اخبار مناطق ويژه اقتصادي

برقراری پروازهای بین المللی شركت هواپیمایی چابهار از فرودگاه پیام / جابه جایی سه هزار زائر

مدیر روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام با اشاره به جابه جایی حدود سه هزار زائر از این فرودگاه، از برقرار شدن پروازهای شرکت هواپیمایی چابهار از مبداء این فرودگاه به مقصد نجف اشرف و بالعکس خبر داد.

بازدید دبیر شورایعالی مناطق آزاد از «موکب ایستگاه اول راه کربلا» در منطقه ویژه اقتصادی سرزمین ایرانیان

مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی در بازدید از موکب ایستگاه اول راه کربلا در منطقه ویژه اقتصادی سرزمین ایرانیان با اشاره به نقش مناطق ویژه اقتصادی در تحول اقتصاد کشور گفت: مناطق آزاد و ویژه اقتصادی ایران تحت نظریه اقتصاد مقاومتی طراحی شدند و کار می‌کنند. وظیفه اصلی‌ آنها کمک به اقتصاد ملی، تولید ملی، تجارت کشور، جذب گردشگر و جذب سرمایه داخلی و خارجی برای توسعه کشور است.

4 پرواز فوق العاده از فرودگاه بین المللی پیام به مقصد نجف اشرف برقرار شد

معاون هوانوردی و امور فرودگاهی فرودگاه بین المللی پیام، از برقراری 4 پرواز فوق العاده با هدف ارایه خدمات به زائران حسینی از طریق این فرودگاه به مقصد نجف اشرف و بالعکس خبر داد.

50 درصد سرمایه‌گذاری مشترک در نقطه صفر مرزی بین ایران و افغانستان / پذیرای هرنوع سرمایه گذاری در منطقه ویژه اقتصادی بیرجند هستیم

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی خراسان جنوبی با بیان اینکه خوشبختانه ورود اتباع خارجی با توجه به جانمایی خوبی که منطقه ویژه اقتصادی دارد، آزاد است گفت: 50 درصد سرمایه‌گذاری که در نقطه صفر مرزی انجام شده بین ایران و افغانستان مشترک است و آمادگی هرنوع سرمایه گذاری در منطقه ویژه اقتصادی بیرجند هستیم.

یک‌هزار و 500 فرصت شغلی در منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان قم ایجاد می‌شود

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان قم گفت: با توجه به گسترش حجم سرمایه‌گذاری و اقدام‌های انجام شده برای تسهیل و افزایش ظرفیت تولید در منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان، تا یک سال‌آینده حداقل یک‌هزار و 500 فرصت شغلی جدید در واحدهای صنعتی این منطقه ایجاد خواهد شد.

برگزاری نخستین نشست تخصصی آشنایی با فرآیندهای صادراتی در منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان

نخستین نشست تخصصی آشنایی با فرآیندهای صادراتی به همت معاونت توسعه اقتصادی منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان و با حضور مدیران و نمایندگان واحدهای تولیدی این منطقه برگزار شد. 

طرح طبقه‌بندی مشاغل کارگری منطقه ویژه اقتصادی خراسان جنوبی اجرا می‌شود

مدیر واحد کار و خدمات اشتغال سازمان منطقه ویژه اقتصادی خراسان جنوبی از اجرایی شدن طرح طبقه بندی مشاغل کارگری در این سازمان به زودی خبر داد.

منطقه ویژه اقتصادی خراسان جنوبی نزدیکترین منطقه به شاهراه حلقوی افغانستان

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی خراسان جنوبی با بیان اینکه این منطقه نزدیکترین منطقه ویژه اقتصادی ایران به شاهراه حلقوی افغانستان است، گفت: تاکنون با 124 سرمایه گذار عقد قرارداد داشتیم.

اشتغال بیش از هفت هزار نفر در منطقه ویژه اقتصادی پیام

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام با اشاره به اینکه تاکنون 315 واحد تولیدی و خصوصی برای استقرار در این منطقه زمین دریافت کردند، گفت: از این تعداد 176 شرکت پروانه بهره برداری دریافت کرده که با راه اندازی تمام این واحدها زمینه اشتغال هفت هزار نفر در این منطقه فراهم می شود.

بازدید سرمایه‌گذار چینی از منطقه ویژه اقتصادی بوشهر

یک سرمایه‌گذار چینی به منظور بررسی شرایط سرمایه‌گذاری از منطقه ویژه اقتصادی بوشهر بازدید کرد.
11 - 20 of 8355

آخرین اخبار آرشیو