اخبار مناطق ويژه اقتصادي

بهره برداری از طرح‌های برق‌رسانی در منطقه ویژه اقتصادی لامرد

همزمان با ایام الله دهه فجر ظهر امروز طی آئینی، پست ها و خطوط برق (شرکت غدیر انرژی لامرد) با مجموع اعتباری بالغ بر 5750 میلیارد ریال در منطقه ویژه اقتصادی لامرد به بهره برداری رسید.

امضای تفاهم‌نامه همکاری میان جهاد دانشگاهی خوزستان و سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی

خوزستان تفاهم‌نامه همکاری‌های مشترک علمی پژوهشی و فناوری بین سازمان جهاد دانشگاهی خوزستان و سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی به امضا رسید.

نصب آخرین سکوی گازی فاز 14 پارس جنوبی

آخرین سکوی بخش فراساحل طرح توسعه فاز 14 پارس جنوبی در خلیج فارس نصب شد.

رویکرد وزارت نفت پشت سرگذاشتن تحریم‌ها است

معاون علمی و فناوری رییس جمهوری گفت: رویکرد مدیریتی وزیر و مجموعه وزارت نفت و اتفاقاتی که به خصوص در حوزه گاز و مجتمع گاز پارس جنوبی اتخاد شده پشت سرگذاشتن تحریم ها است.

روند صعودی صادرات از منطقه ویژه اقتصادی صنایع انرژی بر پارسیان

روند صعودی صادرات از بندر منطقه ویژه اقتصادی صنایع انرژی بر پارسیان به خارج از کشور نشان می دهد که فعالان اقتصادی ، پارسیان را به عنوان یک امکان فوق العاده در تصمیم سازی های خود قرار داده اند.

راه اندازی 38 خط تولید تجهیزات پزشکی و دارویی در منطقه ویژه اقتصادی پیام

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام از اعتبار 10 هزار میلیارد ریالی بخش خصوصی برای سرمایه گذاری و راه اندازی 38 خط تولید تجهیزات پزشکی و دارویی در منطقه ویژه اقتصادی پیام خبر داد.

استفاده از ظرفیت های منطقه ویژه اقتصادی جهرم توسط شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران

با توجه به واگذاری شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران به صندوق بازنشستگی کشوری در سال ۱۳۹۶ یک رکورد در حوزه درآمدی و سوددهی برای این شرکت به دست آمده است.

مصوبات شورای عالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی در دولت تصویب شد

جلسه هیأت دولت روز یکشنبه به ریاست حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رئیس جمهور برگزار و مصوبات شورای عالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی در دولت تصویب شد.

رشد 96 درصدی صادرات در منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان گفت: صادرات کالاهای تولیدشده در این منطقه از نظر ارزش سرمایه‌ای، طی سال جاری تا پایان دی‌ماه نسبت به مدت مشابه سال قبل ۹۶ درصد رشد داشته است.
21 - 30 of 7187

آخرین اخبار آرشیو