اخبار مناطق ويژه اقتصادي

ارائه محصولات اولین تولید کننده سیستم های اعلام حریق در غرفه منطقه ویژه اقتصادی پیام

شرکت آشکار ساز صنعت ایمنی به عنوان اولین تولید کننده سیستم های اعلام حریق نسبت به ارائه فعالیت ها و برنامه‌های خود در غرفه منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام در نمایشگاه دستاوردهای چهل و یکمین سالگرد انقلاب اسلامی ایران شرکت کرده است.

حضور هفت شرکت از منطقه ویژه اقتصادی پیام در نمایشگاه دستاوردهای استان البرز

هفت شرکت از منطقه ی ویژه ی اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام به نمایندگی از بیش از صد شرکت حاضر در این منطقه در نمایشگاه دستاورد های تولید و خدمات استان البرز که به مناسبت دهه ی فجر برگزار می شود جهت ارایه محصولات خدمات و تولیدات خود حضور یافته اند.

دستور قضایی، «فعلاً» پروژه پرورش میگو را متوقف کرد / خطر از بیخ گوش تنها ژئوپارک جهانی کشور گذشت

در حالی فعلاً با دستور قضایی، بخشی از یک طرح پرورش میگو که گفته می‌شد در حریم غار نمکدان قشم قرار دارد، متوقف شده که مشخص نیست نتیجه نهایی بررسی‌های کارشناسی چه باشد. حرف و حدیث‌ها باقی است و برخی نگران تمدید نشدن مجوز ژئوپارک جهانی قشم هستند؛ زیرا چند ماه دیگر بازرسان شبکه جهانی ژئوپارک‌ها به قشم می‌آیند و تجاوز به حریم غار نمکدان می‌تواند باعث خروج ژئوپارک قشم از لیست یونسکو شود.

پشتیبانی کامل مناطق آزاد از موافقت‌نامه اوراسیا 

پنل معرفی امکانات و فرصت‌ها در مناطق آزاد در همایش مناطق آزاد و ویژه اقتصادی و توسعه همکاری‌های اقتصادی با کشورهای همسایه 19 بهمن ماه در مرکز همایش‌های بین المللی صداوسیما و با حضور محمدولی روزبهان مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی، محسن نریمان مدیر عامل سازمان منطقه آزاد ارس، عبدالرحیم کردی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار، محمدرضا عبدالرحیمی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو و رحیم مهدی‌زاده قائم مقام مدیرعامل و عضو هیات مدیره منطقه ویژه سرخس برگزار شد. 

حضور منطقه ویژه اقتصادی پارسیان در همایش « مناطق آزاد ،محورتوسعه همکاری‌های اقتصادی با کشورهای همسایه »

مدیر روابط عمومی و تشریفات منطقه ویژه اقتصادی صنایع انرژی بر پارسیان، از حضور فعال این منطقه در همایش "مناطق آزاد و ویژه، محور توسعه همکاری‌های اقتصادی با کشورهای همسایه با موضوع صادرات ـ ترانزیت و اوراسیا" در تهران خبر داد.

راه اندازی خط تولید خودروی فیات در منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان گفت: در آینده ای نزدیک خط تولید خودروهای دیزلی و سواری شرکت خودروسازی معتبر فیات ایتالیا دراین منطقه راه اندازی خواهد شد.

بندر شهید رجایی دروازه خوش‌آمدگویی به روی بازار و سرمایه‌

منطقه ویژه اقتصادی بندرشهید رجایی به عنوان دروازه طلایی اقتصاد ایران در حوزه بازاریابی و سرمایه‌گذاری به ویژه در بخش صادرات غیرنفتی شناخته می‌شود و در سال‌های اخیر پذیرای جمعیت گسترده‌ای از سرمایه‌گذران داخلی و خارجی در زمینه‌های مختلف بوده است.

آغاز بهره‌برداری از سه واحد صنعتی در خراسان شمالی

به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی، با حضور مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی، روز چهارشنبه بهره‌برداری از سه واحد صنعتی در خراسان شمالی آغاز و یک واحد نیز کلنگ‌زنی شد.

۹۷۰نفر با بهره برداری از طرح های بندری هرمزگان مشغول به کار می شوند

با آغاز عملیات احداث و بهره‌برداری کامل از ۲۲ طرح بندری و دریایی هرمزگان در دهه فجر امسال، زمینه اشتغال مستقیم ۹۷۰نفر در این استان فراهم می‌شود.

توجه بیشتر صنایع پتروشیمی به مناطق کم برخوردار شهرستان بندر ماهشهر

بودجه سال ۹۹ شورای راهبردی منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی به سمت تقویت نهادهای آموزشی و مهارتی با هدف کارآفرینی مولد، کمک به زیرساختهای کشاورزی، بهداشتی و درمانی با تمرکز بر اولویت بخشی به مناطق کم برخوردار هدایت شد.
11 - 20 of 7187

آخرین اخبار آرشیو