قشم

انتشار سوگنامه صوتی «عشق زندگی کربلا»

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم از انتشار سوگنامه صوتی «عشق زندگی کربلا» با نوای سید محمدرضا نوشه ور و محمدحسین پویانفر و تهیه کنندگی معاونت فرهنگی سازمان منطقه آزاد قشم خبر داد.

ارتقا مكتب خانه‌های قرآني قشم در حوزه کودکان

مدیر فرهنگی اجتماعی و ورزش سازمان منطقه آزاد قشم از ارتقاي مكتب خانه‌هاي قرآني قشم با برگزاری دوره های تربیت مربی تخصصی قرآنی در حوزه کودکان خبر داد.

معرفی فرصت های سرمایه گذاری قشم برای سرمایه گذاران چینی

معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد قشم از برگزاری جلسه با سرمایه گذاران و تولیدکنندگان چینی فعال در منطقه آزاد قشم به منظور هم اندیشی و برنامه ریزی برای حضور موفق در نمایشگاه بین المللی چین خبر داد.

تکمیل ساختمان تکنیکال بلاک و برج مراقبت فرودگاه بین‌المللی قشم در هفته دولت

معاون فنی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد قشم از تکمیل ساختمان تکنیکال بلاک و برج مراقبت فرودگاه بین المللی قشم با ارزش روز بالغ بر یک هزار و 350 میلیارد ریال در هفته دولت خبر داد.

بهره‌برداری از واحد تولید پمپ‌های سانتریفیوژ صنعتی به مناسبت هفته دولت در قشم

مدیر صنعت، معدن و تسهیل تولید سازمان منطقه آزاد قشم گفت: همزمان با ایام هفته دولت یک واحد تولیدی در زمینه تولید پمپ‌های سانتریفیوژ صنعتی در منطقه آزاد قشم به بهره‌برداری رسید.

بهره برداری از بلوار درگهان ـ گیاهدان در قشم

مدیر فنی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد قشم گفت: بلوار محور میدان درگهان به روستای گیاهدان با اعتباری بالغ بر 80 میلیارد ریال باهدف افزایش ایمنی جاده ای در آخرین روز هفته دولت به بهره برداری رسید.

راه اندازی رادیو قشم با هدف معرفی فرصت ها و توانمندی های جزیره در سطح استانی و ملی

مدیر روابط‌عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد قشم، از راه‌اندازی رادیو قشم با هدف تسهیل مسیر دسترسی به توسعه همه جانبه و معرفی فرصت‌ها و توانمندی‌های اقتصادی، گردشگری و فرهنگی جزیره زیبا و پهناور قشم در سطح استانی و ملی، هم زمان با هفته دولت خبر داد.

افتتاح فاز نخست پارک ساحلی هرمزشهر قشم با اعتبار 700 میلیارد ریال

معاون فنی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد قشم از افتتاح فاز نخست پارک ساحلی هرمز با اعتباری بالغ بر 700 میلیارد ریال در آخرین روز از هفته دولت خبر داد.

افتتاح پروژه روشنایی محور درگهان-گیاهدان به ارزش 40 میلیارد ریال

مدیر آب، برق و تاسیسات سازمان منطقه آزاد قشم از افتتاح پروژه روشنایی محور درگهان-گیاهدان به ارزش 40 میلیارد ریال در هفته دولت خبر داد.

افتتاح پروژه تعریض محور گیاهدان- رمکان به ارزش 1.300 میلیارد ریال در قشم

معاون فنی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد قشم از افتتاح پروژه تعریض محور گیاهدان-رمکان به ارزش بیش از 1.300 میلیارد ریال در قشم به مناسبت هفته دولت خبر داد.
21 - 30 of 4469

آخرین اخبار آرشیو