قشم

ظرفیت آب‌شیرین‌کن غرب جزیره قشم چهار برابر شد / 10 هزار نفر از نعمت آب شرب سالم برخوردار شدند

مدیرعامل شرکت آب، برق و تاسیسات قشم گفت: در راستای خدمت رسانی بهتر، افزایش رضایتمندی روستاییان و تامین نیاز حیاتی جامعه محلی غرب جزیره به آب آشامیدنی سالم و بهداشتی، شرکت آب، برق و تاسیسات قشم با تکیه بر توان فنی جوانان بومی و متخصصان درون سازمانی خود طی 20 روز کاری و در قالب اقدامی جهادی، طراحی و نصب دستگاه آبشیرین‌کن یک هزار و 200 متر مکعبی را با موفقیت به انجام رساندند.

تاریخچه وقف و معماری برکه ها و مساجد قشم همراه با بررسی زندگی بانوی خیر قشمی

در چهارمین نشست قشم شناسی (مشاهیر و مفاخر جزیره) همزمان با بررسی زندگی یکی از بانوان خیر تاریخ جزیره در حدود دویست سال پیش اهمیت موضوع وقف و اهمیت نقش زنان در تاریخ جزیره قشم بررسی شد.

تبلیغ و ترویج سنت وقف برای عبور از تنش آبی جزیره قشم

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم بر ضرورت احیا، تبلیغ و ترویج سنت وقف جهت حضور خیران برای عبور از تنش آبی جزیره تاکید کرد.

بهره برداری از طرح افزایش 4برابری ظرفیت آبشیرینکن غرب جزیره قشم

مدیرعامل شرکت آب، برق و تاسیسات قشم گفت: طرح افزایش 4 برابری ظرفیت آبشیرینکن غرب جزیره به منظور کاهش تنش آبی در روستاهای قشم، افزایش رضایتمندی مردم و جبران عدم تامین آب توسط دستگاه های مربوطه، با اختصاص هزینه راه اندازی آبشیرینکن و پرداخت یارانه تولید و حمل آب به بهره برداری می رسد.

جلسه هماهنگی عملیات اعزام حجاج از فرودگاه قشم برگزار شد

جلسه هماهنگی و برنامه ریزی عملیات نخستین اعزام زائران برای حج تمتع 1402 از فرودگاه قشم با حضور معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم، مدیر فرهنگی، اجتماعی و ورزش، مدیر روابط عمومی و امور بین الملل این سازمان، مدیرعامل شرکت توسعه بنادر و فرودگاه قشم و روسای کاروان های اعزامی از قشم برگزار شد.

برگزاری آیین بزرگداشت «بی بی صوغیه» بانوی خیر قشمی

مدیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم از برگزاری آیین بزرگداشت «بی بی صوغیه» در چهارمین نشست قشم شناسی با هدف بررسی ابعاد زندگی این بانوی خیر خبر داد.

ساماندهی اتباع غیرمجاز با هدف صیانت از فضای کسب و کار در جزیره قشم

مدیر امور درگهان سازمان منطقه آزاد قشم از آغاز طرح ساماندهی اتباع غیرمجاز شاغل در بازار با هدف صیانت از فضای کسب و کار سالم و پلمب 10 واحد متخلف خبر داد.

اینفوگرافیک | افزایش تولیدات صنعتی در راستای تحقق رشد تولید در قشم

اینفوگرافیک | عملکرد حوزه صنعت و معدن سازمان منطقه آزاد قشم: افزایش تولیدات صنعتی در راستای تحقق رشد تولید در قشم

رشد 61 درصدی صدور و تمدید پروانه کسب از ابتدای امسال در قشم

مدیر بازرگانی و اصناف سازمان منطقه آزاد قشم گفت: در دو ماه نخست سال جاری 145 پروانه کسب صادر و تمدید شده است که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته 61 درصد رشد نشان می دهد.

برگزاری با شکوه مراسم سالگرد رحلت امام خمینی (ره) در جزیره قشم

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم از برگزاری باشکوه مراسم سالگرد رحلت امام خمینی (ره) در جزیره قشم با همکاری تمام دستگاه های متولی و گروه های مردمی خبر داد.
1 - 10 of 4340

آخرین اخبار آرشیو