قشم

حفاظت از محیط زیست قشم توسط جامعه محلی، فرصتی برای توسعه پایدار جزیره

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: وجود دغدغه حفظ محیط زیست نزد جامعه محلی فرصت بی نظیری برای اجرای برنامه های توسعه ای حوزه های مخلتف در جزیره قشم است.

افزایش کیفیت خدمات رسانی، اولویت توسعه همکاری با شهرداری های جزیره است / بازگشایی مسیر سیلاب محله چابهار به سرعت اجرایی شود

  • قشم,
  • سه شنبه 18 مرداد 1401 - 12:03
رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: وجود منطقه آزاد در جزیره قشم یک فرصت و ظرفیت بسیار عالی برای خدمات رسانی زیرساختی، عمرانی و شهری مناسبت به ساکنان این منطقه است.

لزوم توسعه سخت افزاری آموزش و پرورش قشم

رییس شورای آموزش و پرورش شهرستان قشم گفت: پرورش نیروی انسانی متعهد وظیفه نظام آموزشی است.

رفع تصرف بیش از 130 هکتار از اراضی خالصه از ابتدای سال

رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم از رفع تصرف بیش از 130 هکتار (یک میلیون 307 مترمربع) اراضی خالصه در جزیره قشم از ابتدای فروردین ماه تا پایان تیرماه سال جاری خبر داد.

مشکلات شهر تجاری درگهان با همکاری بین مسئولان قابل‌حل است

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در دیدار با مردم شهر درگهان گفت: مشکلات زیرساختی، خدماتی و رفاهی این شهر تجاری با همکاری بین مسوولان قابل‌حل است.

سرعت بخشی خدمات مردمی اولویت منطقه آزاد قشم

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از سرعت بخشی در روند خدمات به مردم به‌عنوان اولویت این منطقه آزاد یاد کرد.

ارسال ششمین محموله کمک های منطقه آزاد قشم به مناطق زلزله زده هرمزگان

  • قشم,
  • شنبه 8 مرداد 1401 - 17:30
ششمین محموله کمک های مردمی از منطقه آزاد قشم به مناطق زلزله زده استان هرمزگان ارسال شد.

سند توسعه قرآنی قشم تدوین می‌شود

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم گفت: جزیره قشم باید به عنوان جزیره نمونه قرآنی مطرح شود و برای دستیابی به این هدف به‌زودی سند توسعه قرآنی قشم تدوین می‌شود.

بیمارستان جی جیان شبانه‌روزی شد

پس از بازدید رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از مرکز پزشکی خلیج‌فارس در روستای جی جیان و صدور دستور ویژه، خدمات بخش اورژانس و داروخانه این مرکز شبانه‌روزی شد.

مسئولان منطقه آزاد قشم پیشگام در ارائه الگوی شادی مومنانه

امام جمعه شهرستان قشم گفت: با مدیریت برنامه‌های شاد به دور از گناه در جشنواره تابستانه، مسئولان منطقه آزاد قشم ثابت کردند که می‌توانند بهترین الگوی نشاط دور از گناه و یک مدل شادی مومنانه برای دیگران باشند.
1 - 10 of 4040

آخرین اخبار آرشیو