قشم

صادرات مجدد 328 میلیون دلار در 8 ماهه سال جاری / تراز تجاری منطقه آزاد قشم به 215 میلیون دلار رسید

مدیر گمرک سازمان منطقه آزاد قشم گفت: در هشت ماهه سال جاری بیش از 328 میلیون دلار صادرات و صادرات مجدد از این منطقه صورت گرفته است.

استفاده از تجربه ژئوپارک جهانی قشم برای ثبت ژئوپارک در تایلند

مدیر ژئوپارک جهانی قشم از بیان تجربیات و پتانسیل های ژئوپارک جهانی قشم به عنوان راهنمای ژئوپارک خوون کین کشور تایلند جهت پیوستن به شبکه ژئوپارک های جهانی خبر داد.

پایان تشریفات ترخیص و شماره‌گذاری کامیونت‌های وارداتی در منطقه آزاد قشم

مدیر گمرک سازمان منطقه آزاد قشم از پایان تشریفات مرتبط با ترخیص و شماره گذاری کامیونت های وارداتی در منطقه آزاد قشم و ارسال پرونده های مربوط به شرح سیستم، تیپ و مدل 15 نوع خودرو به همراه مستندات آنها به واحد تعویض پلاک پلیس راهور شهرستان خبر داد.

قشم میزبان 2 میلیون گردشگر تا پایان سال 1402

مدیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد کشور در پنجمین رویداد قشم بوم گفت: با برنامه های تدارک دیده شده از سوی معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم، این جزیره قطعا امسال میزبان 2 میلیون گردشگر می شود.

قشم، روی آنتن رسانه ملی/ پخش ویژه نامه برنامه شب یلدا از جزیره جهانی قشم

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم از انعقاد قرار داد و تفاهم نامه این سازمان با شبکه ای فیلم و شبکه یک صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران درخصوص پخش جاذبه های گردشگری، فرهنگی و تاریخی جزیره تمدنی قشم خبر داد.

برقراری پرواز در مسیر اهواز- قشم

مدیرکل فرودگاه بین المللی قشم از برقرای پرواز در مسیر اهواز به قشم و بالعکس خبر داد.

لباس نخستین دوره مسابقات فوتسال کارکنان منطقه آزاد قشم رونمایی شد

طی آیینی با حضور معاونان سازمان منطقه آزاد قشم، لباس ورزشی نخستین دوره مسابقات فوتسال کارکنان این سازمان رونمایی شد.

بازخواني روايت‌هاي فرهنگ عامه جزيره تمدني قشم در جشنواره «تیتوک»

دبیر جشنواره «تیتوک» گفت : جشنواره سراسری "تیتوک" با هدف حفظ و صيانت از ميراث فرهنگي ناملموس جزيره تمدني قشم و ثبت گنجينه هايي ارزشمند از فرهنگ غني مردم در اين خطه از كشور برگزار می شود.

توسعه دیپلماسی اقتصادی قشم و عمان در دستور کار

در دومین روز از حضور عادل پیغامی، مدیر عامل سازمان منطقه آزاد قشم به همراه هیاتی متشکل از دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی و مدیران عامل سایر مناطق آزاد کشور، رایزنی‌ها و جلسات برای توسعه دیپلماسی مناطق آزاد به ویژه قشم با کشور عمان در دستور کار قرار دارد.

روابط قشم و عمان توسعه می یابد

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم به همراه هیاتی متشکل از دبیر شورایعالی مناطق آزاد و مدیران عامل این مناطق به منظور رایزنی برای افزایش مبادلات اقتصادی و تجاری به کشور عمان سفر کرد.
1 - 10 of 4560

آخرین اخبار آرشیو