اروند

نقد باعث رشد جامعه می شود

سرپرست سازمان منطقه آزاد اروند در دیدار با مدیرکل صدا و سیمای مرکز آبادان، گفت: منتقد با مخالف و معاند فرق می کند، برای رسیدن به شکوفایی جامعه، پاسخ سوالات رسانه ها را باید داد.

اروند ظرفیت تبدیل شدن به مقصد گردشگری سلامت را دارد

سرپرست سازمان منطقه آزاد اروند با حضور در دانشکده علوم پزشکی آبادان، گفت: منطقه آزاد اروند ظرفیت های لازم خصوصا در حوزه پزشکی برای تبدیل شدن به مقصد اصلی گردشگران را دارد.

منطقه آزاد ظرفیت بی نظیری است

نماینده مردم آبادان و نایب رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری در مجلس شورای اسلامی، گفت: منطقه آزاد ظرفیت بی نظیری با اختیارات خاص خودش است.

آموزش یکی از مهم ترین زیرساخت های منطقه است

سرپرست سازمان منطقه آزاد اروند، گفت: آموزش یکی از مهم ترین زیرساخت های منطقه در رسیدن به توسعه اقتصادی و اجتماعی است.

لزوم تغییر نگاه دستگاه های اجرایی به مناطق آزاد

سرپرست سازمان منطقه آزاد اروند گفت: برای رسیدن به توسعه پایدار، می بایست نگاه دستگاه های اجرایی به مناطق آزاد، تغییر کند.

اعلام نفرات برگزیده جشنواره خاطره نویسی «یادباد» در هلال اروند

نخستین جشنواره ملی خاطره نویسی «یاد باد» با قرائت بیانیه و اعلام نفرات برگزیده در ویژه برنامه هلال اروند، به کار خود پایان داد.

آئین سنتی «گرگیعان» در هلال اروند

هم زمان با سالروز ولادت با سعادت دومین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت، امام حسن مجتبی (ع)، مراسم«گرگیعان» از سوی عوامل ویژه برنامه« هلال اروند»، به صورت مجازی برگزار شد.

ضرورت نقش زنان در رسیدن کشور به توسعه پایدار

دستیار ویژه مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند در اموربانوان با حضور در ویژه برنامه « هلال اروند»، گفت: نقش زنان در رسیدن کشور به توسعه پایدار، ضروری است.

کارگران نقش مهمی در تحقق شعار سال دارند

معاون سرمایه گذاری و توسعه کسب و کارهای سازمان منطقه آزاد اروند با حضور در ویژه برنامه «هلال اروند»، گفت: کارگران نقش مهمی در تحقق شعار سال دارند.

با بهره گیری از ظرفیت های قانونی از جامعه ایثارگران حمایت بیشتری شود

مشاور مدیرعامل در امورایثارگران سازمان منطقه آزاد اروند با حضور در ویژه برنامه «هلال اروند»، گفت: باید تلاش کنیم از جامعه ایثارگران حمایت بیشتری شود.
51 - 60 of 2154

آخرین اخبار آرشیو