قشم

بیمارستان جی جیان شبانه‌روزی شد

پس از بازدید رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از مرکز پزشکی خلیج‌فارس در روستای جی جیان و صدور دستور ویژه، خدمات بخش اورژانس و داروخانه این مرکز شبانه‌روزی شد.

مسئولان منطقه آزاد قشم پیشگام در ارائه الگوی شادی مومنانه

امام جمعه شهرستان قشم گفت: با مدیریت برنامه‌های شاد به دور از گناه در جشنواره تابستانه، مسئولان منطقه آزاد قشم ثابت کردند که می‌توانند بهترین الگوی نشاط دور از گناه و یک مدل شادی مومنانه برای دیگران باشند.

کلنگ فاز دوم پروژه مسکن جوانان 8 روستای قشم به زمین خورد

  • قشم,
  • شنبه 8 مرداد 1401 - 17:26
کلنگ ساخت 499 واحد در فاز دوم پروژه مسکن جوانان جزیره قشم، به مساحت 235 هزار و 800 مترمربع با حضور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم بر زمین خورد.

قشم معرف فرهنگ و ظرفیت‌های گردشگری کشور به جهان

پنجمین جلسه کمیته جام جهانی منطقه آزاد قشم با حضور رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و سفیر جمهوری اسلامی ایران در قطر برگزار شد.

افتتاح پروژه 1500 مترمکعبی آب شیرین کن قشم

پروژه 1500 مترمکعبی آب شیرین کن قشم بااعتباری بالغ‌بر 90 میلیارد ریال، با کمک از توان نیروهای متخصص بومی، طراحی، مونتاژ و به بهره‌برداری رسید.

نخستین کمپ حرفه ای فوتبال کشور در جزیره قشم راه اندازی می شود

با حضور «سعید محمد» مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی، تفاهم نامه همکاری مشترک بین «سازمان منطقه آزاد قشم» و «باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال» در محل دبیرخانه شورایعالی به امضاء رسید.

دومین دوره مسابقات رالی خانوادگی قشم برگزار شد

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم از برگزاری دومین رالی خانوادگی جزیره با همکاری هیات موتورسواری و اتومبیلرانی منطقه آزاد و با حضور 27 خودرو و 54 شرکت کننده، همزمان با جشنواره تابستانه و دهه ولایت و امامت در جزیره خبر داد.

استفاده از ظرفیت های گردشگری قشم برای میزبانی از تماشاگران جام جهانی قطر 2022

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: جزیره قشم با وجود زیرساخت های موجود و ظرفیت های گردشگری فراوان، می تواند مقصد جذابی برای تماشاگران جام جهانی 2022 قطر باشد.

تخفیفات ویژه هتل‌ها و مجتمع‌های تجاری در جشنواره تابستانی قشم

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم از تخفیفات ویژه هتل‌ها و مجتمع‌های تجاری به مناسبت برگزاری جشنواره تابستانی در این جزیره خبر داد.

آمادگی منطقه آزاد قشم برای پشتیبانی از موکب‌های اربعین حسینی

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: این منطقه آزاد آماده پشتیبانی از موکب‌های اربعین حسینی مستقر در کربلای معلا و نجف اشرف است.
11 - 20 of 4042

آخرین اخبار آرشیو