سایت صنعتی و دامپروری خداآفرین آماده میزبانی از سرمایه گذاران
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس در جلسه بررسی مسایل اقتصادی محدوده خداآفرین، به رصد آخرین وضعیت فعالیت‌ واحدهای تولیدی مستقر در سایت صنعتی و میزان پیشرفت طرح‌های مصوب کمیسیون اقتصادی پرداخت.‌
استقبال سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی برای حضور در منطقه آزاد ارس
معاون اقتصادی و سرمایه‌گذاری سازمان منطقه آزاد ارس گفت: در ادامه‌ی روند رو به رشد سرمایه‌گذاری در منطقه، طرح سرمایه‌گذاری تولید انواع بیلت و آلیاژهای آلومینیوم در کمیسیون اقتصادی سازمان منطقه آزاد ارس به تصویب رسید. 
رشد 30 درصدی صادرات محصولات تولیدی از منطقه آزاد ارس
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس گفت: در 9 ماهه امسال 148 میلیون دلار از تولیدات منطقه به خارج از کشور صادر شده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل 30 درصد افزایش نشان می دهد.
فعالسازی واحدهای تجاری، با تولید پوشاک / تعدادی از طرح های سرمایه گذاری، آماده افتتاح شد
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس با حضور در معاونت اقتصادی و سرمایه‌گذاران سازمان با کارشناسان صنایع به گفت‌وگو نشست و پیگیر آخرین وضعیت تولید، اشتغال و صادرات خوشه‌های صنعتی ارس در سالجاری شد.‌
توسعه تولیدات واحد جواد پلاست ارس با بهره برداری از مجموعه جدید در حال ساخت
در ادامه‌ی بازدید از واحدهای تولیدی ارس و پیگیری میدانی مسایل و مطالبات آنان، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس از واحد جواد پلاست ارس بازدید کرد.‌
تولید کننده روغن موتور و فراورده های نفتی به جمع سرمایه گذاران ارس پیوست
معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد ارس گفت: در ادامه‌ی روند رو به رشد سرمایه‌گذاری در منطقه، طرح سرمایه‌گذاری تولید فرآورده‌های نفتی، هیدروکربن و روغن موتور در کمیسیون اقتصادی سازمان منطقه آزاد ارس به تصویب رسید. 
تولید 70هزار لوازم خانگی جدید و اشتغال زایی 30 نفری با افتتاح فاز توسعه وحدت تلاش کارا
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس با حضور در واحد وحدت تلاش‌ کارا ارس ضمن بازدید از خط تولید فعلی مجموعه، پیگیر روند احداث فاز توسعه شرکت شد.
سرمایه گذار ترکیه ای با طرح کشت و فرآوری پنبه به خانواده ارس پیوست
معاون اقتصادی و سرمایه‌گذاری سازمان منطقه آزاد ارس گفت: در ادامه‌ی روند رو به رشد سرمایه‌گذاری در منطقه، طرح سرمایه‌گذاری کشت و فرآوری پنبه و صنایع وابسته توسط سرمایه‌گذار ترکیه‌ای در کمیسیون اقتصادی سازمان منطقه آزاد ارس به تصویب رسید.
برگزاری فراخوان طراحی المان های نوروزی و ماه رمضان سال 1403 در محدوده سازمان منطقه آزاد ارس
معاونت فنی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد ارس در راستاي شاداب سازی و ایجاد شور و نشاط عمومی جهت استقبال از بهار سال 1403 فراخوان " طراحي و ارائه اثر برای المان با موضوع بهار و عيد باستاني نوروز سال 1403 و ماه مبارک رمضان" در محدوده منطقه آزاد ارس منتشر می نماید.
37 - 48 of 2470