قشم

رعایت قوانین و شفاف سازی امور چراغ راه تجارت در قشم است

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: رعایت قوانین و شفاف سازی امور چراغ راه تجارت در قشم است.

آگهي مزايده عمومي شماره 14– 99

  • قشم,
  • سه شنبه 4 آذر 1399 - 11:13
سازمان منطقه آزاد قشم در نظر دارد 2 قطعه زمین تجاري ـ خدماتي ـ مسكوني واقع در شهر قشم ـ بلوار هنگام را از طريق مزايده عمومي به اشخاص حقيقي و حقوقي واجد شرايط به فروش برساند.

درگهان برای اولین بار پایلوت صدور و تنظیم الکترونیکی پروانه کسب در منطقه آزاد قشم شد

مدیر منطقه ویژه اقتصادی و امور درگهان منطقه آزاد قشم گفت: در اجرای دستور رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، برای اولین بار، درگهان به عنوان پایلوت صدور و تنظیم الکترونیکی پروانه کسب در این منطقه انتخاب و با ارتقاء سامانه مربوط به آن، کار ارسال الکترونیکی پروانه های کسب متقاضیان در منطقه آزاد قشم از اول آذرماه جاری بطور آزمایشی آغاز شد.

برگزاری نشست رفع موانع تولید و راهکارهای توسعه صنعت شیلات در قشم

نشست بررسی و رفع موانع و مشکلات تولید و ارائه راهکار جهت توسعه و تسهیل فرآیند تولید و صادرات شیلات و آبزیان با حضور رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، جمعی از معاونین و مدیران این سازمان و سرمایه گذاران این حوزه برگزار شد.

نخستین دوره آموزشی اصناف قشم برگزار می شود

مدیر بازرگانی و اصناف سازمان منطقه آزاد قشم از برنامه ریزی جهت برگزاری نخستین دوره آموزشی اصناف با هدف بهبود کیفیت ارایه خدمات صنفی به شهروندان و گردشگران با همکاری مرکز بین المللی رشد در شهر قشم خبر داد.

قشم قطب پرورش میگو کشور

همزمان با فصل برداشت محصول از مزارع میگوی جزیره قشم، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از دو مجموعه پدیده صدف و عظیم ساحل قشم فعال در زمینه تولید میگو و همچنین شرکت تک هلال قشم مجتمع فرآوری و بسته بندی محصولات شیلاتی بازدید کرد.

اهدای 5 دستگاه موتورسیکلت از سوی سازمان منطقه آزاد قشم به پایگاه دریابانی جزیره قشم

با هدف تقویت توان عملیاتی پایگاه دریابانی جزیره قشم، تعداد پنج دستگاه موتورسیکلت پیشرو مدل سی جی 200 اهدایی سازمان منطقه آزاد قشم به این پایگاه طی آیینی با حضور رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، امام جمعه قشم، فرمانده نیروی دریابانی جزیره قشم و جمعی از مدیران این سازمان روز یکشنبه به نیروهای جان بر کف دریابانی جزیره قشم تحویل داده شد.

اعلام برندگان مسابقه کتابخوانی وحدت اسلامی از دیدگاه قرآن و عترت

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم از اعلام اسامی برندگان مسابقه کتابخوانی با موضوع وحدت اسلامی از دیدگاه قرآن و عترت که به مناسبت هفته وحدت برگزار شده بود، خبر داد.

پایگاه اطلاع رسانی جدید سازمان منطقه آزاد قشم راه اندازی می شود

مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم از راه اندازی پایگاه اطلاع رسانی جدید این سازمان منطقه آزاد قشم در ماه آتی خبر داد.

قشم آماده معرفی پروژه های افتتاحی در حوزه های مختلف

آمادگی منطقه آزاد قشم برای معرفی پروژه های قابل افتتاح ریاست جمهوری در بهمن ماه ۱۳۹۹ مورد بررسی قرار گرفت.
1 - 10 of 234

آخرین اخبار آرشیو