اخبار مناطق ويژه اقتصادي

بازدید تجار و بازرگانان چینی از منطقه ویژه اقتصادی پیام

 هیأتی از بازرگانان و تجار مناطق آزاد و تجاری شهر چنیگدآو در جنوب شرقی کشور چین باهدف بررسی ظرفیت های منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین‌المللی پیام برای سرمایه گذاری از این منطقه ویژه اقتصادی بازدید کردند. 

بهره‌برداری از دومین مینی پالایشگاه هیدروکربن سبک و سنگین در منطقه ویژه اقتصادی بیرجند

دومین مینی پالایشگاه هیدروکربن سبک و سنگین با حضور قائم مقام وزیر صمت در منطقه ویژه اقتصادی بیرجند به بهره‌برداری رسید.

انعقاد تفاهم‌نامه همکاری بین سازمان منطقه آزاد اروند و منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی

در راستای انجام اقدامات مشترک توسعه‌محور با منطقه مجاور اقتصادی در خوزستان، تفاهم‌نامه‌ای بین مدیران عامل سازمان منطقه آزاد اروند و منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی به امضا رسید.

اختصاص شناسه مرکز بین المللی تجزیه مبادلات پستی ویژه فرودگاه پیام توسط اتحادیه جهانی پست

با پیگیری های صورت گرفته توسط شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران، اتحادیه پست جهانی (UPU)، کد اختصاصی شناسه مرکز بین المللی تجزیه مبادلات پستی (IMPC) برای فرودگاه بین المللی پیام صادر کرد.

یکصد و بیست و سومین جلسه شورای پژوهشی دبیرخانه شورایعالی برگزار شد

یکصد و بیست و سومین جلسه شورای پژوهشی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی با حضور اعضای این شورا در محل این دبیرخانه برگزار شد.

افزایش 70 درصدی سهم شركت‌های فعال در حوزه فناوری‌های نوین در منطقه ویژه اقتصادی پیام

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام با اشاره به اینکه سهم شرکت های فعال در حوزه فناوری های نوین در این منطقه تا پایان دولت سیزدهم به 70 درصد می رسد گفت: طی دو سال گذشته تمرکز بر جذب شرکت های فعال در حوزه اقتصاد دیجیتال بوده که توانستیم سهم این شرکت ها را از 50 درصد به 58 درصد در این منطقه برسانیم.

ارتباط صنعت و دانشگاه مؤلفه‌ مهم در توسعه اقتصادی کشور

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان گفت: ارتباط صنعت و دانشگاه مؤلفه‌ی مهم در توسعه اقتصادی کشور است.

خیز چینی ها برای سرمایه گذاری در منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان

هیئت بلندپایه چینی به نمایندگی شرکت بیبن تراک با حضور در منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان از این منطقه ویژه اقتصادی بازدید کردند.

کمک 10 میلیارد ریالی شرکت های مستقر در منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان به موکب‌های اربعین حسینی

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان گفت: میزبانی شایسته از خیل زائران اربعین حسینی در قم قطعا نیازمند مشارکت جمعی است و در این بین منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان با مشارکت برخی سرمایه گذاران و مدیران شرکت های تولیدی خود توانست بیش از 10 میلیارد ریال  به مواکب فعال در میزبانی اربعین اهدا کند.

افتتاح چهار واحد تولیدی در منطقه ویژه اقتصادی پیام 

با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، چهار واحد تولیدی و صنعتی طی مراسمی در منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام به بهره برداری می رسد.
1 - 10 of 8355

آخرین اخبار آرشیو