قشم

منطقه آزاد قشم به کمپین "نه به تحریم و نه به کرونا" پیوست

مشاور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در امور بانوان و خانواده از همراهی منطقه آزاد قشم با فراخوان ائتلاف احزاب زنان اصلاح‌طلب برای پیوستن به کمپین "نه به تحریم و نه به کرونا" خبر داد.

فعالیت بخش عمده ای از اصناف و مشاغل در جزیره قشم تعطیل یا محدود شد

رییس کمیته نظارت، تنظیم بازار، ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات ستاد اجرایی خدمات سفر قشم گفت: فعالیت بخش عمده ای از اصناف و مشاغل در جزیره قشم همانند همه شهرهای کشور براساس مصوبه ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا و دستور ریاست جمهوری اسلامی ایران تعطیل یا محدود شد.

تعطیلی تمامی پارک های ساحلی و بوستان های شهر قشم

مدیر امور شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد قشم در راستای تصمیمات اخذ شده توسط ستاد پیشگیری و مقابله با شیوع ویروس کرونا و اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی برای کاهش زنجیره انتقال این ویروس، از اقدامات لازم به منظور تعطیلی پارک های ساحلی و بوستان‌های سطح شهر‌ قشم خبر داد.

اطلاعیه مدیریت منابع انسانی سازمان منطقه آزاد قشم برای کارمندان در سفر

مدیر منابع انسانی سازمان منطقه آزاد قشم طی اطلاعیه ای از شرایط حضور در محل کار کارمندان در سفر این سازمان در راستای پیشگیری از شیوع کرونا و رعایت طرح فاصله گذاری اجتماعی، منطبق بر دستورالعمل های بهداشتی خبر داد.

پیام مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم به مناسبت 12 فروردین، روز جمهوری اسلامی

  • قشم,
  • پنج‌شنبه 14 فروردين 1399 - 16:21
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در پیامی به مناسبت 12 فروردین گفت: بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) از این روز به عنوان یوم الله 12 فروردین و روز جمهوری اسلامی ایران یاد کردند و این روز برای همیشه در تاریخ به ثبت رسید.

نقش پررنگ کتاب در پر کردن اوقات فراغت قشموندان

رئیس اداره ویژه کتابخانه های عمومی شهرستان قشم گفت: شیوع ویروس کرونا تاثیری بر فعالیت های ترویجی و کتابخوانی در قشم نداشته، بلکه نقش کتاب را در پر کردن اوقات فراغت شهروندان گرامی قشم بیش از پیش نمایان ساخته است.

آمار ابتلا به کروناویروس در قشم به 21 نفر رسید

رییس کمیته خدمات بهداشتی و سلامت ستاد اجرایی خدمات سفر قشم از افزایش آمار بیماران مبتلا به کووید 19 در شهرستان قشم خبر داد.

ثبت و کنترل تردد قشموندان به داخل و خارج جزیره قشم

رییس کمیته برنامه ریزی و آمار ستاد اجرایی خدمات سفر قشم از ثبت و کنترل تردد قشموندان به داخل و خارج جزیره توسط سامانه کیا با هدف اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی تا رفع مشکل شیوع کرونا و به ویژه در ایام نوروز خبر داد.

برگزاری نمایشگاه گروهی آثار تجسمی جزیره قشم با موضوع انسان و کرونا

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم از برگزاری‌ نمایشگاه گروهی آثار تجسمی هنرمندان جزیره قشم از سوی انجمن تجسمی این اداره کل در راستای پیوستن به کمپین ملی مبارزه با کرونا و در خانه ماندن خبر داد.

افزایش ضریب ایمنی و سلامت پاکبانان و نیروهای فضای سبز قشم

مدیر امور شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد قشم از تامین تجهیزات و اقلام بهداشتی مورد نیاز برای افزایش ضریب ایمنی و سلامت پاکبانان و نیروهای فضای سبز قشم باهدف مبارزه و پیشگیری از گسترش بیماری کووید ۱۹ خبر داد و بر ضرورت همکاری ارگان های دولتی و خصوصی در این بخش تاکید کرد.
1 - 10 of 356

آخرین اخبار آرشیو