حركات آكروباتیك هواپیماهای سبك، پرش چتربازان از هواپیما و سقوط آزاد در فرودگاه بین‌المللی پیام؛ 16تا19اسفندماه
رییس کمیته رسانه و تبلیغات نخستین نمایشگاه صنعت هوایی پیام اعلام کرد: حرکات آکروباتیک، پرش چتربازان از هواپیما و سقوط آزاد از مهمترین بخش‌هایی است که از 16 تا 19 اسفندسالجاری در نمایشگاه صنعت هوایی پیام در معرض دیدعموم قرار گرفته خواهد شد.
زیرساخت و امکانات خوبی در منطقه ویژه اقتصادی دوغارون ایجاد شده است
فرماندار تایباد در بازدید از منطقه ویژه اقتصادی دوغارون گفت: زیرساخت و امکانات خوبی توسط بخش خصوصی در منطقه ویژه اقتصادی دوغارون ایجاد شده است.
افتتاح طرح‌های عمرانی در منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین‌المللی پیام با اعتباری بالغ بر 750 میلیارد ریال 
چهار طرح عمرانی در منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین‌المللی پیام امروز یکشنبه بیست و نهم بهمن‌ماه با اعتباری بالغ بر 750 میلیارد ریال افتتاح شد.
امضای 9 قرارداد جدید سرمایه‌گذاری به ارزش 750 میلیون دلار در منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس
مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس از امضای 9 قرارداد جدید سرمایه‌گذاری در منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس خبر داد و گفت: حجم سرمایه‌گذاری صورت‌گرفته پنج برابر میزان هدف‌گذاری ما بوده است.
پرواز نجف ـ كرج در فرودگاه بین‌المللی پیام به زمین نشست
مدیر روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین‌المللی پیام با اشاره به استقبال صورت‌گرفته از پروازهای این فرودگاه به مقصد نجف اشرف که در ایام اربعین حسینی امسال از طریق پیام صورت گرفت، گفت: انجام پروازها از فرودگاه بین المللی پیام به مقصد نجف اشرف و بالعکس از 21 بهمن 1402 از سر گرفته شد.
تسریع در روند اجرای پروژه‌های منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس
در چهل و پنجمین بهار پیروزی انقلاب اسلامی مدیران ارشد منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس از پروژه‌های در حال ساخت این منطقه عظیم اقتصادی بازدید کردند و روند پیشرفت این پروژه‌ها را مورد ارزیابی قرار دادند.
آیین کلنگ زنی مجتمع فولادسازی فراطرح آلیاژ در ایزوایکو با حضور معاون وزیر صمت
همزمان با ایام الله مبارک دهه فجر، عملیات اجرائی احداث مجتمع فولادسازی فراطرح آلیاژ هم‌زمان با سفر دور دوم رئیس جمهور به استان هرمزگان، با حضور معاون وزیر صمت، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان هرمزگان، مدیرعامل و نایب رئیس هیئت مدیره ایزوایکو و جمعی از مقامات کشوری و استانی در بندرعباس رسما آغاز شد و کلنگ این مجتمع بزرگ فولادی که باعث رفع کامل نیاز داخلی به فولاد زنگ‌نزن می‌شود، بر زمین زده شد.
کسب امتیاز «سطح عملکرد خوب» توسط مدیریت HSE منطقه ویژه اقتصادی لامرد
در هفتمین ماراتن ممیزی عملکرد مدیران حوزه بهداشت، ایمنی و محیط زیست، 52 واحد زیرمجموعه و تابعه سازمان ایمیدرو، مدیریت HSE منطقه ویژه اقتصادی لامرد موفق به کسب امتیاز «سطح عملکرد خوب» شدند.
رشد 700 درصدی پروژه‌های عمرانی در منطقه ویژه اقتصادی پارسیان نسبت به سه سال گذشته
مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی پارسیان در آیین افتتاح اسکله شماره سه منطقه ویژه اقتصادی صنایع انرژی‌بر پارسیان ضمن تبریک ایام الله دهه فجر اظهار کرد: متولدین دهه شصت با دهه فجر بزرگ شده ایم و برایمان خیلی عزیز و مبارک هست و امیدواریم بتوانیم تا عمر داریم بتوانیم کشورمان را به رونق و توسعه ای که حقش است برسانیم.
13 - 24 of 8448