فرودگاه قشم هر هفته با 180 سورتی پرواز میزبان مسافران ایرانی و خارجی است
مدیرعامل فرودگاه بین‌المللی منطقه آزاد قشم گفت: با نزدیک شدن به ایام نوروز 1403، آمار پروازهای این فرودگاه در هر هفته به 180 سورتی رسیده که توسط افزون بر 12 شرکت هواپیمایی انجام می‌شود.
رشد 80 درصدی «قشم» در تحقق سرمایه‌گذاری سال 1402
هفتمین و آخرین جلسه ستاد جهش سرمایه‌گذاری سازمان منطقه آزاد قشم در سال 1402 با حضور حجت الله عبدالملکی، نماینده ویژه رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی و مدیران و اعضای هیأت مدیره این سازمان برگزار شد.
پیگیری ساخت پل خلیج فارس در نشست معاون اجرایی رییس جمهور و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم
جلسه کمیته بررسی پروژه پل خلیج فارس با حضور معاون اجرایی رئیس‌جمهور و عادل پیغامی، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم برگزار شد.
فراهم شدن دسترسی سریع و ارزان ساکنان جزیره قشم به خدمات پزشکی
سرپرست مدیریت هوش مصنوعی و هوشمندسازی سازمان منطقه آزاد قشم گفت: امکان دسترسی سریع و ارزان ساکنین منطقه آزاد قشم به بیش از 2500 پزشک و روان‌شناس با تخصص‌های مختلف به صورت آنلاین فراهم شد.
اکران مستند «روایت طرب انگیز طرب» در موزه ژئوپارک جهانی یونسکو جزیره قشم
مدیر ژئوپارک جهانی قشم از اکران اختصاصی مستند «روایت طرب انگیز طرب» به همراه نقد و بررسی فیلم و رونمایی از کتاب «شناختنامه ساز ایرانی عود در سواحل هرمزگان و خلیج فارس» در حاشیه نشست اعضای شبکه همیاران ژئوپارک جهانی یونسکو جزیره قشم، تعدادی پژوهشگران، اهالی فرهنگ، هنر و رسانه و علاقمندان به موسیقی نواحی و آیینی خبر داد.
فرهنگ جزیره قشم باید به یک میراث ماندگار تبدیل شود
معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم گفت: جشنواره تیتوک روایت ارزشمندی از قصه‌ها، مثل‌ها و لالایی‌های رایج جزیره جهانی قشم است.
کمک صنعت گردشگری برای بهبود اقتصاد و تکمیل زیرساخت‌های جزیره قشم
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: چرخه اقتصادی صنعت گردشگری قشم باید تکمیل شده و نقش خود را در تکمیل زیرساخت‌ها و بهبود سطح کیفیت زندگی ساکنان جزیره نشان دهد.
استقبال چینی‌ها از بسته‌های سرمایه‌گذاری منطقه آزاد قشم
یک هیات سرمایه‌گذاری متعلق به چندین شرکت و کارخانه بزرگ کشور چین با هدف آشنایی با ظرفیت‌های موجود و بررسی بسته‌های سرمایه‌گذاری جزیره قشم در حوزه‌های مختلف با مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم دیدار و گفتگو کردند.
70 اثر در نخستین جشنواره سراسری قصه‌های جزیره تیتوک داوری شد
دبیر جشنواره سراسری قصه‌های جزیره تیتوک، از چاپ کتاب «میراث ادبیات روایی قشم» که گزیده‌ای از قصه‌های روایی این جزیره است، خبر داد.
37 - 48 of 4741