اخبار مناطق آزاد

90 واحد تولیدی و صنعتی در شهرک صنایع سبک منطقه آزاد ماکو در حال احداث است

مدیر تسهیل تولید، صنایع و معادن منطقه آزاد ماکو گفت: در حال حاضر تعداد 90 واحد تولیدی و صنعتی در شهرک صنایع سبک منطقه آزاد ماکو در حال احداث است.

نشست مجمع نمایندگان استان گیلان، استاندار و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی با سعید محمد

در نشست مجمع نمایندگان استان که با ریاست سعید محمد، مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی و حضور عیسی فرهادی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی و اسدالله عباسی استاندار گیلان برگزار گردید، تأکید شد، افزایش محدوده منطقه آزاد انزلی و الحاق اراضی صنعتی به آن، زمینه ساز توسعه کسب و کارها و جذب سرمایه گذاران تولیدی ـ صنعتی می شود.

ضرورت مصون‌سازی زیرساخت‌های ارس در برابر تهدیدات احتمالی

سرپرست معاونت فی و زیربنایی سازمان پدافند غیرعامل کشور نیز در این نشست گفت: با توجه به بازدید و بررسی های انجام شده، یکی از توصیه های کلی این سازمان مصون‌سازی زیرساخت‌های منطقه آزاد ارس در برابر تهدیدات و خطرات احتمالی است.

بازنگری برنامه پنج ساله پدافند غیرعامل ارس

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس با اشاره به ویژگی‌های این منطقه گفت: لازم است در عرصه‌های گوناگون در حوزه پدافند غیرعامل توجه لازم صورت بگیرد و این نیازمند بازنگری در برنامه های پنج ساله این حوزه است.

ثمردهی فعالیت‌های 10 ماهه‌ی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در هفته دولت

مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی از افتتاح و کلنگ زنی 71 پروژه سرمایه گذاری و عمرانی در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، همزمان با هفته دولت خبر داد.

منطقه آزاد ماکو مستعد سرمایه گذاری در حوزه معدن است

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: این منطقه به دلیل در اختیار داشتن منابع غنی معدنی، مستعد سرمایه گذاری و اجراء طرح‌های مرتبط با معادن است.

خبرنگاران به عنوان چشمان بینا و زبان گویای جامعه برای بهبود مستمر امور می کوشند

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو در آئین تجلیل از خبرنگاران منطقه آزاد ماکو گفت: خبرنگاران به عنوان چشمان بینا و زبان گویای جامعه برای بهبود مستمر جامعه در ابعاد مختلف فرهنگی اجتماعی و اقتصادی می کوشند.

راهبری صنعت گلخانه ای ایران با محوریت ارس

دومین جلسه هم‌اندیشی همایش علمی «سازه‌های نوین گلخانه‌ای» به میزبانی معاونت اقتصادی سازمان منطقه آزاد ارس برگزار شد.

انتصاب سرپرست مدیریت اجرای طرح های عمرانی سازمان منطقه آزاد اروند

با صدور حکمی از سوی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند، « فرهاد آریا دوست » به‌عنوان سرپرست مدیریت اجرای طرح های عمرانی این سازمان، منصوب شد.

امضای تفاهم نامه همکاری بین دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد با کمیته ایرانی اتاق بازرگانی بین‌المللی ICC

با هدف تسهیل تجارت خارجی، واردات و صادرات و ترانزیت کالا و همچنین جذب سرمایه و فناوری‌های خارجی در امر تولید و توسعه منطقه‌ای، تفاهم نامه همکاری بین دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی و کمیته ایرانی اتاق بازرگانی بین‌المللی (ICC Iran) امضاء شد.
1 - 10 of 263

آخرین اخبار آرشیو