افتتاح مرکز مخابرات منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس
مرکز مخابرات منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس با حضور زارعیان معاون امور مشتریان مخابرات کشور و مسئولان استان هرمزگان و منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس افتتاح شد.
11 طرح پتروشیمی در منطقه ویژه اقتصادی صنایع انرژی‌بر پارسیان در حال اجرا است
معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی گفت: 11 طرح با سرمایه گذاری بیش از 11 میلیارد دلار در منطقه ویژه اقتصادی پارسیان در دست اجرا است.
بسته سرمایه‌گذاری ویژه صنعت پتروشیمی رونمایی شد
بسته سرمایه‌گذاری ویژه صنعت پتروشیمی به‌منظور سرمایه‌گذاری در طرح‌های تکمیل زنجیره ارزش پتروشیمی از سوی معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی رونمایی شد.
افتتاح بزرگترین مجموعه ورزشی کارتینگ منطقه ویژه اقتصادی سرزمین ایرانیان با حضور مشاور رئیس جمهور/ تدوین لایحه اصلاح قوانین مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در مراحل پایانی است
مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: تدوین لایحه اصلاح قوانین مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور برای تقویت این مناطق براساس قانون چگونگی مدیریت آنها مراحل پایانی را طی می‌کند.
اخذ گواهینامه سیستم مدیریت یکپارچه (IMS) و HSE MS توسط منطقه ویژه اقتصادی لامرد
 پس از ارزیابی ها و ممیزی خارجی صورت گرفته توسط تیم ممیزی، منطقه ویژه اقتصادی لامرد موفق به کسب گواهینامه های سیستم مدیریت یکپارچه، ایمنی، بهداشت حرفه ای و زیست محیطی شد.
پالایشگاه هیدروکربن منطقه ویژه اقتصادی بیرجند به چرخه تولید باز می‌گردد
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان جنوبی گفت: تلاش می‌شود با استفاده از ظرفیت خط توسعه، مینی پالایشگاه هیدروکربن که دچار حریق شده بود دوباره به چرخه تولید باز گردد.
طرح عام‌المنفعه منطقه ویژه اقتصادی سرخس ویژه سرمایه‌گذاران خرد
آستان قدس رضوی در کنار طرح‌های عام‌المنفعه و سرمایه‌گذاری‌هایی که در این سال‌ها برای حمایت از مردم منطقه محروم سرخس انجام داده، به تازگی نخستین طرح سرمایه‌گذاری عام‌المنفعه را در منطقه ویژه اقتصادی سرخس کلید زده است تا با جذب سرمایه‌گذاران خرد، علاوه‌بر تکمیل زیرساخت‌های این منطقه در راستای چابک‌سازی فعالیت‌های تجاری و ترانزیت کالا در شرق کشور، به محرومیت‌زدایی و رشد اقتصادی مردم سرخس کمک کند.
آغاز همکاری‌های فرودگاه‌های پیام و سرخس در حوزه هوانوردی و لجستیک
عضو هیات مدیره منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام، از آغاز همکاری های فرودگاه های پیام و الماس سرخس در حوزه هوانوردی و لجستیک خبر داد.
تفاهم‌نامه همکاری بین منطقه ویژه اقتصادی پیام و شرکت لجستیک بین المللی cntran چین منعقد شد
عضو هیات مدیره منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام با اشاره به ضرورت ارائه خدمات در حوزه تجاری و لجستیکی به بازرگانان و تجار مستقر در پیام و شنزن چین از انعقاد تفاهم نامه ای بین منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام و شرکت لجستیک بین الملل cntran واقع در منطقه ویژه اقتصادی شنزن چین خبر داد.
37 - 48 of 8449