ارس

تاکستان مدرن 30 هكتاري در محدوده خداآفرین منطقه آزاد ارس به بهره برداري رسيد

با حضور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس، بهره برداری از سایت 30 هکتاری باغ انگور مدرن در محدوده خداآفرین ارس آغاز شد.

تکمیل حلقه رشد ارس نیازمند همکاری و هماهنگی تمامی نهادها است

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس گفت: حلقه رشد ارس جهت تکمیل خود نیازمند همکاری و هماهنگی تمامی ارگان ها و نهادها ست.

کارنامه‌تان گویاست قطعا در مدیریت ارس موفق خواهید شد

نماینده ولی‌‌فقیه در آذربایجان‌شرقی در بازدید از منطقه آزاد ارس با تبریک انتصاب مجید کیانی، خطاب به مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس گفت: برخی انتصابات ما را از صمیم قلب خرسند می‌کند و انتصاب شما از این نوع بود. کیانی را نیروی به‌نام، پرتلاش و کارآمد قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء می‌شناسیم که در راه خدمت به کشور و ائمه معصومین در نجف اشرف اقدامات ارزشمندی داشته است. باتوجه به کارنامه‌ موفق‌تان قطعا در منطقه آزاد ارس نیز موفق خواهید شد.

مراسم تکریم و معارفه مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس

فیلم | مراسم تکریم و معارفه مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس

با جدییت پیگیر رفع موانع موجود در شهرستان جلفا هستیم

نماینده ویژه رییس جمهور در سفر هیات دولت به استان آذربایجان شرقی با حضور در جلسه شورای اداری شهرستان جلفا گفت: در بازیدی که امروز از برخی پروژه ها و واحدهای تولیدی داشتیم، موانع و مسائل موجود با حضور فرماندار و نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی بررسی شد.

مهم‌ترین برنامه پیش رویم، ایجاد توسعه‌ی همه‌جانبه و متوازن در تمامی زون های ارس است

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس در جلسه شورای اداری شهرستان خداآفرین گفت: مهم‌ترین برنامه پیش رویم، ایجاد توسعه‌ی همه‌جانبه و متوازن در تمامی زون های ارس است.

از راهکارهای قانونی فعالین اقتصادی، استقبال می کنیم

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس در نشست شورای اداری شهرستان جلفا گفت: از راهکارهای قانونی فعالین اقتصادی ارس برای حل مشکلات استقبال می کنیم.

موزه باستان شناسی خداآفرین افتتاح شد

عصر امروز با حضور سعید محمد دبیر شورای‌عالی مناطق آزاد کشور و نماینده ویژه رئیس جمهور در سفر استانی دولت به استان آذربایجان شرقی و مجید کیانی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس، موزه باستان شناسی خداآفرین بصورت رسمی افتتاح شد.

عملکرد موفق ارس محصول همراهی فعالین اقتصادی و ارسوندان بود

مدیرعامل سابق سازمان منطقه آزاد ارس در مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل جدید این سازمان گفت: موفقیت و عملکرد مطلوب ارس مرهون همراهی فعالین اقتصادی و ارسوندان است.

سعید محمد خطاب به رئیس جمهور: علیرغم تاکید صریح جنابعالی، ماده 65 در مناطق آزاد اجرا نمی شود

 رئیس جمهور امروز پنجشنبه (12 خردادماه) در جریان سفر به استان آذربایجان شرقی به منطقه آزاد ارس و به همراه دبیر شورایعالی مناطق آزاد کشور از یکی از شرکت های تولیدی بزرگ منطقه آزاد ارس بازدید کرد. 
51 - 60 of 2028

آخرین اخبار آرشیو