قشم

الزامات تبدیل منطقه آزاد قشم به هاب انرژی کشور

یک کارشناس حوزه نفت معتقد است اگرچه اجرای مراحل تبدیل شدن منطقه آزاد قشم به هاب انرژی کشور، طولانی و سخت است اما می‌توان با اجرای برنامه‌هایی متناسب با شرایط فعلی، این مسیر را به سمت استفاده از فرصت‌ها هموار ساخت و نباید ظرفیت‌های بالای انرژی در این منطقه را نادیده گرفت.

کانون‌ فرهنگی ـ هنری مساجد قشم در جمع 12 کانون برتر کشوری

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم از جایگاه کانون‌ فرهنگی هنری مساجد قشم در جمع ۱۲ کانون فرهنگی _ هنری برتر استان های مختلف کشور در مرحله اول انتخاب پایتخت فرهنگ و هنر مساجد ایران (فهما) خبر داد.

قشم میزبان نخستین گردهمایی قایقرانی بادبانی خلیج فارس

سرپرست مدیریت ورزش و جوانان سازمان منطقه آزاد قشم از برگزاری نخستین گردهمایی قایقرانی بادبانی خلیج فارس به میزبانی منطقه آزاد قشم خبر داد.

بازدید استاندار یزد از پروژه های عمرانی منطقه آزاد قشم

استاندار یزد با استقبال معاون عمرانی و جمعی از مدیران سازمان منطقه آزاد قشم از طریق اسکله شهید ذاکری وارد جزیره قشم شد و از برخی پروژه های عمرانی این سازمان بازدید کرد.

سلمان بزرگترین پروژه سریال سازی ایران است

رییس صدا و سیما از سریال تاریخی سلمان فارسی که بخشی از آن در جزیره قشم به تصویر کشیده می شود، به عنوان بزرگترین پروژه سینمایی و سریال سازی کشورمان یاد کرد.

سلمان فارسی آبروی ایران و اسلام است

کارگردان صاحب نام سینما و تلویزیون کشورمان از سریال سلمان فارسی به عنوان آبروی ایران و اسلام و یک اثر تاریخی و سنگین ترین پروژه نمایشی کشورمان یاد کرد.

50 درصد تخفیف برای مجوز تعاونی های روستایی جزیره قشم

مدیر جذب سرمایه گذاری و بازاریابی سازمان منطقه آزاد قشم از تخفیف 50 درصدی هزینه های صدور و تمدید مجوز تعاونی های روستایی فعال در این جزیره خبر داد.

مشارکت 45 نفر در دوره آموزشی مربیان صعودهای ورزشی کشور

سرپرست مدیریت ورزش و جوانان سازمان منطقه آزاد قشم از مشارکت 45 نفر از جمله دو نماینده از این جزیره در هفتمین دوره هماهنگی و بازآموزی مربیان درجه 2 و 3 صعودهای ورزشی مردان و زنان کشور به میزبانی استان فارس خبر داد.

معرفی ظرفیت های مناطق آزاد به سرمایه گذاران چینی

در حاشیه برگزاری نمایشگاه صنعت گردشگری مادرید (FITUR) 2020 نمایندگان دبیرخانه شورایعالی و سازمان های مناطق آزاد کشور نشستی با مدیرعامل شرکت China Business Network برگزار کردند.

زمینه های همکاری با شرکت های سلامت محور حلال دنیا فراهم می شود

هیات اعزامی مناطق آزاد کشور به نمایشگاه صنعت گردشگری فیتور 2020 در مادرید با نماینده انستیتو حلال Cordoba اسپانیا دیدار و گفتگو کردند.
1 - 10 of 244

آخرین اخبار آرشیو