قشم

روبان افتخار جشنواره بین‌المللی عکس هیپا به عکاس قشمی رسید

روبان افتخار نهمین فستیوال بین‌المللی عکس هیپا به «اصغر بشارتی» عکاس مطرح قشمی رسید.

خیز قشم برای ایفای نقش در اجلاس سراسری نماز

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری منطقه آزاد قشم از خیز بلند این جزیره برای ایفای نقش در اجلاس سراسری نماز از مجرای 24 کانون فرهنگی هنری با افزون بر 2 هزار نفر عضو خبر داد.

صادرات 134 میلیارد دلاری از مناطق آزاد و ویژه کشور طی سال های فعالیت دولت تدبیر و امید بیانگر آغاز تحرکی جدید در این مناطق است

رئیس جمهور، صادرات 134 میلیارد دلاری از مناطق آزاد و ویژه کشور طی سالهای فعالیت دولت تدبیر و امید را بیانگر آغاز تحرکی جدید در این مناطق برشمرد و از استانداران و مدیران مناطق آزاد و ویژه اقتصادی خواست همه تلاش خود را برای تسهیل سرمایه گذاری در این مناطق بکار بگیرند.

یک واحد تولیدی بتن و قطعات بتنی در قشم افتتاح شد

یک واحد تولیدی فعال در حوزه تولید بتن و قطعات بتن توسط رییس دولت تدبیر و امید در در قشم افتتاح شد.

افتتاح 100 هزار مترمربع اماکن تفریحی ـ ورزشی با حضور مقام عالی دولت تدبیر و امید

100 هزار مترمربع اماکن تفریحی- ورزشی منطقه آزاد قشم به ارزش ریالی 120 میلیارد توسط مقام عالی دولت تدبیر و امید افتتاح شد.

بزرگ‌ترین پروژه عمرانی منطقه آزاد قشم در سال 99 افتتاح شد

بزرگ‌ترین پروژه عمرانی منطقه آزاد قشم در سال جاری، با 318 هکتار وسعت و اعتباری بالغ‌بر 9 هزار و 350 میلیارد ریال در حضور رییس جمهور و به‌صورت ویدیو کنفرانسی افتتاح شد.

3 هتل در منطقه آزاد قشم افتتاح شد

با افتتاح سه هتل توسط رییس جمهوری با سرمایه گذاری 320 میلیارد ریالی در مجموع بیش از 360 تخت به ظرفیت اقامتی منطقه آزاد قشم اضافه شد.

ترمینال کانتینری پسکرانه شهید رجایی منطقه آزاد قشم افتتاح شد

پروژه ترمینال کانتینری سایت شهید رجایی سازمان منطقه آزاد قشم در محدوده ای به مساحت 4 هکتار آسفالت و تجهیز شده به دست رییس دولت تدبیر و امید به بهره برداری رسید.

افتتاح فاز نخست پایانه صادراتی ترمینال نفتی دیرستان

حسن روحانی نخستین فاز پایانه صادراتی ترمینال نفتی دیرستان را با اعتبار ارزی 150 میلیون یورو و ظرفیت تولید 3.2 میلیون بشکه نفت در منطقه آزاد قشم افتتاح کرد.

فاز دوم نیروگاه تولید برق 500 مگاواتی قشم افتتاح شد

فاز دوم نیروگاه شرکت تولیدی انرژی گستر قشم با ظرفیت 170 مگاوات و سرمایه‌گذاری 190 میلیون یورویی در سال جهش تولید به دست رییس دولت تدبیر و امید در منطقه آزاد قشم افتتاح شد.
1 - 10 of 2649

آخرین اخبار آرشیو