اخبار مناطق ويژه اقتصادي

استقبال بومیان جزیره از گردشگران در فرودگاه کیش

بومیان جزیره با اجرای موسیقی و‌ پخش شیرینی های محلی، امروز بیستم آبان از گردشگران و‌ مسافران استقبال کردند.

هدفگذاری تولید سالانه 85 میلیون تن محصول در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی ماهشهر با بیان اینکه 41 پروژه سرمایه‌گذاری در این منطقه در حال اجرا و یا در دست مطالعه است گفت: با بهره‌برداری از این پروژه‌ها، تولید در این منطقه ویژه پتروشیمی به بیش از 85 میلیون تن در سال خواهد رسید.

تجلیل از مدافعان سلامت البرز در منطقه ویژه اقتصادی پیام

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام استان تو البرز اعلام کرد که با هدف قدردانی از تلاش های شبانه روزی مدافعان سلامت در شرایط کرونایی، این منطقه اقتصادی عرضه کالاهای ارزان قیمت و خدمات ویژه پروازی برای تلاشگران عرصه سلامت در البرز پیش بینی کرده است.

پهلوگیری 12 فروند کشتی حامل کالاهای اساسی در بندرشهیدرجایی

مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان و مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر شهید رجایی با اشاره به رشد 65 درصدی واردات انواع کالای اساسی در بندرشهید رجایی، گفت: از ابتدای فروردین امسال تا نیمه آبان ماه 2 میلیون و 268 هزار و29 تن انواع کالای اساسی به وسیله 46 فروند کشتی در این بندر تخلیه و بارگیری شده است.

درخواست‌های سرمایه‌گذاری برای تولید لوازم خانگی در منطقه ویژه بوشهر افزایش یافت

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی بوشهر گفت: در پی تحریم لوازم خانگی کره‌ای در کشور، شاهد افزایش درخواست سرمایه‌گذاران برای تولید لوازم خانگی در منطقه ویژه اقتصادی بوشهر هستیم.

منطقه ویژه فناوری اطلاعات در پیام ایجاد می شود 

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام با اشاره به وجود زیر ساخت ها و استقرار شرکت های دانش بنیان در بخش فناوری های نوین در این منطقه از راه اندازی منطقه ویژه فناوری اطلاعات در پیام خبر داد.

برگزاری دوره جامع HSE در منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان

دوره «ایمنی عمومی و ارزیابی ریسک» با همکاری واحد HSE در منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان و توسط پرسنل منطقه ویژه اقتصادی برگزار می‌گردد.

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی پیام: پدافند غیرعامل راهبرد اساسی مصون سازی کشور است 

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام ضمن تبریک فرارسیدن هفته پدافند غیر عامل گفت: پدافند غیرعامل راهبرد اصلی و اساسی مصون سازی کشور در برابر تمام تهدیدات دشمنان این مرز و بوم است.

منطقه ویژه اقتصادی بیرجند، موتور محرک توسعه اقتصادی در استان

رئیس سازمان منطقه ویژه اقتصادی خراسان جنوبی گفت: منطقه ویژه اقتصادی بیرجند به عنوان یکی از موتورهای محرک توسعه اقتصادی نقش خود را در استان ایفا می‌کند.

حضور فعال منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس در نمایشگاه معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری کیش

منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس در راستای برجسته‌سازی این منطقه‌ی عظیم اقتصادی در نمایشگاه و همایش معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری و توسعه حوزه نفت، گاز، پتروشیمی و انرژی‌های تجدیدپذیر در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور حضور یافت.
11 - 20 of 7976

آخرین اخبار آرشیو