اخبار مناطق ويژه اقتصادي

منطقه ویژه اقتصادی لامرد سرفصل جدیدی از صنایع را رقم می زند 

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی لامرد گفت: مجموعه ظرفیت ها و قابلیت های موجود سبب شده است تا این منطقه فصل جدیدی از صنایع مهم و راهبردی را در مسیر اعتلای اقتصاد ملی رقم بزند.

لزوم رفع مشکلات سرمایه گذاران بخش خصوصی فعال در بندر نوشهر

عضو هیأت عامل و معاون امور بندری و اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی بر ضرورت رفع مشکلات سرمایه‌گذارن بخش خصوصی فعال در منطقه ویژه اقتصادی بندر نوشهر تأکید کرد. 

عسلویه؛ نقش آفرین اصلی تکمیل زنجیره ارزش صنعت پتروشیمی ایران

مدیرطرح های شرکت ملی صنایع پتروشیمی گفت: ظرفیت تولید صنعت پتروشیمی ایران با راه اندازی ۲۳ طرح در فاز ۱و۲ عسلویه افزایش چشمگیری می یابد و تنوع قابل توجهی در سبد تولیدمحصولات رقم خواهد خورد.

رشد 44 درصدی تخلیه و بارگیری کالا در بندر نوشهر طی 9 ماهه سال جاری

مدیرکل بنادر و دریانوردی مازندران گفت: تخلیه و بارگیری انواع کالا در منطقه ویژه اقتصادی بندر نوشهر طی 9 ماهه سال جاری نسبت به مدت مشابه قبلی ، از رشد 44 درصدی برخوردار بوده است .

تولیدکنندگان، رزمندگان خط مقدم جنگ اقتصادی هستند

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان گفت: فعالیت در عرصه تولید آسان نیست و در حال حاضر تولیدکنندگان رزمندگان خط مقدم جنگ اقتصادی هستند. 

برگزاری مراسم گرامیداشت شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در منطقه ویژه اقتصادی بوشهر

با حضور سردار کارگر و مدیران و پرسنل شرکت های مستقر در منطقه ویژه، مراسم گرامیداشت شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی انجام شد .

بازدید معاون امور اقتصادی وزیر کشور از منطقه ویژه اقتصادی بوشهر

دین پرست با هیات همراه در راستای بررسی مسائل بخش خصوصی از منطقه ویژه اقتصادی بوشهر بازدید نمودند. 

رونق تجارت دریایی فرآورده های نفتی روی موج صعودی

مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان و مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر شهید رجایی با تشریح آخرین وضعیت عملیات تخلیه و بارگیری کالا در این بندر کانونی ایران گفت: علاوه بر رونق چشمگیر تجارت فرآورده های نفتی در 9 ماهه سال جاری، کشتی های ورودی به این بندر نیز 14درصد افزایش یافت.

برگزاری مسابقات لیفت قهرمانی کشور در منطقه ویژه اقتصادی زرندیه

مسابقات لیفت قهرمانی کشور به میزبانی شهر آیلند در منطقه ویژه اقتصادی زرندیه برگزار شد.

بازگشت 8 واحد تولیدی منطقه ویژه اقتصادی بوشهر به چرخه تولید

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی بوشهر بااشاره به بازگشت هشت واحد تولیدی راکد منطقه ویژه اقتصادی بوشهر به چرخه تولید گفت: در حوزه حمایت از تولید و صنعت و رونق واحد‌های راکد و غیرفعال در استان بوشهر اقدامات مهمی انجام شده است.
51 - 60 of 7187

آخرین اخبار آرشیو