادی نقش پر رنگی در تحقق شعار سال دارد و آغاز به کار صنعتگران در نخستین شهرک صنعتی غیر دولتی شیراز در آینده‌ای نزدیک نویدبخش رونق تولید در این عرصه است.

نقش ویژه منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان در هدف‌گذاری تولید یک میلیون تن مس کاتد

 مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان گفت: این منطقه در زمینی به وسعت 2 هزار هکتار در 20 کیلومتری جنوب‌غربی شهر رفسنجان با مسئولیت شرکت گروه صنعتی زرینه‌مس وابسته به صندوق بازنشستگی شرکت ملی صنایع مس ایران ایجاد شده و فعالیت خود را آغاز کرده است.

نمایش توانمندی های منطقه ویژه اقتصادی پیام در نمایشگاه پست

نخستین نمایشگاه صنعت پست کشور در حالی از روز دوشنبه هشتم خرداد ماه در محل مصلی، فعالیت خود را آغاز کرده‌ که ظرفیت و پتانسیل های منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام نیز در این نمایشگاه، در معرض نمایش دید عموم قرار داده شده است.

اولین شهرک صنعتی غیردولتی شیراز به‌زودی افتتاح می‌شود

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی شیراز، از واگذاری اراضی نخستین شهرک صنعتی غیر دولتی این کلانشهر به صنعتگران خبر داد.

تایید گزارش مجمع شرکت تلاشگران لامرد بدون بند مشروط

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت صنعتی معدنی لامرد با حضور اعضا، نمایندگان و سهامداران، مدیرکل محترم مجامع ایمیدرو و حسابرسین سازمان حسابرسی کشور در محل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران برگزار شد.

اجرای 30 پروژه عمرانی در شهرک و منطقه ویژه اقتصادی سمنان

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان از اجرای 30 پروژه عمرانی و زیرساختی به ارزش 2 هزار میلیارد ریال در شهرک صنعتی و منطقه ویژه اقتصادی سمنان خبر داد.

امضاءتفاهم نامه همکاری بین منطقه ویژه اقتصادی دوغارون و اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان رضوی 

تفاهم نامه همکاری بین منطقه ویژه اقتصادی دوغارون و اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری در اجرای منویات مقام معظم رهبری و تکلیف  ماده 22 قانون واگذاری امور اراضی و در راستای حفظ، احیا و توسعه منابع انسانی و اجرایی نمودن طرح کاشت یک میلیارد درخت طی چهار سال در کشور و حفاظت از سرمایه های خدادادی به امضا رسید.

 لزوم راه‌اندازی خط ریلی احمدآباد ـ منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان ـ ایستگاه کرمان

روح الله بهرامشاهی مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان در دیدار با حجت الاسلام علیدادی سلیمانی امام جمعه و رییس شورای راهبردی کرمان گفت: در طرح جامع مطالعاتی منطقه ویژه اقتصادی ایجاد 20هزار شغل در دستور کار است که بخش عمده اشتغال استان را می‌تواند حل کند.
1 - 10 of 8279

آخرین اخبار آرشیو