قشم

سومین جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر قشم برگزار شد

سومین جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر سال 1403 قشم با به ریاست قائم مقام این ستاد و با حضور روسای کمیته های اصلی این ستاد برگزار شد.

قهرمانی تیم والیبال منطقه آزاد قشم در نخستین المپیاد ورزشی کارکنان مناطق آزاد کشور

مدیر امور فرهنگی، اجتماعی و ورزش سازمان منطقه آزاد قشم گفت: تیم شایسته والیبال منطقه آزاد قشم توانست به صورت مقتدرانه عنوان قهرمانی والیبال نخستین المپیاد ورزشی کارکنان مناطق آزاد کشور را کسب کند.

آغاز بخش اول داوری آثار ارسال شده به نخستین جشنواره ملی عودنوازی قشم

رییس نخستین جشنواره ملی عودنوازی قشم از آغاز داوری آثار ارسال شده به دبیرخانه این جشنواره خبر داد.

استعدادیابی دانش آموزان قشمی در حوزه‌های ورزشی و فرهنگی / دانش‌آموزان جزیره در حوزه گردشگری و صنایع دستی توانمند می‌شوند

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم از برگزاری دوره‌های مختلف استعدادیابی در حوزه‌های فرهنگی و ورزشی ویژه دانش آموزان جزیره قشم با هماهنگی دستگاه‌های مربوطه خبر داد.

برقراری پروازهای شرکت هواپیمایی آسمان در مسیر تهران ـ قشم ـ تهران

مدیرکل فرودگاه قشم از افزایش پروازها در مسیر تهران توسط شرکت هواپیمایی آسمان خبر داد.

تسریع در بهره‌برداری از پروژه‌های نیمه تمام در قشم

معاون فنی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد قشم گفت: همزمان با آغاز دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی و با تصمیم هیات مدیره سازمان منطقه آزاد قشم، تسهیلات ویژه‌ای برای تشویق سازندگان و سرمایه‌گذاران در سطح جزیره قشم از تاریخ 17 بهمن‌ماه سال جاری در نظر گرفته شده است.

کسب 6 مدال رنگارنگ توسط تیم منطقه آزاد قشم در مسابقات بین المللی الیت کیک بوکسینگ

مدیر امور فرهنگی، اجتماعی و ورزش سازمان منطقه آزاد قشم از کسب 6 مدال طلا، نقره و برنز توسط ورزشکاران اعزامی تیم منطقه آزاد قشم از هشتمین دوره مسابقات بین المللی سبک الیت کیک بوکسینگ جمهوری اسلامی در شهر لاهیجان خبر داد.

ذهنیت غلط دهه نود نسبت به مناطق آزاد را باید تغییر دهیم/مطالبات مالیاتی، بانكی و ارزی فعالان اقتصادی هرمزگان پیگیری می‌شود

وزیراموراقتصادى و دارايى بسیاری از مشکلات مناطق آزاد را ناشی از نگاه غلطی دانست که از دهه 90 نسبت به این مناطق ایجاد شده و در اذهان عامه، رسانه‌ها و سیاستگذاران رسوب کرده است و تاکید کرد: باید تمام تلاش خود را برای تغییر این ذهنیت و تصویر نادرست معطوف کنیم.

پیشرفت قشم تسریع می‌شود/ صدور دستورات لازم برای حل مشكل مجوزهای كسب و كار و اعتراضات مالیاتی

وزیر امور اقتصادی و دارایی در جریان دومین سفر جمهور و اعضای هیئت دولت به استان هرمزگان صبح امروز در نشست شورای اداری قشم حضور یافت.

كلنگ زنی احداث پروژه 4500 واحدی مسكن در جزیره قشم

در ادامه دومین دور سفر ریاست‌جمهوری به هرمزگان با حضور وزیر امور اقتصادی ودارایی پروژه احداث 4600 واحد مسکن در جزیره قشم کلنگ زنی شد.
21 - 30 of 4671

آخرین اخبار آرشیو