اخبار مناطق آزاد

انتصاب جدید در سازمان منطقه آزاد انزلی

با صدور احکامی جداگانه از سوی محمدولی روزبهان؛ مدیران گسترش و تسهیل تولید، امور مالی، امور اجتماعی و سلامت و ورزش و توسعه روابط با کشور های حوزه خزر سازمان منصوب شدند.

لزوم هم افزایی همه نیروهای استانی، بر نقش منطقه آزاد انزلی به عنوانِ موتور محرک توسعه گیلان

احمد دنیامالی،نماینده مردم شهرستان بندر انزلی در مجلس شورای اسلامی با محمدولی روزبهان، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی دیدار داشته و دو طرف با تأکید بر لزوم هم افزایی همه نیروهای استانی، بر نقش منطقه آزاد انزلی به عنوانِ موتور محرک توسعه گیلان تصریح شد.

گشایش اعتبار اسنادی ریالی تا سقف پنج هزار میلیارد ریال در کیش

بر اساس امضای تفاهم‌نامه میان سازمان منطقه آزاد کیش و بانک صادرات، شرکت‌های پیمانکاری می‌توانند از انواع ضمانت‌نامه، تسهیلات ریالی و ال‌سی به شکل‌های مختلف استفاده کنند و این اقدامات طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته از سوی سازمان منطقه آزاد کیش قابلیت اجرا دارد.

مرز بازرگان بازگشایی شد

مدیرکل گمرک بازرگان گفت: این مرز که مهمترین مبدا تجارت زمینی کشور ایران با ترکیه به شمار می‌رود، از ساعت ۱۰ و ۳۰ دقیقه صبح روز پنجشنبه با اجرای پروتکل های بهداشتی بازگشایی شد.

بازگشایی مرز بازرگان؛ فرصتی دوباره برای رونق تجارت خارجی ایران

مرز بازرگان در استان آذربایجان غربی عنوان مهمترین مرز زمینی کشور را در سال های طولانی گذشته به خود اختصاص داده که پس از وقفه‌ای سه و نیم ماهه به علت شیوع بیماری کرونا فعالیت دوباره یافته است.

فیلم | شرکت آذر اوج ارس ـ منطقه آزاد ارس

فیلم | شرکت آذر اوج ارس ـ منطقه آزاد ارس

پخش خبر سفر معاون وزیر کار تعاون و رفاه اجتماعی به ارس از شبکه استانی سهند

پخش خبر سفر معاون وزیر کار تعاون و رفاه اجتماعی به ارس از شبکه استانی سهند

مزیت‌های اجرای پروژه پنجره واحد در مناطق آزاد کشور؛ از کاهش زمان ارائه خدمت تا شفافیت فرآیندها

دبیر کمیته فناوری اطلاعات و مدیر پروژه پنجره واحد دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد ویژه اقتصادی گفت: اجرای پروژه پنجره واحد در مناطق آزاد و اجرای فرآیندهای اقتصادی از طریق یک سامانه مشخص دارای مزیت های مختلفی چون کاهش زمان ارائه خدمت و شفافیت فرآیند آن است که امروز موفقیت بیشتر آن در گرو همکاری و تعامل بیشتر سازمان های همجوار است.

بهسازی و آسفالت ۲۰ کیلومتر از راه های روستایی ماکو

فرماندار ماکو گفت: امسال ۲۰ کیلومتر از راه های روستایی این شهرستان در قالب طرح ابرار بهسازی و آسفالت خواهد شد.

نیاز یک‌هزار و ۷۰۰ میلیارد ریالی برای افتتاح بزرگراه ورودی منطقه آزاد ماکو

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: یکی از مهمترین طرح‌های زیرساختی این منطقه، تبدیل مسیر ورودی این منطقه تا شهر ماکو به بزرگراه بوده که برای اجرای کامل این طرح، یک‌هزار و ۷۰۰ میلیارد ریال اعتبار نیاز است.
1 - 10 of 490

آخرین اخبار آرشیو