اخبار مناطق ويژه اقتصادي

تعیین تکلیف 124 هکتار از اراضی منطقه ویژه اقتصادی بوشهر

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی بوشهر از آزادسازی 124 هکتار اراضی منطقه ویژه اقتصادی بوشهر خبر داد و گفت: این اراضی برای واگذاری به بخش تولید و اشتغال مولد آماده می‌شود.

اولویت‌های سرمایه‌گذاری منطقه ویژه اقتصادی بوشهر اعلام شد

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی بوشهر، اولویت‌های سرمایه‌گذاری منطقه ویژه اقتصادی بوشهر را اعلام کرد.

زمینه سرمایه گذاری اتحادیه صادرکنندگان خراسان رضوی در منطقه ویژه اقتصادی دوغارون فراهم است

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی دوغارون گفت: زمینه سرمایه گذاری اتحادیه صادرکنندگان خراسان رضوی در منطقه ویژه اقتصادی دوغارون فراهم است.

تقویت پیوند منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس با دانشگاه هرمزگان

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و خلیج فارس از ایجاد دفتر دانشگاه هرمزگان در این منطقه عظیم اقتصادی خبر داد و افزود: پشتیبانی در تأمین منابع انسانی متخصص، ارائه‌ی خدمات آموزشی و انجام مشاوره‌های تخصصی از اهداف ایجاد این دفتر است.

تولید محصولات حوزه آی.سی.تی در منطقه ویژه اقتصادی پیام رو به افزایش است

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام با اشاره به وجود شرکت های بزرگ تولید کننده محصولات حوزه آی.سی.تی در این منطقه عنوان کرد: با توجه به حجم بالای تولیدات از سوی شرکت های مستقر در پیام تولید محصولات مربوط به حوزه آی.سی.تی و فناوری های نوین در منطقه رو به افزایش است.

بازدید وزیر صمت از اسکله منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس

وزیر صنعت، معدن و تجارت در راستای سفر ریاست جمهوری به استان هرمزگان از اسکله منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس بازدید بعمل آورد.

جشن دستیابی به ظرفیت تولید 300 هزار تنی آلومینیوم جنوب در منطقه ویژه اقتصادی لامرد برگزار شد

در آئینی با حضور فاطمی امین وزیر صمت، مصری نایب رییس مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولین کشوری و استانی، جشن تکمیل ظرفیت و دستیابی به ظرفیت تولید 300 هزار تن آلومینیوم در سال در مجتمع آلومینیوم جنوب برگزار شد.

روند تحقق پیام به قطب اقتصاد دیجیتال کشور سرعت می یابد 

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام با اشاره به اینکه این منطقه در حال تبدیل شدن به یکی از قطب های مهم اقتصاد دیجیتال در کشور است عنوان کرد: با توجه به رویکرد مثبت و همکاری های وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و از سوی دیگر استاندار البرز روند تبدیل شدن پیام به یکی ازقطب های مهم اقتصاد دیجیتال در کشور و شکوفا شدن هر چه بیشترظرفیت های این منطقه  سرعت می یابد.

فرآیند سرمایه گذاری صاحبان صنایع در پیام تسهیل می شود

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری و سیاست های دولت مبنی بر حمایت هر چه بیشتر از تولید و صنعت عنوان کرد: یکی از مهم ترین موضوعاتی که میتواند برای تسریع در امر سرمایه گذاری صاحبان صنایع اثر گذار باشد همکاری فی مابین دستگاه های متولی برای صدور مجوز های لازم و تسهیل روند استقرار صنایع در این منطقه ‌ و استان است .

عملیات تخلیه کشتی حامل 71 هزار تن گندم در بندر شهید رجایی آغاز شد

معاون بندری و منطقه ویژه اقتصادی بندر شهید رجایی گفت: یک کشتی حامل بیش از 71 هزار تن گندم در بندر شهید رجایی پهلودهی و عملیات تخلیه بار کشتی آغاز شد.
1 - 10 of 8007

آخرین اخبار آرشیو