ارس

فیلم/ سفر هزاران گردشگر به منطقه آزاد ارس؛ «خاستگاه تاریخ و تمدن»

ارس؛ خاستگاه تاریخ و تمدن، تنها منطقه آزاد کشور است که میزبان یک اثر ثبت شده در فهرست میراث جهانی یونسکو بوده و بدین سبب اماکن تاریخی و جاذبه های گردشگری منطقه آزاد ارس به عنوان یک ارزش افزوده در جذب گردشگران داخلی و خارجی در بین سایر مناطق آزاد به شمار می‌آید.

تقاضای سرمایه‌گذاری 95 هزار میلیارد تومانی در منطقه آزاد ارس

در هفتمین و آخرین جلسه ستاد جهش سرمایه‌گذاری سازمان منطقه آزاد ارس در سال 1402، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس از 194 تقاضای سرمایه‌گذاری به ارزش 95 هزار میلیارد تومانی در این منطقه خبر داد.

ایجاد پس‌کرانه 16 هکتاری در نزدیکی مرز ایران و جمهوری نخجوان برای تسهیل تردد کامیون‌ها

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس در نشست بررسی کریدور ارس که با حضور سرکنسول ایران در نخجوان، فرماندار جلفا و سایر مسئولین استان و شهرستان در سایت اداری سازمان برگزار شد، اظهار داشت: ما از اشتراکات متعددی با جمهوری نخجوان برخورداریم و هرگونه تبادلات با همسایه‌مان را با دید منافع ملی ارزیابی می‌کنیم.‌

عبور اولین اتوبوس آفرود ایران در منطقه آزاد ارس از رود ارس

کلیپ| عبور اولین اتوبوس آفرود ایران در منطقه آزاد ارس از رود برای حضور بازدیدکنندگان در محل پروژه جزیره گردشگری ارس

عملیات اجرای مجموعه ورزش‌های ساحلی ارس با اعتبار 288 میلیاردی آغاز شد

عملیات اجرایی پروژه مجموعه ورزش‌های ساحلی ارس با حضور نماینده ویژه رئیس‌جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس، فرماندار جلفا و سایر اعضای شورای تامین منطقه آغاز شد.

مجوز اجرای جزیره گردشگری صادر شد / عبور از رود ارس با اولین اتوبوس آفرود ایران

نماینده ویژه رئیس‌جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در سفر یک روزه به منطقه آزاد ارس با هدف بازدید از پروژه‌های گردشگری، صبح چهارشنبه در نوار مرزی ارس و محل اجرای جزیره گردشگری این منطقه حضور یافت.

اعطای نشان سبز به واحدهای تولیدی طلا پروفیل ارس و نگین فخر آذربایجان

رویداد فناوری نوآورانه برای محیط زیست پایدار ظهر سه‌شنبه با هدف تبیین تسهیلات صندوق ملی محیط زیست، ارتقاء روش زیست محیطی واحدهای صنعتی فعال منطقه به‌ ویژه صنایع سنگین با شناخت فناوری‌های نوآورانه و برگزاری جسات B2B بین شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور واحدهای تولیدی منطقه آزاد ارس برگزار شد.

موفقیت واحد تولیدی آلتین‌ دنیز ارس در صادرات به 5 کشور و افزایش تولید

کلیپ | موفقیت واحد تولیدی آلتین‌ دنیز ارس در صادرات به 5 کشور و افزایش تولید

احداث پیاده‌راه سلامت در جوار رود ارس با اعتبار 220 میلیاردی

معاون عمرانی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد ارس در گفت‌وگو با خبرنگاران از آغاز عملیات اجرایی احداث پیاده‌راه سلامت با اعتباری بالغ بر 220 میلیارد ریالی خبر داد.

احداث یکی از بزرگترین کارخانجات تولید نخ در ارس با سرمایه گذاری 49 هزار میلیاردی

معاون اقتصادی و سرمایه‌گذاری سازمان منطقه آزاد ارس، از پذیرش یک طرح بزرگ سرمایه‌گذاری در منطقه خبر داد و اظهار داشت: در ادامه‌ی روند رو به رشد سرمایه‌گذاری در ارس، طرح سرمایه‌گذاری تولید انواع نخ در کمیسیون اقتصادی سازمان منطقه آزاد ارس به تصویب رسید. 
1 - 10 of 2455

آخرین اخبار آرشیو